Ambiente Frankfurt

 

Avrupa’nın en büyük dünyanın en saygın tüketim malları fuarı Ambiente Frankfurt 2025, 07-11 Şubat  2025 tarihlerinde Frankfurt Messe Fuar Alanı'nda düzenlenecektir. Ambiente Frankfurt, züccaciye ve ev eşyaları, aydınlatma ve hediyelik eşyalar alanında endüstrinin trendlerinden gelecek planlarına kadar en yeni ürünleri ve tasarımları ilk elden sahneye koyan fuardır. Bu özelliği sayesinde ilgili sektörlerde tüm dünyadan alıcı, üretici ve tedarikçileri kendisine çeker. Ambiente 2025, sektörde en çok ihracat yaptığı 2. ülkenin Almanya olmasından dolayı Türkiye için de ayrı bir öneme sahiptir.

Ambiente Frankfurt, tüketim ürünleri sektörünün cazibesini yansıtan bir platformdur. İnovasyon, tasarım ve yaratıcılık, burada bir araya gelerek tüketici deneyimini zenginleştiren ürünlerin sergilendiği bir dünyaya dönüşmektedir. Bu fuar, sektörün önde gelenlerinin bir araya geldiği ve geleceğin trendlerinin belirlendiği prestijli bir etkinliktir.

 

Markaların Dünyaya Açılmasını Sağlayan Büyük Fırsat: Ambiente 2025 Fuarı

Uluslararası zücaciye ve tüketim mallarının sergilendiği Ambiente Frankfurt’un ana eksenini yemek, sunum ve yaşam alanları oluşturuyor. Dünyanın pek çok ülkesinden katılımcı ve ziyaretçi ağırlayan fuar sektörün geleceğine yön veren sunum ve tanıtımlara sahne oluyor. Özellikle ihracatta önemli mesafeler aldıran fuar süresince uluslararası lider firmalar, gelişmekte olan firmalarla iş birlikleri yakalıyor. Markaların dünyaya açılması için büyük fırsat yaratıyor.

Ambiente Frankfurt’ta sergilenen ürün grupları arasında ev ve mutfak yardımcıları, ölçme, kesme ekipmanları, zücaciye ürünleri, küçük ev aletleri, güzellik ve bakım içeren hediyelik ürünler yer alıyor. Türkiye zücaciye ve ev ürünleri ihracatında en çok İngiltere ardından Almanya ile bağlantıdadır. Almanya’ya yapılan ihracat ürünlerinin çoğunluğunu endüstriyel mutfak eşyaları ve küçük ev aletleri oluşturuyor. Ambiente Frankfurt markaların mevcut müşterilerini korurken yeni pazarlara açılmak ve ihracat hacimlerini artırmak isteyen firmalar açısından büyük önem taşıyor.

 

Sayılarla Ambiente Frankfurt

Ambiente Frankfurt Katılımcı Listesi

Her yıl Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Ambiente fuarının 2024 katılımcı listesi açıklanmıştır. Ambiente fuarı, 26-30 Ocak 2024’te gerçekleşen son etkinliğinin ardından, 07-11 Şubat 2025 tarihlerinde tekrar Messe Frankfurt fuar alanında yapılacak ve ev tekstili liderlerini buluşturacaktır. 2024 fuarında 170 ülkeden 4 binin üzerinde katılımcı yer almış ve onların tanıttığı ürünleri de 154 bin ziyaretçi inceleme fırsatı bulmuştur. Fuarda 180’den fazla Türk firması da en son ürünlerini ve yeniliklerini sergileyerek dünya çapında dikkatleri üzerine çekmiştir.

Son gerçekleşen Ambiente Frankfurt 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Ambiente Frankfurt 2025’e Katılmanın En Kaliteli Yoluyla Tanışın

Ambiente Frankfurt 2025 Fuarı ev ve tüketici malları pazarında Avrupa’da en büyük ve dünyada en prestijli fuardır. Dünya markaları arasında yerinizi almak, kaliteyi kaliteyle yakalamak için seyahat planlarınızı DixiFuar ile yapın. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tur paketlerinden dixifuar.com avantajlarıyla yararlanın!

Ambiente Frankfurt Verileri

Ambiente Fuarı Hakkında Bilgiler

Ambiente Frankfurt 2024 Ev Eşyaları ve Züccaciye Fuarı, 26-30 Ocak 2024 tarihleri arasında Messe Frankfurt fuar merkezinde gerçekleşecek.

Fuar Adı İngilizce Ambiente Frankfurt
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Züccaciye ve Ev Gereçleri Fuarı
Tarihler 07-11 Şubat 2025
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Şekli Hibrit
Fuar Alanı Messe Frankfurt
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1, 60327 Frankfurt am Main, Almanya
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuarın Online Platformu Tıklayın
Fuar İletişim e-mail ambiente@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt
Organizatör e-mail  ambiente@messefrankfurt.com
Sektörler  Züccaciye ve Ev Gereçleri
Ürün Grupları Züccaciye Ürünleri, Yemek Takımları, Masa Dekorasyonu, Çatal Bıçak Takımları, Mutfak Aletleri, Küçük Ev Aletleri, Barbekü ve Barbekü Aksesuarları, Ev ve Mutfak Yardımcıları, Ölçme Ekipmanları, Ev Eşyaları, Horeca, Hediyelik Eşyalar, El Sanatları, Kırtasiye, Güzellik ve Bakım Hediyeleri, Değerli Taşlar, İnciler, Mücevherat, Çanta ve Seyahat Bagajı, Seramik Ürünler, Dekoratif Mumlar, Saatler
Fuar Metrekare Bilgisi  360,624 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 4.928
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 140.000
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Online günlük 28 EUR - Yerinde  37 EUR, Online Tüm Fuar Günleri 52 EUR - Yerinde 69 EUR
Fuarın Şehre Mesafesi 3,6 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği), EVFED (Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu), EVSİD (Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), GEEM (Gelişen Ev ve Yaşam Eşyaları Markaları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Züccaciye Dergisi, Fokus, Housewares Turkey Gift Magazine

 

Ambiente Frankfurt Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Ambiente Frankfurt 2025 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Markaların dünyaya açılmasını sağlayan Ambiente Frankfurt Fuarı'nın 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Son gerçekleşen Ambiente Frankfurt 2024 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Ambiente Frankfurt gerçekleşecek mi?

07-11 Şubat 2025 tarihleri arasında Venue, Messe Frankfurt’ta gerçekleşecektir.

Ambiante Frankfurt Fuarı nerede gerçekleşiyor?

Dünyanın en saygın tüketim malları fuarı Messe Frankfurt’ta yapılacaktır.

Ambiante Frankfurt tarihleri nelerdir?

07-11 Şubat 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Ambiante Frankfurt fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde Messe Frankfurt'a hava, tren veya araba ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Ambiante Frankfurt Fuarı'na yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Bristol Hotel, Frankfurt, Capri By Fraser Frankfurt, Fleming’s Hotel, Frankfurt Messe, Fleming’s Hotel Frankfurt- Hamburger Allee, Hampton By Hilton Frankfurt City Centre Messe, Novotel Frankfurt City otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Ambiante Frankfurt 2025 Fuarı biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Ambiante Frankfurt milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Ambiante Frankfurt 2025 Fuarı'nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşma talebiniz için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor