Dixifuar.com | Hakkımızda

 

DixiFuar Kimdir? 

DixiFuar TÜRSAB Üyesi 8943 belge numaralı A Grubu seyahat acentası DixiTravel Gönel Seyahat Hizmetleri Ltd. Şti. ürünüdür. 25 yıllık turizm deneyimini bünyesinde barındıran DixiTravel, 2017 yılının sonunda DixiFuar’ı hayata geçirerek fuar sektöründe önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize mükemmel hizmet sunma konusundaki kararlılığımız ve tutkumuz devam etmektedir.

Dixi Company Groups adı altında toplanan kuruluşlarımızla birlikte, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. DixiFuar’ın yanı sıra DixiHealth, DixiTatil ve DixiCongress de Dixi Company Groups’un birer parçasıdır. Bu kuruluşlarımız, farklı sektörlerdeki ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmamıza ve müşterilerimize kapsamlı bir destek sağlamamıza olanak tanımaktadır.

 

DixiFuar Ne Yapar?

DixiFuar, dünya genelindeki önemli fuarlar ve etkinlikler için kapsamlı organizasyon hizmetleri sunan ve fuar tur paketleri hazırlayan bir acente olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerine, fuar katılımlarını en verimli ve etkili şekilde yönetmeleri için profesyonel bir ekibin deneyimini sunmaktadır. Fuar katılımı, uçak yolculuğu, konaklama, transfer ve stant hizmetleri dahil birçok aşamada size destek olmaktadır. Sahip olduğu know-how bilinci ile müşterilerine, fuar seyahatlerinde sadece kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak zaman kazandırmakta ve tüm süreçlerle yakından ilgilenmektedir. Bu sayede zaman-fayda avantajını en anlamlı şekilde sunan DixiFuar, memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutarak her gün hizmet verdiği müşteri sayısını attırmıştır.

Fuar dönemlerinde firmaların özel ihtiyaçlarını titizlikle analiz eden DixiFuar, farklı kombinasyonlarla her bir şirketin kendi kriterlerine özel, esnek fuar turu programları hazırlamaktadır. Ayrıca sahip olduğu şeffaflık prensibiyle müşterilerini her adımda bilgilendirmektedir ve onların başarılarına katkı sağlamak için yenilikçi çözümler üretmektedir.

 

DixiFuar Olarak Hedeflerimiz

Her talebi ve ricayı mutlulukla karşılayan Dixifuar’ın en büyük motivasyonu daha önce hizmet verdiği firmaların yeniden onun servislerinden faydalanma isteğidir. Bu hedefe ulaşmak için düzenli olarak teknolojik alt yapısını güncellemekte ve şirket içi eğitimlerle ekip üyelerinin gelişimlerine destek olmaktadır.

DixiFuar; müşterilerine hizmet sunarken, operasyonlarını gerçekleştirirken ve muhasebeleşme süreçlerinin tamamında bir önceki verdiği hizmetin kalitesinin üstüne koyma hedefi ile çalışmaktadır. Kalitenin stabil değil, yükselen bir ivmesi olması gerektiğine olan inancı tamdır.

 

Neden DixiFuar’a Güvenmelisiniz?

DixiFuar olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst öncelik olarak kabul ediyoruz. Her bir müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarına özel olarak odaklanıyor ve en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için çabalıyoruz. Deneyimli ekibimiz, fuarların karmaşıklığını ve özgünlüğünü anlıyor ve sizi her aşamada bilgilendiriyor.

25 yılı aşkın turizm deneyimimiz ile fuar katılımlarınıza dair kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Şimdiye dek 46 farklı sektörde ve 50’den fazla fuar için müşterilerimize fuar katılımlarını kolaylaştıran özel çözümler sunduk. Bu değerleri günden güne artırmak ve kalitemizi yükseltmek bizim için en önemli konulardandır. Gıda ve içecek, otomotiv ve yan sanayi, medikal ve sağlık, mobilya ve dekorasyon, tekstil, yapı ve inşaat, gıda hammaddeleri, ev tekstili, elektrik ve elektronik, ambalaj, iş ve inşaat makineleri, ilaç ve laboratuvar, plastik ve kauçuk, teknoloji, moda gibi pek çok sektörde geniş bir deneyime sahibiz.

DixiFuar olarak sizlere yurt içi ve yurt dışı fuar turları ile ilgili konularda yardımcı olmaktan her daim kıvanç duymaktayız. Firmanızın hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak için buradayız. Sizleri, işinizde bir adım öne çıkarmak ve başarıya birlikte yürümek için davet ediyoruz.

Ayrıca diğer kuruluşlarımız olan DixiHealth, DixiTatil ve DixiCongress ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 


Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor