Dixifuar.com - Kurumsal Bilgilerimiz - Hedeflerimiz

 

Dixifuar.com kimdir? 

 

Dixifuar.com TÜRSAB Üyesi 8943 belge numaralı A Grubu seyahat acentası Dixitravel Gönel Seyahat Hizmetleri Ltd. Şti. ürünüdür. 22 yıllık turizm tecrübesini paylaşmak üzere 2015 yılında kurulan Dixitravel 2017 yılının sonunda Dixifuar.com ‘u hayata geçirmiştir.

Dixifuar.com yurt dışında gerçekleşen sektörel ve genel fuarlara yönelik fuar tur paketleri hazırlamakla beraber global ve yerel ölçekli tedarikçilerinin desteği ile birbirinden farklı özellikte fuar paket programları sunmaktadır. Sahip olduğu know-how ile hizmet verdiği şirketlerin fuar seyahatlerinde sadece kendi işlerine odaklanmalarını sağlamış, müşteri memnuniyeti ile her geçen gün hizmet verdiği müşteri sayısını arttırmıştır.

Etkinlik dönemlerinde şirketlerin ihtiyaçlarını çok iyi analiz etmekte olan firmamız farklı kombinasyonlarla her şirketin kendine özgü kriterlerine cevap vermeye çalışmaktadır. Dixifuar.com yurt dışı fuar turlarının yanı sıra 7/24 online otel rezervasyonu imkanı ile müşterilerinin sadece fuar döneminde değil diledikleri zaman tüm dünyada ekonomik otel rezervasyonu yapmasına olanak sağlamaktadır.

Seyahat öncesinde müşterilerine aktardığı deneyimleri ile tarih, konaklama ve uçak bileti konularında doğru tercihler yapmalarına yardımcı olmanın yanı sıra yönlendirme ve belgelendirme destekleri ile birlikte şirketlerin iş seyahatlerinden aldıkları verimi ve teşviki en üst noktaya çıkarmaktadır.

 

Dixifuar.com'un hedefleri nedir?

 

Her talebi ve ricayı mutlulukla karşılayan Dixifuar’ın en büyük motivasyonu daha önce hizmet verdiği firmaların yeniden Dixifuar’ın servislerinden faydalanma isteğidir. Bu hedefe ulaşmak için düzenli olarak teknolojik alt yapısını güncellemekte ve şirket içi eğitimlerle ekip üyelerinin gelişimlerine destek olmaktadır.

Fuar Turlarını hazırlarken, müşterilerine sunarken, operasyonu gerçekleştirirken, muhasebeleşmesi esnasında ve daha bir çok kısımda bir önceki verdiği hizmetin kalitesinin üstüne koyma hedefi ile çalışmaktadır. Kalitenin stabil değil, yükselen bir ivmesi olması gerektiğine olan inancı tamdır. 

Dixifuar.com sizlere yurt dışı fuar turları ile ilgili konularda yardımcı olmaktan her daim kıvanç duymaktadır.