Medlab East Africa

 

Medlab East Afrika Fuarı her yıl bir defa düzenlenen medikal ve sağlık alanında, Eczacılık ve Sağlık Turizm Fuarı’dır. Kenya’nın Nairobi şehrinde düzenlenecek olan bu fuarın 4-6 Eylül 2024 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanmaktadır. Medlab East Afrika, medikal ve sağlık sektörü için oldukça büyük olan uluslararası sağlık fuarlarından biridir. Fuar, Kenyatta Uluslararası Konferans Merkezi’nde yapılacaktır. 29 katlı olan bu konferans merkezi Nairobi şehir meydanında bulunur. Afrika Medlab East Fuarı’nın yapıldığı Kenyatta Uluslararası Konferans Merkezi, Afrika kıtasında konferans düzenlemek için olan en iyi yerler arasında gösterilmektedir. Bu konferans merkezi 45 yıllık tarihi boyunca birçok uluslararası konferans ve seminere ev sahipliği yapmıştır. Medlab East Afrika, her yıl önemli katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Tıp mühendisliği, eczacılık, bakım, medikal ve sağlık endüstrisi alanında oldukça öne çıkan bir fuardır. Teknik tıbbi cihazlar, teşhis laboratuvar teknolojisi, hastane donanımları, cerrahi makaleler, eczacılık, bilgi teknolojisi ve radyoloji gibi ürün gruplarını bünyesinde barındırır.

 

Medikal ve Sağlık Sektör Öncüleri Medlab East Africa Fuarı’nda Toplanıyor

Sağlık sektörü her insan için oldukça önem taşır. Medlab East Afrika sayesinde medikal ve sağlık sektörü içerisinde olan herhangi bir değişim ve gelişim iyi bir ağ ile sektör içerisinden bulunanlar ile paylaşılabilmektedir. Hayatın daha kaliteli bir şekilde yaşanabilmesi için vazgeçilmez olan bu sağlık ürünlerinin ilgili uzman kişileri her yıl bu fuar sayesinde bir araya gelmektedir. Her yıl düzenlenen Medlab East Afrika Fuarı sayesinde birçok Türk firması kendi ürünlerini uluslararası pazarda gösterme imkanına sahip oluyor.

Medlab East 225.000 m² olan bir alanda yapılmaktadır. Fuarın düzenlendiği bu konferans merkezi şehrin merkezi noktasında bulunur ve bu sayede şehrin önemli bölgelerine ulaşımı kolay olan bir lokasyondadır. Medlab East Afrika Fuarı’nın düzenlendiği konferans merkezinin şehrin önemli birçok noktasına yakın olan merkezi bir noktada olması, katılımcı ve ziyaretçiler için oldukça önemli ve avantajlı olan bir durumdur. Medlab East Afrika Fuarı sayesinde sektöre birbirinden yeni ve özgün olan farklı bakış açıları kazandırılmaktadır. Eğer sizler de medikal ve sağlık sektöründe yapılan güncel pazarın içinde olmak ve bu alanda yapılan değişim ve gelişimleri yakından takip etmek isterseniz, Medlab 2023’e katılım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu fuar sizlere sektör içerisinde kurabileceğiniz yeni iş bağlantıları sağlar. Her yıl büyük bir ilgi ile düzenlenen bu fuar dünya ekonomisinin oldukça önemli bir kısmını kapsar ve aynı zamanda Medlab East Afrika Fuarı önemli bir pazar alanıdır.

 

Medlab East Africa Fuar Verileri

Medlab East Afrika 2017 yılı verileri,

Medlab East Afrika 2018 verileri,

Bugüne kadar,

 

Medikal ve Sağlık için Medlab East Africa Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Uluslararası Sağlık, Medikal Ürünler, Eczacılık ve Sağlık Turizmi Fuarı olan Medlab East ile yaşanan gelişim ve pazar alanını keşfedebilirsiniz. Sektörde yaşanan gelişimi ve geleceğe dair olan yeni fikirleri edinmek, DixiFuar’ın sizlere sunduğu birbirinden eşsiz ve uygun olan planlarından yararlanmak için iletişime geçin.

 

Medlab East Africa Fuarı Hakkında Bilgiler

medlab-east-africa-fuar

Fuar Adı İngilizce Medlab East Africa
Fuar Adı Türkçe Medlab East Afrika
Tarihler 4-6 Eylül 2024
Ülke  Kenya
Şehir Nairobi
Fuar Alanı Kenyatta International Convention Centre, Nairobi, Kenya
Fuar Alanı Adresi

City Square, along, Harambee Ave, Nairobi, Kenya

Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail mea@informa.com
Organizatör  Informa Life Sciences Exhibitions 
Organizatör e-mail  info@lifesciences-exhibitions.com
Sektörler 

Sağlık ve Tıbbi Laboratuvar

Ürün Grupları Görüntüleme Sarf Malzemeleri, Ameliyat Cihazları, Endoskopi Cihazları, Terapi ve Fiziksel Tıp, İmplant ve Protezler, İlaçlar, Hastane Ekipmanları, Hijyen, Sterilizasyon, Tıbbi Teknoloji, Elektromedikal Ekipman, Ameliyat ve Hastaneler için Emtia, Laboratuvar Cihazları, Fizyoterapi ve Ortopedik Teknoloji, Sağlık Hizmetleri ve Yayınlar, İğneler, Teşhis Laboratuvar Teknolojisi, Mesleki Terapi Ekipmanları, Fizyoterapi Cihazları, Rehabilitasyon Cihazları, Evrensel Tıbbi Ürünler, Tek Kullanımlık Ürünler, Yara Bakım Ekipmanları, E-Sağlık, Cerrahi Aletler, Cerrahi Makaleler
Fuar Metrekare Bilgisi 222.000 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı  550+
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  3.000+
Düzenlenme Sıklığı  Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri  Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi  Şehir Merkezinde
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin

Instagram

Sektöre Ait Birlik ve Odalar TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), MASSİAD (Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), TÜDER (Tüm Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği), ARTED (Araştırmacı  Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği), MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği), EGEDER (Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), İM-DER (İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler

Medikal Plus, Medikal Türk, Medikal Teknik, Farmaskop Online Dergi, Popüler Sağlık, Omnia Sağlık 

 

Medlab East Africa Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Medlab East Afrika 2024 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Medikal ve sağlık sektöründe öne çıkan fuarlardan olan Medlab East Afrika’nın 2024 katılımcı listesi henüz yayımlanmadı. Listenin açıklanacağı sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Medlab East Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Medlab East Afrika Fuarı, 4-6 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Medlab East 2024 Afrika nerede gerçekleşecek?

Medlab East Fuarı, Kenya’nın Nairobi şehrinde gerçekleşecektir.

Medlab East Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Kenyatta International Convention Centre’da yapılan bu fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksiyi kullanabilirsiniz.

Medlab East Afrika Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ambassadeur Hotel, Oakwood Hotel, Sarova Stanley Nairobi Hotel ve Space International Hotel gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Medlab East Afrika 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Medlab East Afrika Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Medlab East, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Medlab East Afrika 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Medlab East Afrika Fuarı stantı hakkında bilgi almak ve kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor