Düsseldorf’ta Medica Zamanı: İhtiyacınız Olan Bilgiler Ve İpuçları

 

Medica Düsseldorf, dünyanın en önemli medikal ve sağlık endüstrisi fuarlarından biridir. Her yıl Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen bu fuar, sağlık sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri sergileyen önemli bir platformdur. Medica Düsseldorf fuarı, 13-16 Kasım 2023 tarihleri arasında Messe Düsseldorf fuar alanında Compamed fuarıyla eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

Medica fuarı, sağlık sektöründeki son yenilikleri sergileyerek sektördeki gelişmelere ivme kazandırır. Fuarda genellikle dünya çapından önde gelen şirketler, doktorlar, mühendisler ve araştırmacılar yer alır.

 

Medica Düsseldorf, her yıl Almanya-Düsseldorf'ta düzenlenen dünyanın en büyük medikal ve sağlık fuarlarındandır.

Neden Medica Düsseldorf Fuarında Yer Almalısınız?

Medica Düsseldorf, medikal ve sağlık sektöründe dünyanın en büyük B2B ticaret fuarlarından biri olarak kabul edilir. Etkinlik, sağlık sektöründe gerçekleşen son yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve trendleri bir araya getirir.

Medica fuarının ürün kategorileri arasında:

ve daha birçok ürün ile hizmet olacak. Bu, sektördeki en son gelişmeleri yakından görmek için eşsiz bir fırsattır.

 

Medica Düsseldorf 2023 fuarının katılımcıları arasında:

firma yer alacak. Bunlar dışında da pek çok ülkeden katılımcı kaydı yapıldı. Şimdiye dek Medica için 5 binin üzerinde, Compamed içinse bine yakın katılımcı kaydı yapıldı. Bu rakamlar her geçen gün artmaktadır. Bu çeşitlilik, Medica’nın küresel çapta sağlık sektörünün buluşma noktası olduğunu ve uluslararası iş bağlantıları kurma şansı sunduğunu gösteriyor.

 

Medica Düsseldorf 2023 fuarının sunacağı forum ve etkinlikler:

 

Medica Düsseldorf 2023’te gerçekleşecek konferanslar:

 

Medica Düsseldorf 2023 fuarındaki özel gösteriler:

 

Düsseldorf'ta ne yenir, Düsseldorf'ta nerede konaklanır soruları Medica fuarına gidecekler için önemlidir ve DixiFuar size bu konularda yardımcı olmak için yanınızdadır.

 

Düsseldorf Nasıl Bir Şehir?

Düsseldorf, Ren Nehri’nin kıyısında yer alır. Gotik tarzdaki muazzam kiliseleri, eski pazarları ve tarihî binalarıyla ünlüdür. Ayrıca modern Alman mimarisine yönelik pek çok binaya da ev sahipliği yapar.

Düsseldorf ev sahipliği yaptığı fuarlar ve moda kültürüyle bilinir. Şehirde yılın pek çok zamanı uluslararası fuarlar ve moda gösterileri düzenlenir. Bu nedenle Avrupa içinde en çok ziyaret edilen şehirlerden birisidir. Bu özelliği de onu ulaşım ve konaklama açısından geliştirmiştir.

 

Düsseldorf’ta Nerede Kalınır?

Düsseldorf’ta kalacak yer seçenekleri oldukça geniştir. Eğer fuar alanına yakın bir konumda konaklamak istiyorsanız şehrin “Stadtbezirk 5” olarak adlandırılan bölgesini tercih edebilirsiniz. Stadbezirk, Almanya’da şehirlerin belirli bölümlere ayrılması için kullanılan bir sistemdir. Burada yer alan pek çok otel hem Messe Düsseldorf’a hem de Düsseldorf Havalimanı’na kolay ulaşım imkânı sunar.

Düsseldorf’un ünlü Königsallee (Kö) Caddesi ise pek çok alışveriş mağazasına ve şık mekânlara ev sahipliği yapar. Bu caddedeki otel seçenekleri de de şık ve keyifli bir konaklama tercih edenler için idealdir.

Şehrin ulaşım ağı çok gelişmiştir. Bu nedenle Düsseldorf Hauptbahnhof yani ana tren istasyonuna yakın otellerde konaklamak büyük bir avantaj sağlar. Bu istasyondan şehrin birçok noktasına ve fuar alanına zahmetsizce erişebilirsiniz.

DixiFuar, fuar katılımcıları ve ziyaretçileri için uygun fiyatlı ve konforlu konaklama seçenekleri sunar. Kişiye özel ayarlanabilen ve esnek programlar içeren pek çok konaklama fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Düsseldorf’ta Ne Yenmeli?

Düsseldorf’ta Türk, Alman, Asya mutfağı gibi birçok seçeneği deneyimlemek mümkündür.

Düsseldorf’a gittiğinizde deneyebileceğiniz geleneksel lezzetler:

Bunların dışında şehrin en eski lokantası olan “Brauerei Zum Schiffchen”, vegan lezzetleri sevenler için “Sattgrün” ve dünya mutfaklarından yemekler sunan “The Duchy - Restaurant ve Raw Bar” da tercih edebileceğiniz mekânlar arasındadır.

 

Düsseldorf’ta Türk yemekleri de oldukça popülerdir ve Düsseldorf’ta uğrayabileceğiniz bazı Türk restoranları şöyledir:

Lezzet Restaurant: Kebap, meze, ızgara seçenekleri ve baklava gibi geleneksel Türk lezzetlerini Düsseldorf’taki Lezzet Restaurant’ta bulabilirsiniz. Bu Türk lokantası, Messe Düsseldorf fuar alanına da 8 dakikalık bir sürüş mesafesindedir.

sabo Restaurant: Messe Düsseldorf fuar alanına 12 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Türk restoranı sabo; zengin bir kahvaltı menüsü, taze sebzeler, et ürünleri, balıklar ve vejeteryan seçenekler sunar.

Bunların yanında şehrin birçok bölgesinde dönerler, kebaplar, ev yemekleri ve sokak lezzetleri satan Türk mekânları görmeniz de mümkündür.

 

Medica Düsseldorf Fuarına Nasıl Gidilir?

DixiFuar’ın sunduğu özel fuar tur paketlerinden yararlanarak, otel rezervasyonlarından uçak biletine, havaalanı transferinden fuar alanına kadar tüm detayları profesyonel bir şekilde organize ettirebilirsiniz. Bu paketlerle zaman ve enerjinizi fuar deneyimini en iyi şekilde yaşamaya odaklayabilirsiniz.

DixiFuar’ın uzman ekibi, size özel fuar tur paketleri ile Medica Düsseldorf Fuarı’na gidiş sürecinizi kolaylaştırırken, aynı zamanda keyifli ve verimli bir fuar deneyimi yaşamanızı sağlar. Unutmayın, doğru planlama ile fuar katılımınızın başarılı ve sorunsuz geçeceğinden emin olabilirsiniz. DixiFuar ile unutulmaz bir Medica deneyimi için hemen iletişime geçin ve sizin için en uygun paketi seçerek fuara hazırlıklarınıza bir adım önde başlayın!

 

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor