Arab Health Dubai

Orta Doğu’nun en büyük medikal etkinliği kabul edilen Arab Health Dubai Fuarı, gelecek yıl 27-30 Ocak 2025'te gerçekleşecektir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde, Dubai World Trade Centre’de 50. kez yapılacak olan fuar, her yıl tekrarlanan önemli bir organizasyondur.

Ana konusu uluslararası medikal ve sağlık ekipmanları olan fuar, sektörde söz sahibi güçlü firmaları ziyaretçileriyle bir araya getiriyor.

 

İşini Büyütmek İsteyenlerin Adresi: Arab Health Dubai Medikal Fuarı

Birleşik Arap Emirlikleri, hastane yatırımları konusunda ihtiyaç duyulan medikal ekipmanı yabancı proje firmaları aracılığıyla karşılanmayı hedefliyor. Bu bakımdan uzun vadeli yatırımlarla işinizi büyütmek amacındaysanız Arab Health çok verimli kaynaklar sunuyor. Sağlık ve ticaret profesyonellerini buluşturan organizasyon sınırların ötesinde iş anlaşmaları için ortam yaratıyor. 

Arab Health Dubai ürün grubu arasında, tıbbi cihazlar ve aletler, elektro tıp, tek kullanımlık sağlık ürünleri, diş hekimliği cihaz ve malzemeleri, hastane yönetim sistemleri, bilgi teknolojileri çözümleri, ilaç ve sağlık turizmi gibi son teknolojiye sahip ürün ve hizmetler yer alıyor. Sağlık sektörü için teknolojik ve yenilikçi çözümlerin paylaşıldığı konferanslar geleceği günümüze taşıyor.

 

Arab Health Dubai Verileri

 

Arab Health fuarı 2022 yılı verileri,

 

Arab Health 2023 verileri,

 

Arab Health 2024 verileri,

 

 

 

Arab Health Dubai Katılımcı Listesi

Orta Doğu’nun en büyük medikal ticari etkinliği olan Arab Health Dubai Fuarı, Dubai World Trade Center’da ve 29 Ocak - 01 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenecektir.

2023 Arab Health Dubai Fuarı 121.000 m² alanda gerçekleşmiştir. Fuar, 3 bin 300 katılımcı ve 130 bin ziyaretçi sayısına ulaşmıştır. Türk firmalar için büyük öneme sahip bu fuarda, yurt dışı katılım sayısı fazla olan ülkeler arasında Türkiye ilk sıralardadır. Medikal ve sağlık alanında olan 186 Türk firması, Arab Health Dubai 2023 Fuarı’na katılım sağlamıştır.

Arab Health Dubai 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

Fuar Planlarınızı Dixifuar.com Sizin İçin Yapar

MENA bölgesi her geçen gün büyüyen bir pazar. Bu pazarda ihtiyaç duyduğunuz payı yakalamak için Arab Health Dubai Fuarı’nı görmeden yatırım kararı almayın. Fuar hazırlığınızı yaparken ulaşımdan konaklamaya her aşamada tüm seyahat sürecinizi dixifuar.com sizin için planlıyor. Arab Health Dubai için özel planlanmış tur paketlerini ve fazlasını dixifuar.com avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Arab Health 2023 verileri-infografik

Arab Health Fuarı Hakkında Bilgiler

Orta Doğu’nun en büyük medikal etkinliği kabul edilen Arab Health Dubai, 29 Ocak - 1 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

 Fuar Adı İngilizce Arab Health Dubai
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Medikal ve Sağlık Fuarı
 Tarihler 27-30 Ocak 2025
 Ülke  BAE
 Şehir Dubai
 Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
 Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Center 2 - Dubai
 Fuar Web Sitesi  Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail arabhealth@informa.com
 Organizatör İnforma
 Organizatör e-mail  info-mea@informa.com
 Sektörler  Medikal, Sağlık, İlaç
 Ürün Grupları Tıbbi Ekipman ve Cihazlar, Tek kullanımlık Ürünler ve Tüketim Malları, Görüntüleme ve Teşhis, Önleyici ve Teşhis Sonrası Tedaviler, Sağlık ve Genel Hizmetler, Sağlık altyapısı ve Varlıkları, BT Sistemleri ve Çözümleri, Ortopedi & Fizyoterapi & Rehabilitasyon, Diagnostik, Laboratuvar Hizmetleri, Medikal Ekipmanlar, İlaç ve İlaç Takviyeleri, Hastane Donanımları, Cerrahi Aletler, Güncel Ameliyat Teknikleri, Diş Aletleri, Diş Hekimliği için Tıbbi Cihazlar, Elektro Tıp, Hastane Yönetim Sistemleri
 Fuar Metrekare Bilgisi 2,306 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 4.250 +
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 106.900 +
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Ücretsiz
 Fuarın Şehre Mesafesi 3,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), MASSİAD (Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), TÜDER (Tüm Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği), ARTED (Araştırmacı  Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği), MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği), EGEDER (Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), İM-DER (İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Medikal Plus, Medikal Türk, Medikal Teknik, Farmaskop Online Dergi, Popüler Sağlık

 

Arab Health Dubai Medikal Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Arab Health Dubai 2025 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Orta Doğu’nun en büyük medikal etkinliği olan fuarın son Katılımcı Listesine ulaşmak için tıklayınız.

Arab Health Dubai ne zaman gerçekleşecek?

Fuar, 27-30 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Arab Health 2025 fuarı nerede gerçekleşecek?

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşecektir.

Arab Health Dubai fuar alanına nasıl ulaşım sağlarım?

Arab Health Dubai Sheikh Zayed Road’da bulunan World Trade Center’da gerçekleşecek. Dubai World Trade Center’a metro ile, taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Arab Health Dubai fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer alan otellerken, Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi bir çok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

Arab Health Dubai fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Arab Healt Dubai 2025 fuarının ücretsiz ziyaretçi kaydı sayfasına gitmek için tıklayınız.

Arab Health Dubai Milli Katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Arab Health Dubai fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor