Medlab Dubai

 

Orta Doğu’nun önemli fuarlarından Medlab Middle East, 05-08 Şubat 2024 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecektir. Fuar çok sayıda sektör profesyonelini iş fırsatları ile güçlendiren organizasyon, laboratuvar tıbbı endüstrisini tek merkezde buluşturuyor. 

MEDLAB Dubai 2024, fuar merkezi genelinde farklı etkinlikleri içeren bir sergi/konferans programı hazırlayacak. Çeşitli ülkelerden 130'dan fazla şirket, tıbbi laboratuvar endüstrisinde uygulanan en son yenilikleri, sağlık ürünlerini ve teknolojileri sergileyecek. Fuar ziyaretçileri, CME tarafından akredite edilmiş canlı gösterilere, çeşitli eğitim/eğitim oturumlarına ve konferanslara katılabilir.

 

Medlab Dubai Fuarı Tur Paketleri

Medlab Dubai, laboratuvar teknolojileri liderlerini 5-8 Şubat 2024’te Dubai’de bir araya getiriyor. 759 EUR’dan başlayan tur programları için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz.

3 Gece Programı - Fly Dubai - İstanbul

Fly Dubai ile gidiş-dönüş uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde 3 gece konaklama

759 EUR'dan itibaren

Detay

5-8 Şubat 2024’de düzenlenecek olan Medlab Dubai’ye katılmak için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz. Uçak, otel, transfer dahil hizmetleri yakala.

3 Gece Programı - THY - IST

THY ile İstanbul çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 3 gece konaklama ve kahvaltı

1.019 EUR'dan itibaren

Detay

 

Medlab Dubai, laboratuvar teknolojileri liderlerini 5-8 Şubat 2024’te gerçekleşecek. Uçak, otel, transfer dahil kişiye özel yurt dışı programları için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz.

3 Gece Programı - Air Arabia - SAW

Air Arabia ile Sabiha Gökçen'den kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde 3 gecekonaklama

819 EUR'dan itibaren

Detay

Orta Doğu’daki büyük fuarı Medlab Dubai 5-8 Şubat 2024’te düzenlenecek. Uçak, otel, transfer dahil kişiye özel yurt dışı programları için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz.

5 Gece Programı - FlyDubai - IST

FlyDubai ile İstanbul çıkışlı uçuşlar

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 5 gece konaklama 

879 EUR'dan itibaren

Detay

 

Laboratuvar teknolojilerinin en büyük fuarı Medlab, 5-8 Şubat 2024’te Dubai’de düzenlenecek. Uygun fiyatlı yurt dışı programları için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz.

5 Gece Programı - THY - IST

FlyDubai ile İstanbul çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama ve kahvaltı

1.129 EUR'dan itibaren

Detay

Laboratuvar teknolojileri sektörü fuarı Medlab, 5-8 Şubat 2024’te Dubai Word Trade Centre’de düzenlenecek. Uygun fiyatlı yurt dışı programları için DixiFuar ile irtibata geçebilirsiniz.

5 Gece Programı - Air Arabia - SAW

Air Arabia ile Sabiha gökçen çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 5 gece konaklama 

929 EUR'dan itibaren

Detay

Dünyanın Laboratuvarı Medlab Fuarı ile Kuruluyor

Medlab Middle East Dubai Fuarı, tıp sektöründe teşhisi kolaylaştırıcı teknolojileri dünyaya sunar. Orta Doğu’da üreticilerin dünyanın her yerinden alıcılarla tanışma ve satış yapma olanağı bulduğu tek tıbbi laboratuvar etkinliğidir. Bu etkinlik; distribütörler, özel hastaneler, devlet hastaneleri, hastane laboratuvarları ve özel laboratuvarları buluşturur. Üreticiden son kullanıcıya kadar beklenen en son yenilikleri tanıtacak fuar 23 bin üzerinde ticaret insanını bir araya getirir.

Orta Doğu’nun prestijli laboratuvar ve tanı fuarı Medlab Dubai Fuarı’nın ürün kategorileri arasında; sağlık gereçleri ve cihazları, BT sistemleri, görüntüleme ve teşhis cihazları, laboratuvar ekipmanları ve cihazları, elektrokimya cihazları, kan alma ekipmanları, moleküler tanı testleri, ilaç takviyeleri ve sağlık hizmetleri yer alır.

Medlab Middle East Dubai Fuarı’na katılmak demek; yerel pazarı anlamak adına 5 binden fazla ziyaretçi ile bağlantı kurmak demektir. Dağıtım kanallarını güçlendirmek için 140 ülkeden 8 binden fazla distribütör ile tanışmak, 650’den fazla üretici ile bir araya gelerek markanızın bilinirliğini artırmak demektir.  Otomasyon, laboratuvar ölçüm ve sağlık hizmetleri alanında bilgi teknolojilerinden herkesten önce haberdar olmak demektir.

 

Sayılarla Medlab Dubai Fuarı

Medlab Dubai Fuarı 2020 yılı verileri,

 • 40’tan fazla ülkeden, 650 üzerinde katılımcı firma katıldı.
 • 135 ülkeden 8.000 distribütör,
 • 23.500 profesyonel ziyaretçi kaydedildi.
 • 144 milyon dolarlık potansiyel müşteri kazandı.
 • Bölgelere göre fuar katılımcılarının; %40’ı Asya, %39’u Avrupa, %11’i Orta Doğu %10’i Amerika'dandı.

 

Medlab Dubai Fuarı 2022 yılı verileri,

 • Fuara 20.000'den fazla tekil ziyaretçi ve 31.000'den fazla profesyonel ziyaret gerçekleşti.
 • Fuar 37 ülkeden 450'den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.
 • Medlab Dubai fuarı önemli endüstri liderleri, potansiyel alıcılar ve kilit karar vericiler ile anlamlı bağlantılar ve artan ağ fırsatları oluşturma konusunda yardımcı oldu.
 • Fuar 469 milyon AED değerinde iş elde etti.

 

Medlab Dubai Fuarı 2023 yılı verileri,

 • 27 bin 241 profesyonel ziyaretçi fuar alanına geldi.
 • Ziyaretçiler fuara 180 farklı ülkeden geldi.
 • Medlab’a 700’den fazla firma katılım sağladı.
 • Katılımcılar 40 ülkeden geldi.
 • Türkiye’den 20 Türk firması katılımcı oldu.
 • Sürdürülebilirliğin ön planda olduğu fuarda stant sürdürülebilirliği, 2022 yılına göre %53 artırıldı. Aynı zamanda 383 kg halı geri dönüştürüldü ve asılı pankartların tümü geri dönüştürülen kumaşlardan elde edildi. 
 • Medlab Duabi 2023 yılı Fuarı’nda 1,9 milyar AED tutarında iş anlaşması elde edildi.

 

Medlab Middle East Katılımcı Listesi

05-08 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Laboratuvar Teknolojileri Fuarı’na ilgi oldukça büyüktür. Medlab Middle East Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son düzenlenen Medlab Middle East’e 700’den fazla katılımcı gelmiştir. Orta Doğu’nun en saygın laboratuvar teknolojileri fuarlarından Medlab Middle East’e Türkiye’den de 20 firma katılmıştır. Medlab Middle East Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Ticaretin Kalbine DixiFuar ile Yol Alın!

Klinik laboratuvar endüstrisinde karar alıcılara erişmenin yolu Medlab Dubai’den geçer. Ticaretin kalbinin attığı uluslararası fuara katılımınızı rahatça sağlamak için DixiFuar size yeter. Aradığınız organizasyona DixiFuar ayrıcalığıyla ulaşır avantajlı fuar turlarının farkını her adımda yaşayabilirsiniz.

 

medlab dubai-infografik.jpg

 

Medlab Fuarı Hakkında Bilgiler

Orta Doğu’nun önemli fuarlarından Medlab Dubai, 6-9 Şubat 2023 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce Medlab Middle East 
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Laboratuvar Teknolojileri Fuarı
Tarihler 05-08 Şubat 2024
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Centre 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail medlabme@informa.com
Organizatör  Informa
Organizatör e-mail  info-mea@informa.com
Sektörler  Laboratuvar Teknolojileri
Ürün Grupları  Sağlık Gereçleri ve Cihazları, Görüntüleme ve Teşhis, Anaerobik Sistemler, Kalorimetreler, Hücre Sayıcılar, Santifrüjler, Elektrokimya Cihazları, Homojenizatörler, Işık Ölçüm Cihazları, Pompalar, Viskozimetreler, Laboratuvar İnkübatörleri, Madde Bağımlılığı Testleri, Elisa Test Kitleri, Endotoksin Testleri, İmminoanaliz Testleri, Moleküler Tanı Testleri, Alerji Testleri, Kan Alma Ekipmanları, Kan Transfüzyon Cihazları, İğneler, Plastik Laboratuvar Kapları, Svaplar, Test Şeritleri, Tek Kullanımlık Malzemeler, Laboratuvar Cihazları, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Laboratuvar Otomasyon Sistemleri, Mikroplaka ve Aksesuarlar, Mikroskoplar ve Aksesuarlar, Parafin Dağıtıcıları, Teraziler, Havalandırmalı Kutular, Termometreler, Bunsen Brülörleri, Reaktif ve Kimyasallar, Laboratuvar Sterilizasyonu, İlaç ve Takviyeler, Sağlık ve Genel Hizmetler
Son Fuar Katılımcı Sayısı  650+
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  23.000+
Düzenlenme Sıklığı  Her yıl
Fuar Giriş Ücretleri  Ücretsiz
Fuar Alanının Şehre Mesafesi  3,5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TURKLAB (Kalibrasyon ve Deney Laboratuvarları Derneği), TLPFD (Tıbbi Laboratuvar Profesyonelleri ve Filebotomi Derneği), TİPLAB (Tıp Laboratuvarları Derneği), GLADER (Gıda Laboratuvarları ve Gıda Denetçileri Derneği), İSGLABDER (İş Hijyeni Laboratuvarları Derneği), LABSİAD (Laboratuvar Ürünleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Lab Medya

 

Fuar Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Medlab Middle East Fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Orta Doğu’nun önemli fuarlarından Medlab Middle East Dubai Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Medlab Dubai Fuarı 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Medlab Dubai 2024 gerçekleşecek mi?

05-08 Şubat 2024 tarihleri arasında, Dubai’de World Trade Center Dubai’de gerçekleşecektir.

Medlab Dubai Fuarı nerede gerçekleşecek?

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde bulunan World Trade Center Dubai’de gerçekleşecektir.

Medlab Middle East 2024 Fuarı'nın tarihleri nelerdir?

Fuar, 05-08 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Medlab Dubai fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Medlab Dubai Sheikh Zayed Road’da bulunan Dubai World Trade Centre’da gerçekleşecek. Dubai World Trade Center’a metro ile, taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Medlab Dubai 2024 Fuar'ına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer alan otellerken, Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi bir çok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

Medlab Middle East fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Medlab Dubai milli katılım listesinde var mıdır?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Medlab Middle East Dubai fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Medlab Middle East fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim