Mebel Moskova

 

MEBEL Moskova, yılda bir kez düzenlenen Uluslararası Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Fuarı’dır. Her yıl sonbahar ayında düzenlenen bu fuar, 2024 yılı için 18-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecektir. Sektör için oldukça dikkat çeken bu fuar, Rusya ve Doğu Avrupa'daki en büyük mobilya fuarıdır. Rusya’nın Moskova şehrinde ve Moskova Expocentre Fuar Alanı'nda düzenlenmektedir. Expocentre mobilya, dizayn ve dekorasyon sektörü için uluslararası bir fuar alanıdır ve oldukça popüler olan iş mekanlarından biridir. Expocentre Fuar Alanı geniş bir metrekareye sahiptir ve fuarın yapıldığı mekanın geniş bir alana sahip olması bu sektör için oldukça avantajlı bir durumdur.

MEBEL Rusya 2024 Fuarı klasik mobilyalar, çağdaş mobilyalar, ev mobilyaları, mutfak dünyası, ofis dünyası, ticari mobilya, iç mekan ve mobilya tasarımı, mobilya parçaları ve bileşenleri, döşeme malzemeleri ve iç tekstiller, iç cam ve seramik ürünler, iç aydınlatma gibi içeriklere sahiptir.

 

Mebel Moskova 2024 Fuarı Tur Paketleri

Mebel Moskova 4 Gece Fuar Turu

4 Gece Programı - THY- Istanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 4 gece konaklama

889,00 EUR'dan itibaren

Detay

Mebel Moskova 6 Gece Fuar Turu

6 Gece Programı - THY- Istanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 6 gece konaklama

939,00 EUR'dan itibaren

Detay

Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Sektörünün Öncü İsimleri MEBEL Moskova 2024’te Toplanıyor

Mobilya, dizayn ve dekorasyon hayatın her alanında kullanımı oldukça sık olan ürünlerin başında gelir. Genel olarak bu ürünler kişilerin beğeni ve zevklerine göre üretilir. Mobilya, dizayn ve dekorasyon alanında üretilen bu ürünler, bireysel tercihlere göre değişim gösterdiği için talep oldukça fazladır. MEBEL Moskova 2024 Fuarı her yıl düzenlenen ve pazar alanında oluşan bu talebin karşılanabileceği iyi bir uluslararası fuar alanıdır. Sektör içerisinde her yıl büyük bir ilgi ile karşılaşan bu fuar, 54 farklı ülkeden katılımcı ve ziyaretçi alır. Bu fuar sayesinde birçok Türk firması kendi ürünlerini uluslararası pazarda gösterme imkanına sahip oluyor.

Rusya 2024 MEBEL 250.000 m² olan Expocentre Fuar alanında düzenlenir ve Moskova’nın önemli bölgelerine ulaşımı kolay olan bir konumunda bulunur. Sheremetyevo Havalimanı fuar merkezine 45 dakika kadar bir sürüş mesafesinde yer alır. Vnukova Havalimanı ise 50 dakika kadar bir uzaklıktadır. Aeroexpress isimli tren ve otobüsler sayesinde her iki havalimanından da şehir merkezine oldukça kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. MEBEL Moskova Fuarı elverişli konumu nedeniyle de oldukça ziyaretçi alan bir fuardır. Tam olarak Moskova Nehri kıyısında konumlanan Expocentre fuar alanı, gerçekleştirdiği ticaret fuarlarının yanı sıra konser, sergi ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyor. Bu fuar alanı ilk sergisini 1959 yılında yapmıştır ve 1964’te de uluslararası statüye kavuşmuştur. Fuar her geçen yıl nitelikli özelliklerini artırarak, ticaret fuarları organize etmeye devam ediyor. MEBEL Rusya Fuarı sayesinde bir araya gelebilen dünya markaları kendilerini Rusya pazarında tanıtabilme fırsatı yakalayabilmektedir. Eğer sizler de ev eşyaları ve dekorasyon alanında güncel pazarı takip etmek, bu alanda yaratılan özgün tasarımlar keşfetmek ve aynı zamanda sektörün uzman kişilerinden bilgi edinmek isterseniz, MEBEL 2024’e katılabilirsiniz. 

 

MEBEL Moskova Fuar Verileri

Bugüne kadar,

 

MEBEL Moskova 2018 yılı verileri,

 

MEBEL Moskova 2022 yılı verileri,

 

MEBEL Moskova Fuarı Katılımcı Listesi

Uluslararası Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Fuarı olan MEBEL Moskova, yılda bir defa düzenlenir. 18-22 Kasım 2024 tarihlerinde düzenlenecek bu ticari etkinlik, Rusya ve Doğu Avrupa'daki en büyük mobilya fuarıdır.

2022 MEBEL Rusya Fuarı 60 ülkeden ve 88 Rusya bölgesinden toplamda 36 bin 727 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Fuara Türk firmalarından ilgi oldukça yüksektir. 70’den fazla Türk firması fuara katılım sağlamıştır.

Mobilya ve dekorasyon sektöründe büyük öneme sahip olan MEBEL Rusya 2024 Fuarı’nın güncel katılım listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenmiş olan 2023 MEBEL Rusya fuarı katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı olan MEBEL Rusya ile bu sektöre ait özgün ve yeni tasarımları keşfedebilirsiniz. Sektör içerisinde yaşanan gelişim ve geleceğe dair olan yeni fikirler edinmek, DixiFuar’ın sizlere sunduğu birbirinden eşsiz ve uygun olan planlarından yararlanmak için iletişime geçin.

Mebel Moscow Fuar Verileri

MEBEL Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Fuarı olan MEBEL Moskova, 18-22 Kasım 2024 tarihinde gerçekleşecektir.

Fuar Adı İngilizce MEBEL Moscow
Fuar Adı Türkçe MEBEL Moskova
Tarihler 18-22 Kasım 2024
Ülke  Rusya
Şehir Moskova
Fuar Alanı Moskova Expocentre Fuar Alanı
Fuar Alanı Adresi

Krasnopresnenskaya Naberezhnaya, 14, Moscow, Rusya, 123100

Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail -
Organizatör  Expocentre
Organizatör e-mail  centr@expocentr.ru
Sektörler 

Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon 

Ürün Grupları Mobilya Üretimi için Malzemeler, Dolap & Ofis ve Modüler Mobilya için Yarı Mamül Ürünler, Yüzey İşleme ve Kaplama Ürünleri, Yüzey İşleme İçin Makineler, Fitingler ve Yapı Parçaları, Yerleşik Parçalar, Mobilya Üretimi ve Enteriyör İşleri için Elektrik Donatım, Mobilya Üretiminde Makineler ve Aletler, Deri Mobilya, Döşemelik Kumaşlar, Döşeme Malzemeleri, Yatak ve Yatak İmalatı, Döşeme Sanayi İşleme Makine, Tavanlar, Duvar Kaplamaları, Pencere ve Aksesuarları, Parke ve Ahşap Zeminler, Döşeme ve Aksesuarları, Kapılar ve Aksesuarları, İç Döşemeler için Bitmiş Parçalar, Mobil Mekanlar
Fuar Metrekare Bilgisi 70.000 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı  667
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  36.727
Düzenlenme Sıklığı  Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri  Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi  Şehir Merkezinde
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler

Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk, Architectural Digest

 

MEBEL Moskova Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

MEBEL Moskova 2024 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Mobilya sektöründe oldukça öne çıkan MEBEL Rusya Fuarı’nın 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. MEBEL Fuarı 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

MEBEL Moskova Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

MEBEL Moskova Fuarı 18-22 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

MEBEL 2024 nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Mobilya, Dizayn ve Dekorasyon Fuarı, Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleşecektir.

MEBEL Moskova fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Expocentre isimli alanda yapılan MEBEL Rusya fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksiyi kullanabilirsiniz.

Rusya Moskova MEBEL Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller hangileridir?

Novotel Moscow City, Imperia City Hotel ve Say Wow Hotel gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

MEBEL Moskova 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

MEBEL Moskova Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Fuar MEBEL Moskova, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

MEBEL Moskova 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

MEBEL Moskova standı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor