Gulfood Dubai

 

Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecektir.  1987 senesinden beri her yıl düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarı Gulfood, başlangıç tarihine kadar düzenleyeceği webinarlarla birlikte tüm dünyayı, gıda konusunda tek merkezde toplamayı başaran bir etkinliktir. Üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna yiyecek ve içecek endüstrisine inovasyon sağlayan organizasyon, Dubai World Trade Centre’de yapılacaktır.

Yenilikçi ürünler, sağlıklı beslenme, organik ve doğal ürünler, gurme lezzetler, içecekler ve daha fazlası; ziyaretçilere keşifler yapma ve iş bağlantıları kurma şansı sunmaktadır. Gulfood Dubai, sektör profesyonellerine ilham veren, iş fırsatları ve benzersiz bir deneyim sunan bir fuar olarak öne çıkmaktadır.

 

Gulfood Dubai Fuarı Tur Paketleri

Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde DWTC’de düzenlenecek. Dixifuar aracılığıyla bu fuara katılmak ve 909 Eur’dan başlayan 4 gecelik Air Arabia - Sabiha Gökçen uçuşundan yararlanabilmek için hemen iletişime geçin.

4 Gece Programı - Air Arabia - SAW

Air Arabia ile gidiş-dönüş uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde 4 gece konaklama

909 EUR'dan itibaren

Detay

Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek. Dixifuar aracılığıyla bu fuara katılmak ve uygun fiyatlı yurt dışı seyahat planlarımızdan yararlanabilmek için DixiFuar ile iletişime geçin.

4 Gece Programı - FlyDubai - IST

Fly Dubai ile İstanbul çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 4 gece konaklama ve kahvaltı

819 EUR'dan itibaren

Detay

 

Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024’te gıda ve içecek sektörünün liderlerini bir araya getiriyor. Uçuş, konaklama ve transfer hizmetlerinin dahil olduğu 769 Euro’dan başlayan tur paketleri Dixifuar’da.

3 Gece Programı - Air Arabia - SAW

Air Arabia ile Sabiha Gökçen'den kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde 3 gecekonaklama

769 EUR'dan itibaren

Detay

Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024’te Dubai'de düzenlenecek. Gıda sektörü fuarına Dixifuar ile katılmak için iletişime geç.

3 Gece Programı - THY - IST

THY ile İstanbul çıkışlı uçuşlar

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 3 gece konaklama 

999 EUR'dan itibaren

Detay

 

Gıda sektörünün önemli fuarı Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek. 899 Eur’dan başlayan 6 gecelik Fly Dubai - İstanbul uçuşundan yararlanabilmek için Dixifuar ile iletişime geçin.

6 Gece Programı - FlyDubai - IST

FlyDubai ile İstanbul çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama ve kahvaltı

899 EUR'dan itibaren

Detay

Gulfood Dubai 2024, 19-23 Şubat 2024’te gerçekleşecek önemli bir gıda fuarıdır. Dubai’de gerçekleşecek olan fuarın uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

6 Gece Programı - THY - IST

THY ile İstanbul çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 6 gece konaklama 

1.199 EUR'dan itibaren

Detay

 

Dünyanın Lezzetine Yolculuk: Gulfood Dubai Fuarı

Gulfood Dubai, stratejik konumu nedeniyle dünyanın her kıtasından sektör liderlerini buluşturan, çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi çeken fuarların başında geliyor. Gıdaya dair her konuya ev sahipliği yapan fuar markalaşmanın ve küresel bilinirliğin önünü açıyor. Bu organizasyona katılan her marka daha kolay dünyaya açılıyor.

Gulfood Dubai Fuarı, yiyecek, içecek sektöründe üreticileri, toptancıları, perakendecileri, distribütörleri, otelcileri ve karar alıcıları buluşturarak aralarındaki bağlantıyı kolaylaştırıyor. Firmalar ileriye dönük hammadde alımlarını bu fuarda belirliyorlar. Her yıl artan sayıyla ulusal ve uluslararası katılımcı, yeni ürünlerini ve yeni teknolojileri sergiliyorlar. Ünlü şeflerin elinden canlı yemek şölenlerine katıldığınız etkinlikte 60’dan fazla beyin takımıyla sürdürülebilir üretim ve geleceğin gıda dünyasını yeniden biçimlendiriyorsunuz.

Gulfood Fuarı piyasayı güçlendirmek isteyen çok sayıda sektör meslektaşını küresel vitrinde ağırlıyor. Çok zengin ürün grupları arasında; yiyecek ve içecekler, yağlar, kuruyemiş, kuru gıda, hazır yemek, çorba, gurme gıda, fonksiyonel gıdalar, otel ürünleri, gıda üretim teknolojileri, ekipmanları, gıda işleme, etiketleme ve paketleme teknolojileri, gıda hijyeni, yemek malzemeleri ve hizmetleri yer alıyor.

 

Sayılarla Gulfood Dubai

Gulfood Dubai 2023 verileri,

 

Gulfood 2022 yılı verileri,

 

Gulfood 2021 yılı verileri,

 

Gulfood 2020 yılı verileri,

 

Gulfood 2019 yılı verileri,

 

Gulfood Dubai Katılımcı Listesi

Uluslararası Gıda Fuarı, Gulfood Dubai’nin 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan fuarı için henüz katılımcı listesi açıklanmamıştır. Her sene gıda ve içecek sektörünün devlerini buluşturan bu büyük çaplı organizasyon; 2023 fuarında 125 ülkeden 5.223 katılımcıyı ağırladı. 200’ün üzerinde firmayla fuara katılan Türkiye aynı zamanda fuarı en çok ziyaret eden ilk 20 ülke arasında da bulunuyordu.

Gulfood Dubai’nin en son gerçekleştirilmiş olan 2023 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar ile Prestijli Fuarlarda Yerinizi Alın!

Kusursuz organizasyonun bir parçası olmak ve marka değerlerinizi dünyaya duyurmak için Gulfood Dubai, işletmenize kaliteli bir ortam sunar. Prestijli fuarlara katılmak farklı seçenekler arasında size en uygun olan fuar tur paketini almak için Dixifuar ayrıcalıklarından yararlanmanız yeterli.

Gulfood Dubai Fuar Verileri

Gulfood Fuarı Hakkında Bilgiler

Dünyanın en büyük Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood, 19-23 Şubat 2024 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce Gulfood Dubai
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Gıda Fuarı
Tarihler 19-23 Şubat 2024
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı DWTC - Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Center 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail gulfood@dwtc.com
Organizatör DWTC
Organizatör e-mail  sales@dwtc.com
care@dwtc.com
Sektörler  Gıda ve İçecek
Ürün Grupları Gıda, Şarküteri Ürünleri, İçecekler, Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar, Hamurişleri, Et ve Et Ürünleri, Meyve ve Sebze, Şekerlemeler, Meyve Suları, Su Ürünleri, Catering, Gıda Teknolojisi, Fırın Ekipmanları, Zeytin ve Zeytinyağı, Bakliyatlar, Baharatlar, Doğal ve Organik Ürünler, Gıda Katkı ve Yardımcı Ürünler, Kuruyemişler, Konserve Ürünler, Hazır Yemek ve Çorba Ürünleri, Şarküteri Sosları, Kuru Meyve ve Sebzeler, Bitkisel Yağlar, Dondurmalar, Dondurulmuş Ürünler için Hammaddeler ve Yardımcı Maddeler, Et için Hammadde ve Yardımcı Ürünler, Et Yerine Geçen Ürünler, Yumurta ve Yumurta Ürünleri, Ekmekler, Fırınlar, Glutensiz Ürünler, Diyet Ürünler, Fonksiyonel Gıdalar
Fuar Metrekare Bilgisi  300.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 5.223
Son Fuar Ziyaretçi Zayısı 134.460
Düzenlenme Sıklığı Her yıl
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın Şehre Mesafesi 3,5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Twitter
Facebook
Linkedin
Instagram

Youtube
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği),GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD (Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Dünya Gıda Online Magazine, Drinktech,Food Turkey, Süt Dünyası, ZZ Dergisi, Food Sektör, Gıda 2000, Food Machine

 

Gulfood Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Gulfood Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünyanın en büyük Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Gulfood 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Gulfood Fuarı gerçekleşecek mi?

19-23 Şubat 2024 tarihleri arasında, Dubai’de World Trade Centre Dubai’de gerçekleşecektir.

Gulfood Fuarı nerede gerçekleşiyor?

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşecektir.

Gulfood 2024 ne zaman gerçekleşecek?

19-23 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Gulfood Dubai fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Taksi, Uber ve Careem indirme noktaları hem Sergi Kapısı hem de Kongre Kapısı'nda mevcuttur. Dünya Ticaret Merkezi Metro İstasyonu, mekana sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Gulfood fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

The Apartments Dubai World Trade Centre, Ibis World Trade Centre Dubai, Ibis One Central, Jumeirah Emirates Towers Hotel, Sheraton Grand Otel Dubai, Crowne Plaza Dubai Apartments gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Gulfood Dubai 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

2024 fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Gulfood Fuarı milli katılım listesinde mi?

Gulfood Dubai, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Gulfood Dubai fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.