Asia Health

 

Asia Health, Güney Doğu Asya bölgesinin önde gelen medikal ve sağlık fuarıdır. Asia Health fuarı, 10-12 Temmuz 2024 tarihlerinde Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenecektir. Fuar, laboratuvar teknolojilerine odaklanan Medlab Asia ile de aynı tarihte ve mekânda düzenlenmektedir. Böylelikle hem sağlık hem de laboratuvar alanlarına derinlemesine bir bakış sunulacaktır. Aynı zamanda birçok ticari anlaşma da yapılabilecektir.

Asia Health, her yıl düzenlendiği Queen Sirikit Ulusal Kongre Merkezi’nde, medikal ve sağlık sektörünün öncü isimlerini bir araya getirecektir. Informa Markets Thailand ve IMPACT Exhibition Management iş birliğiyle düzenlenen bu etkinlik, sektördeki lider tıbbi fuarlar ve konferanslar arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Güney Doğu Asya’da Medikal ve Sağlığın Zirvesi: Asia Health

Asia Health fuarının odak noktaları arasında tıbbi teknoloji, hastane ekipmanları, rehabilitasyon, eczacılık ve laboratuvar teknolojileri bulunmaktadır. Katılımcılar, en yeni medikal ürün ve çözümlerini sergileme fırsatı bulacakları gibi, ziyaretçilere de tıbbi teknolojideki son trendler ve gelişmeler hakkında bilgi sağlayacaklar. Fuarın paralel etkinlikleri arasında doktorlar ve tıp uzmanları için klinik konferanslar ile sağlık şirketleri için seminerler yer almaktadır. Konferanslar, dijital sağlık, radyoloji, hemşirelik, acil tıp, hasta güvenliği ve enfeksiyon kontrolü gibi geniş bir yelpazede konuları içermektedir.

Asia Health, tıp uzmanları, doktorlar, hastane yöneticileri, ilaç üreticileri ve medikal tüccarları bir araya getirerek sektördeki en son gelişmeleri ve ürünleri keşfetme imkânı sunuyor. 10-12 Temmuz 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Asia Health, sağlık ve medikal sektöründe adını duyurmak isteyenler ve Asya’daki sağlık sektörüne adım atmak için kaçırılmaması gereken bir fırsat niteliğindedir.

 

Asia Health Fuarı Verileri

Asia Health 2023 fuarı verileri,

 

Asia Health Fuarı Katılımcı Listesi

Asia Health 2024 fuarı katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Ancak en son gerçekleşen 2023 fuarının katılımcı listesi mevcuttur. Asia Health 2024 fuarına 10 binin üzerinde ziyaretçi, 350 katılımcı firma ve 4 binin üzerinde delege olması beklenmektedir.

Asia Health 2023 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar’ın Avantajlı Fuar Turları ile Sektördeki Yerinizi Güçlendirin

DixiFuar birçok sektörden önemli fuar için avantajlı fuar turları düzenlemektedir. Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında gerçekleşen birçok fuara bu turlar ile ulaşabilirsiniz. Uçak, otel, transfer dahil uygun tur paketleri ile fuardaki yerini alabilirsiniz. Asia Health ve sağlık sektörünün başka önemli fuarlarına katılmak ya da ziyaretçi olmak istiyorsanız tur paketinizi DixiFuar’dan seçebilirsiniz!

 

 

Asia Health Fuarı Hakkında Bilgiler

Güneydoğu Asya'nın önde gelen Medikal ve Sağlık Fuarı Asia Health 10-12 Temmuz 2024 tarihlerinde Queen Sirikit Ulusal Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

 Fuar Adı İngilizce

Asia Health

 Fuar Adı Türkçe Asya Health - Medikal ve Sağlık Fuarı
 Tarihler 10-12 Temmuz 2024
 Ülke  Tayland
 Şehir Bangkok 
 Fuar Alanı Queen Sirikit National Convention Center
 Fuar Alanı Adresi

60 Ratchadaphisek Rd, Khlong Toei, Bangkok 10110, Tayland

 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail medlabasia@informa.com
 Organizatör Informa Markets Thailand 
 Organizatör e-mail  informamarkets@informa.com
 Sektörler  Medikal ve Sağlık 
 Ürün Grupları

Medikal Ekipman ve Cihazlar, Görüntüleme ve Teşhis, Tek Kullanımlı & Sarf Malzemeleri, Sağlık ve Genel Bakım Hizmetleri, Acil Durum Teknolojileri, Önleyici Sağlık Uygulamaları, Hastane Ekipmanları, Hastane Tesisleri, Eczacılık, Rehabilitasyon Ekipmanları, Laboratuvar Cihazları ve Malzemeleri, Medikal Mobilyalar, Cerrahi Aletler, İlaçlar, Haplar, Şuruplar, İğneler, Evde Bakım Ekipmanları, Emar Cihazları, Yoğun Bakım Üniteleri

 Fuar Metrekare Bilgisi  20.000 m² 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 350
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 6.546
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi

10 km

 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Twitter

Facebook

Youtube

Linkedin

Instagram

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği), EGEDER (Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), İM-DER (İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği), TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), MASSİAD (Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), TÜDER (Tüm Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği), ARTED (Araştırmacı  Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Medikal Plus, Medikal Türk, Medikal Teknik, Farmaskop Online Dergi, Popüler Sağlık 


 

Asia Health Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Asia Health 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Asia Health 2024 fuarı katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son gerçekleşen Asia Health 2023 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Asia Health 2024 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Asia Health fuarı, 10-12 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 Asia Health fuarı nerede gerçekleşecek?

Sağlık ve medikal alanda Asya’nın önemli fuarı Asia Health, Bangkok’ta yer alan Queen Sirikit fuar alanında gerçekleşecektir.

Asia Health fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanına metro ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. QSNCC MRT metro durağının 3. Çıkışından fuar alanına direkt geçiş sağlayabilirsiniz. Bunun dışında araç veya taksi ile de 20 dakikalık bir yolculuk sonrası fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Asia Health fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Wyndham Bangkok Queen Convention Centre, fuar alanının hemen karşında konumlanan bir oteldir. Modena by Fraser Bangkok oteli de fuar alanına 140 m mesafede bulunan yani sadece 2 dk yürüme mesafesinde olan 4 yıldızlı bir seçenektir.

2024 Asia Health fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Asia Health 2024 fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Asia Health fuarı milli katılım listesinde var mı?

Asia Health, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2024 Asia Health fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Asia Health 2024 fuarında stant kiralama talebiniz ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor