Blog Kategori


DixiFuar’ın blog sayfasını keşfetmeye hazır mısınız?

 

02.02.2024

Ocak Ayı Fuarlarında Neler Yaşandı?

2024 yılı dopdolu bir fuar takvimiyle başladı. Arab Health, Heimtextil, Ambiente, Intersec, London Textile Fair ve daha pek çok fuar sektör liderlerini buluşturdu. Hadi bu fuarlarda geleceğe yönelik neler sunulmuş anlatalım...

Devamı Oku ...
26.01.2024

Dubai'de Arab Health Fuarı Zamanı

Arab Health fuarı bu sene de binlerce katılımcı ve yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Medikal ve sağlık sektörüne ışık tutacak gelişmeler burada sergilenecek. Fuar hakkında detaylı bilgi blog yazımızda...

Devamı Oku ...
19.01.2024

Ticaretin ve Fuarların Merkezi: Messe Frankfurt

Messe Frankfurt, ticaretin sergilenebilir yanını dünyaya tanıtan köklü bir kuruluş. Birbirinden donanımlı salonları ve dev fuarlarıyla göz dolduruyor. Messe Frankfurt hakkında bilgiler blog yazımızda sizi bekliyor.

Devamı Oku ...
12.01.2024

ISM Köln ve ProSweets Fuarları

02-05 Şubat 2025 tarihlerinde Köln Messe fuar alanı çok tatlı bir buluşmaya ev sahiplği yapcak. ISM ve ProSweets fuarları ile gıda ve içeceğin en ilgi çekici ve önemli fuarları gerçekleşecek.

Devamı Oku ...
05.01.2024

İşletmeler İçin Destek ve Fırsat Kapısı: KOSGEB

KOSGEB nedir ve ne tür hizmetler verir sorusunun cevabı burada...

Devamı Oku ...
29.12.2023

Automechanika Fuarı Hangi Ülkelerde Düzenleniyor?

Automechanika fuarı ya da fuarları mı desek? Automechanika fuarı hangi ülkelerde düzenleniyor olabilir diye düşünüyorsanız cevabı bu blogta.

Devamı Oku ...
22.12.2023

Sürdürülebilirlik ve Uluslararası Fuarlar

Sürdürülebilirlik kavramı, günümüzde her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ya nedir bu kavram ve fuarlarla ilgisi nasıldır?

Devamı Oku ...
15.12.2023

Gıda ve İçecek Sektöründe Dev Buluşma: Gulfood Dubai

Gıda ve içecek sektörünün dev buluşması, Dubai'de Gulfood fuarı ile gerçekleşecek. 19-23 Şubat tarihlerinde büyük fuar için az bir zaman kaldı, peki ya fuarda neler gerçekleşecek?

Devamı Oku ...
08.12.2023

Modernizmin, Lüksün ve Fuarların Buluşma Noktası: DUBAI

Dubai'nin ziyaretçilerine sunduğu pek çok şey var. Alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, lüks restoranlar ve elbette ticaretin buluşma noktası fuarlar...

Devamı Oku ...
01.12.2023

Geleceği “Dizayn” Eden Fuar Heimtextil Frankfurt

09-12 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Heimtextil Frankfurt fuarı, ev tekstili dünyasında geleceği dizayn etmeye hazırlanıyor. Peki ya bu fuarın içeriğinde neler var, gelin anlatalım...

Devamı Oku ...
24.11.2023

Ambiente Frankfurt Sektörün Tüm Bileşenlerini Kapsıyor mu?

Ambiente Frankfurt fuarı, sergilediği ürün gruplarında neleri barındırıyor olabilir? Hediyelik eşya, züccaciye ve tüketici ürünleri bu fuarda nasıl sunuluyor? İşte cevabı...

Devamı Oku ...
17.11.2023

Dubai World Trade Centre Gerçekten Bir Ticaret Merkezi mi?

Dubai World Trade Centre 1979 yılında Dubai şehrinin ilk büyük kulesi ve iş merkezi oldu. Peki ya DWTC'de başka ne özellikler öne çıkıyor, hadi göz atın ve öğrenin.

Devamı Oku ...
07.11.2023

Düsseldorf’ta Medica Zamanı: İhtiyacınız Olan Bilgiler ve İpuçları

Medica Düsseldorf fuarına nasıl katılırım, fuara gitmeden önce bilmem gerekenler neler gibi sorularınız varsa ihtiyacınız olan tüm cevaplar bu yazıda.

Devamı Oku ...
03.11.2023

Yurt Dışı Fuar Seyahatlerinde Profesyonel Destek Almak Size Ne Kazandırır?

Yurt dışı fuar seyahatlerine katılmak profesyonel bir destek ile çok daha kolay ve uygun bir yoldur. Fuar seyahatlerinin çoğu tur paketleriyle gerçekleşmektedir. İşte alacağınız desteğin size kazandıracakları.

Devamı Oku ...
27.10.2023

Türk Firmalarının Gözdesi "The Big 5 Global Dubai Fuarı"

The Big 5 Global Dubai, yapı-inşaat sektöründeki sarsılmaz konumuyla ön plana çıkan ve Türk firmalarının uzun yıllardır yoğun ilgi gösterip kazanç sağladığı bir fuardır.

Devamı Oku ...
20.10.2023

Hayata Pembe Bak: Meme Kanseri Farkındalık Ayı

Meme kanseri farkındalık ayı tüm dünyada büyük bir ilgi görmektedir. Bu alanda yapılan sağlık teknolojileri sağlık fuarlarında sergilenmektedir.

Devamı Oku ...
06.10.2023

Mobilya Sektörü Hangi Fuarlara Yatırım Yapıyor?

Mekanlara estetik ve işlevsellik katan büyülü sektör mobilya ve dekorasyon için her yıl yüzlerce fuar düzenlenmekte ve bu platformalarda binlerce yeni iş anlaşması yapılmaktadır. Gelin, sektör açısından önem arz eden fuarlara yakından bakalım.

Devamı Oku ...
28.09.2023

IFA Berlin 2023’te Neler Oldu?

Dünyanın önde gelen tüketici elektroniği ve ev aletleri fuarı IFA Berlin, bu yıl 02-04 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Devamı Oku ...
22.09.2023

Devlet Teşviki Kapsamındaki Yurt Dışı Fuarlarının İhracata Etkisi

Devlet teşviki kapsamındaki yurt dışı fuarlar, bir ülkenin ihracatını artırmak ve ekonomik büyümeyi sağlamak için güçlü bir araçtır. İşte destek gören fuarlar ve ihracatın arasındaki olumlu ilişki.

Devamı Oku ...
15.09.2023

Ev Tekstili Sektörü Hangi Fuarlara Yatırım Yapıyor?

Ev tekstili sektörü hızla gelişim gösteren bir sektördür. Bu yüzden yatırımcılar ev tekstili sektörü alanında düzenlenen fuarlara sıklıkla yatırım yapar.

Devamı Oku ...
07.09.2023

Medikal ve Sağlık Sektörünün Kalbinde Yatan Büyük Fırsat: Medica Düsseldorf

Medica Düsseldorf, medikal ve sağlık sektöründeki son teknolojileri, yenilikleri sergilemede lider fuardır. Günümüzün ve geleceğin tıp dünyasını buluşturan bu büyük fuar, sektör için önemli bir fırsattır.

Devamı Oku ...
31.08.2023

Sağlık Sektörünün İhracata Katkısı

Sağlık sektörü gün geçtikçe büyüyen bir sektördür. Ülkelerin ekonomileri için büyük önem taşıyan bu sektörün ihracata katkısı büyüktür.

Devamı Oku ...
18.08.2023

Uluslararası Fuarlara Katılmanın Firmalara Sağladığı 10 Fayda

Her yıl düzenlenen uluslararası fuarlar, firmalara sayısız katkı sağlamaktadır. Sizin için fuarların firmalara sağladığı 10 faydayı derledik.

Devamı Oku ...
11.08.2023

Fuarların Sağladığı Gelişmeler ve Firmalara Olan Etkisi

Her yıl yüzlerce fuar düzenlenmekte ve sayısız iş birliği kurulmaktadır. Fuarlar, firmaların ekonomik olarak büyümesinde oldukça büyük paya sahiptir.

Devamı Oku ...
21.07.2023

Gıda Sektörü Fuarı Anuga Köln Neden Yoğun İlgi Görüyor?

Anuga Köln Fuarı uluslararası bir gıda ticaret fuarıdır. Gıda sektöründe yer alan fuarlar arasında öne çıkar ve her yıl binlerce sektör öncüsünü kendine çeker.

Devamı Oku ...
14.07.2023

Uluslararası Fuarlarda İlgi Gören Sektörler

Sektör, belirli bir faaliyet alanında yer alan benzer işletmelerin oluşturduğu bir gruptur. Fuarlar, sektördeki yenilikleri tanıtmak, işletmelere pazarlama fırsatları sunmak için önemli bir platform sağlar.

Devamı Oku ...
11.07.2023

Fuarlara Katılmak Neden Önemlidir?

Fuarlara katılmak, iş dünyasında fark yaratmanın anahtarıdır; yeni trendleri keşfetmek, inovasyonlardan ilham almak ve güçlü iş bağlantıları kurarak büyümek için vazgeçilmez bir fırsattır.

Devamı Oku ...

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor