Gulfood Dubai

Dünyanın en büyük Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood, 21-25 Şubat 2021 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek.  1987 senesinden beri her yıl düzenlenen fuar başlangıç tarihine kadar düzenleyeceği webinarlarla birlikte tüm dünyayı gıda konusunda tek merkezde topluyor. Üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna yiyecek ve içecek endüstrisine inovasyon sağlayan organizasyon Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılıyor.

 

 

Dünyanın Lezzetine Yolculuk: Gulfood Dubai Fuarı

Gulfood Dubai, stratejik konumu nedeniyle dünyanın her kıtasından sektör liderlerini buluşturan, çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi çeken fuarların başında geliyor. Gıdaya dair her konuya ev sahipliği yapan fuar markalaşmanın ve küresel bilinirliğin önünü açıyor. Bu organizasyona katılan her marka daha kolay dünyaya açılıyor.

Gulfood Dubai Fuarı, yiyecek, içecek sektöründe üreticileri, toptancıları, perakendecileri, distribütörleri, otelcileri ve karar alıcıları buluşturarak aralarındaki bağlantıyı kolaylaştırıyor. Firmalar ileriye dönük hammadde alımlarını bu fuarda belirliyorlar. Her yıl artan sayıyla ulusal ve uluslararası katılımcı, yeni ürünlerini ve yeni teknolojileri sergiliyorlar. Ünlü şeflerin elinden canlı yemek şölenlerine katıldığınız etkinlikte 60’dan fazla beyin takımıyla sürdürülebilir üretim ve geleceğin gıda dünyasını yeniden biçimlendiriyorsunuz.

Gulfood Fuarı piyasayı güçlendirmek isteyen çok sayıda sektör meslektaşını küresel vitrinde ağırlıyor. Çok zengin ürün grupları arasında; yiyecek ve içecekler, yağlar, kuruyemiş, kuru gıda, hazır yemek, çorba, gurme gıda, fonksiyonel gıdalar, otel ürünleri, gıda üretim teknolojileri, ekipmanları, gıda işleme, etiketleme ve paketleme teknolojileri, gıda hijyeni, yemek malzemeleri ve hizmetleri yer alıyor.

 

Sayılarla Gulfood Dubai

2020 sunumunda; 93.000 metrekare alanda, 5.000 katılımcı firma katıldı.

185 ülkeden 97.000 ziyaretçi ve  20.000’den fazla marka yer aldı.

Yapılan anketlere göre katılımcıların %89’u bu fuarın iş için gerekli olduğunu düşünüyor.

Katılımcıların %89’u ziyaretçi sayısından memnun.

Katılımcıların %88’i ziyaretçi kalitesinden memnun.

Katılımcıların %96’sı yeniden katılmayı düşünüyor.

2019 verilerine göre;  98.695 ziyaretçi kaydedildi.

5.000 katılımcıdan 4.670’i yurt dışından, 330’u ulusal işletmelerden oldu.

 

Dixifuar ile Prestijli Fuarlarda Yerinizi Alın!

Kusursuz organizasyonun bir parçası olmak ve marka değerlerinizi dünyaya duyurmak için Gulfood Dubai, işletmenize kaliteli bir ortam sunar. Prestijli fuarlara katılmak farklı seçenekler arasında size en uygun olan fuar tur paketini almak için Dixifuar ayrıcalıklarından yararlanmanız yeterli.

 

Fuar Hakkında Bilgi

Dünyanın en büyük Uluslararası Gıda Fuarı Gulfood, 21-25 Şubat 2021 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek

Fuar Adı İngilizce Gulfood Dubai
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Gıda Fuarı
Tarihler 21-25 Şubat 2021
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı Dubai World Trade Center
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Center 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail gulfood@dwtc.com
Organizatör DWTC
Organizatör E-mail  sales@dwtc.com , care@dwtc.com
Sektörler  Gıda,İçecek
Ürün Grupları Gıda,Şarküteri Ürünleri,İçecekler,Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar,Hamurişleri,Et ve Et Ürünleri,Meyve ve Sebze,Şekerlemeler,Meyve Suları,Su Ürünleri, Catering, Gıda Teknolojisi,Fırın Ekipmanları,Zeytin ve Zeytinyağı, Bakliyatlar,Baharatlar,Doğal ve Organik Ürünler,Gıda Katkı ve Yardımcı Ürünler,Kuruyemişler,Konserve Ürünler,Hazır Yemek ve Çorba Ürünleri,Şarküteri Sosları,Kuru Meyve ve Sebzeler,Bitkisel Yağlar,Dondurmalar,Dondurulmuş Ürünler için Hammaddeler ve Yardımcı Maddeler,Et için Hammadde ve Yardımcı Ürünler,Et Yerine Geçen Ürünler, Yumurta ve Yumurta Ürünleri,Ekmekler,Fırınlar,Glutensiz Ürünler,Diyet Ürünler,Fonksiyonel Gıdalar
Fuar Metrekare bilgisi  300.000 metrekare
Son fuar katılımcı sayısı 5.000
Son fuar ziyaretçi sayısı 98.000
Düzenlenme sıklığı Her yıl
Fuar giriş ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın şehre mesafesi 3,5 km.
Fuar Sosyal Medya sayfaları Twitter
Facebook
Linkedin
Instagram
Sektöre ait birlik ve odalar TGDF(Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER(Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD(Gıda Teknolojisi Derneği),GIDABIL(Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği),SETBIR(Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği),GGD(Gıda Güvenliği Derneği),GKTD(Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD(İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
Sektöre ait dergiler Dünya Gıda Online Magazine,Drinktech,Food Turkey,Süt Dünyası,ZZ Dergisi,Food Sektör,Gıda 2000,Food Machine

Bize Yazın

Ad Soyad Firma Adı Telefon E-posta
Mesajınız