Ambiente Frankfurt Sektörün Tüm Bileşenlerini Kapsıyor Mu?

 

26-30 Ocak  2024 tarihlerinde Frankfurt Messe Fuar Alanı'nda gerçekleşecek olan Ambiente Frankfurt 2024; ev eşyaları, züccaciye, aydınlatma ve hediyelik eşyalar sektöründeki en yeni trendleri ve tasarımları bir araya getirecek. Bu prestijli fuar, sadece ticari ziyaretçilere açık olup sektördeki tüm dünyadan alıcıları, üreticileri ve tedarikçileri bir araya getirme konusunda ün kazanmıştır.

Ambiente fuarı; ev eşyaları, mutfak gereçleri, hediyelik eşyalar, dekorasyon ürünleri, tekstil ürünleri, mobilya, aydınlatma ve diğer tüketici ürünlerinin sergilendiği geniş bir ürün yelpazesini sunar. Bu yönüyle sektörün tüm bileşenlerini kapsar diyebileceğimiz fuar; en son gelişmeleri ve trendleri keşfetmek isteyen alıcılar, üreticiler ve tasarımcılar için vazgeçilmez bir fırsat sunar. Ayrıca sektörde oldukça büyük bir ağırlığı olan Çin’in dışındaki en büyük ve uluslararası kaynak bulma platformudur. Fuarda sergilenen ürünler, sektördeki çeşitliliği ve yenilikleri yansıtarak, tasarım dünyasına ilham verir ve geleceğin trendlerini belirler.

 

Ambiente Frankfurt fuarı birbirinden yaratıcı, estetik, modern tasarımlara sahip tüketici ürünlerini sunacak.

Ambiente Frankfurt: Tasarım, Yaratıcılık ve Kazancın Buluşma Noktası

Ambiente Frankfurt fuarında sergilenen her üründe yaratıcılık ve tasarımın sınırsız yönleri görülebilmektedir. Estetik yön ve işlevselliğin bir araya geldiği, her ziyaretçinin fuar sırasında yaşayacağı deneyimden keyif alabileceği ürün ve hizmetler bu organizasyonda sergilenmektedir. İlham dolu esintileri fuar sırasında olduğu gibi sonrasında da hissedebilirsiniz çünkü Ambiente Frankfurt, geleceğe dönük birçok iş birliğine ev sahipliği yapan bir fuardır. Bu fuardaki tasarımın ruhunun geniş boyutu iş birliklerinin zengin kazançlarıyla uyum içinde gerçekleşmektedir.

Türkiye için de büyük bir öneme sahip olan Ambiente Frankfurt, züccaciye sektöründe en çok ihracat yaptığımız ülkelerden birisi olan Almanya’nın ev sahipliğinde gerçekleşmektedir. Fuar; züccaciye ve ev eşyalarından aydınlatmaya, hediyelik eşyalardan dekorasyon ürünlerine kadar sektördeki en yeni ürünleri ve tasarımları sergileme fırsatı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde ilgili sektörlerde faaliyet gösteren alıcılar, üreticiler ve tedarikçiler fuarı ziyaret ederek sektörün gelecekteki yönünü belirleyen ürünleri ilk elden görebilme imkânına sahip oluyorlar.

 

Ambiente Frankfurt furına DixiFuar'ın hazırladığı turlar ile katılabilir, ziyaretçi olabilir ve sektör trendlerinden haberdar olabilirsiniz.

 

Yenilikçi Ürünler ve İlham Dolu Tasarımlar

Ambiente Frankfurt 2024 fuarında neler olacak?

 

Ambiente Frankfurt, Küresel İş Bağlantıları İçin İdeal Bir Platform Sunuyor

Ambiente Frankfurt 2024, sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirerek geleceğin ürünlerini, tasarımlarını ve iş fırsatlarını keşfetmek isteyen herkesi bekliyor. Bu etkileyici fuar, sektördeki liderlerin ve yenilikçilerin buluşma noktası olacak. Ziyaretçiler; deneyimlerini paylaşabilecekleri, yeni iş bağlantıları kurabilecekleri ve sektördeki en son gelişmeleri takip edebilecekleri bir atmosferde bulunacaklar.

Ambiente Frankfurt'un son birkaç edisyonunda bir önceki yıla göre ziyaretçi sayısında %3'ten fazla artış görüldü. Fuar, 2023 yılında dünyanın dört bir yanından 154.000 perakendeciyi ağırladı.

Ambiente Frankfurt 2023, 352.950 brüt metrekarede Frankfurt Messe fuar alanının tamamını kaplayan 4.561 katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Ambiente Frankfurt için memnuniyet oranları %94 olarak ölçülmüştür. Bu da katılımcıların genel olarak fuar organizasyonundan ve elde edilen potansiyel müşterilerin kalitesinden memnun olduğunu göstermiştir.

Özetle Ambiente Frankfurt'a katılan firmalar; daha fazla görünürlük, ağ kurma fırsatları ve yeni trendlere ve pazarlara erişim yoluyla işlerinde büyüme yaşamayı bekleyebilirler. Artan ziyaretçi, katılımcı sayısı ve genişleyen ürün kategorilerinin de gösterdiği gibi Ambiente Frankfurt fuarı küresel iş bağlantıları için en iyi duraklardan birisidir.

 

Ambiente Frankfurt Fuarına DixiFuar ile Katılın

26-30 Ocak  2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Ambiente Frankfurt fuarına Türkiye’den 200 firma kayıt yaptırmış durumda. Bu rakam elbette her geçen gün artmaktadır. Sektörün bugünü ve yarınını bir noktada toplayan Ambiente fuarına katılmanın en iyi yolu için DixiFuar ile iletişime geçebilir uygun fiyatlardan başlayan fuar turları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor