Medica Dusseldorf Turları

Medica Düsseldorf Turları

 

Medica Düsseldorf Fuarı, uluslararası pazar alanında büyük önemi olan bir fuardır. Medikal ve Tıp Endüstrisi Fuarı, dünyanın en büyük tıp etkinliği olarak kabul edilmektedir. Bu yıl 13-16 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yapılacaktır. Türk firmaları başta olmak üzere, uluslararası firmalardan büyük ilgi görmektedir. Medica Fuarı her yıl artan bir katılımcı ve ziyaretçi sayısına sahiptir. Sektör içinde olan firmalar, bu fuar etkinliğine katılarak kendilerini iş dünyasında bir adım ileri taşıyabilir.

 

Medikal ve Sağlık Sektörü

Medikal ve sağlık sektörü insan sağlığını koruma ve iyileştirmeyi, toplum sağlığını da yükseltmeyi amaçlayan bir sektördür. Medikalde enjektörden, nanoteknolojiye kadar birçok farklı sağlık ürünü, bu sektör bünyesinde yer almaktadır. Medikal ve sağlık sektörü her zaman canlı olan ve gelişmeye devam eden sektörlerden biridir.

 

Düsseldorf Hakkında Bilgi

Almanya’nın bir şehri olan Düsseldorf, 13. yüzyılda küçük bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur. Şehir Düsseldorf adını, Düssel Deresi'nden almıştır. Şehir tam olarak Ren Nehri kıyısına kurulmuştur. Kent içi ulaşımı, Ren ırmağının iki yakasını birbirine bağlayan altı köprü ile sağlanmaktadır. Şehirdeki günlük yaşamla bütünleşen bu düzen, şehre farklı bir hava katar. Kentin merkezinde yer alan Altstadt, meyhane ve barları ile oldukça meşhur bir yerdir. Aynı zamanda alışveriş merkezleri ile de öne çıkan caddeleri bulunmaktadır. Şehirde yapılabilecek birçok kültürel aktivite bulunmaktadır. Düsseldorf’un güney tarafında Köln şehri bulunur. Düsseldorf bir fuar şehri olarak bilinmektedir. Burada dünya sanayisine yön veren ünlü fuar etkinlikleri çok fazla yapılmaktadır. Sahip olduğu bu ticari özellikler sayesinde, şehirde birçok ticari iş bağlantıları gerçekleştirilebilmektedir.

 

Messe Düsseldorf Fuar Alanı

Messe Düsseldorf modern bir ticaret fuar alanıdır. Bilinen en büyük fuar alanlarından biridir ve oldukça popüler olan bir fuar merkezidir. Medica Düsseldorf Fuarı başta olmak üzere, birçok fuar etkinliği için tercih edilen bir yerdir. Avrupa’nın en güçlü ekonomik bölgeleri arasında gösterilmektedir. Bu fuar alanı 60 yıllık deneyimi ile yılda 40’tan fazla fuar etkinliği düzenlemektedir. Messe Düsseldorf, Uluslararası Havalimanı’na en uygun ulaşım bağlantılarına sahiptir. D-MERKUR SPIEL-ARENA/Messe Nord ve U79 Messe Ost tramvay hatları ulaşımını kullanarak fuar alanına rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Fuar alanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

 

Medikal ve sağlık sektörü alanında yapılan fuar etkinliklerine katılım sağlayarak, birçok iş avantajına sahip olabilirsiniz. Katılmak istediğiniz herhangi bir fuar için iyi bir seyahat planlamanız olması gerekir. Sizler için en uygun ve özel seyahat planlamasını DixiFuar’da bulabilirsiniz. Fuar turları hakkında daha detaylı bilgi için DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor