MosBuild Moskova

 

MosBuild Moskova; yapı malzemeleri, yapı teknolojileri, ev dekorasyonu ve mobilya ürünleri gibi konularda düzenlenen uluslararası bir fuardır. Her yıl genellikle Nisan ayında Moskova’da düzenlenmektedir. MosBuild Moskova fuarının 2023 etkinliği, 28-31 Mart tarihlerinde gerçekleşmiştir. MosBuild Moskova 2024 fuarı ise 13-16 Mayıs tarihleri arasında, Moskova’da Crocus Expo IEC fuar alanında gerçekleştirilecektir.

Fuarda inşaat malzemeleri, yapı teknolojileri, kapı ve pencereler, ısıtma ve havalandırma sistemleri, banyo ve mutfak aksesuarları, mobilya ve iç dekorasyon ürünleriyle ilgili olan birçok firma yer almaktadır. MosBuild Moskova, dünyanın farklı ülkelerinden binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır ve Rusya’daki yapı ve dekorasyon sektörünün en büyük etkinliklerinden biridir.

 

 

Yapı ve Dekorasyonun En Kapsamlı Seçkisi MosBuild Moskova’da Sunuluyor

29 yıldır düzenlenen fuar, her sene  yapı ve dekorasyon için en kapsamlı ürün yelpazesini bir araya getirmeyi başarmaktadır. MosBuild Moskova 2024, inşaat malzemeleri, yapı teknolojileri, iç ve dış dekorasyon, zemin kaplamaları, mobilya, aydınlatma sistemleri ile diğer yapı ve dekorasyon alanlarında ürünler ve hizmetler sunan 15 farklı temayı kapsamaktadır. Uluslararası bir fuar olan MosBuild, her yıl dünya genelinden birçok ülkeden katılımcı ve ziyaretçi çekmektedir. Fuarda yer alan firmaların tamamı, modern binaların inşaatı, bakımı ve yeniden yapılanması için gerekli olan en son teknolojileri ve yenilikçi ürünleri sunmaktadır.

MosBuild, tüm Rus yapı ve dekorasyon pazarını tek bir çatı altında birleştirmektedir. Rusya’nın yanı sıra Orta ve Doğu Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika gibi bölgelerden katılımcılar ve ziyaretçiler de fuara ilgi göstermektedir. Rusya, geniş bir coğrafyaya sahip olduğu için bölgedeki pek çok ülkeye mal ve hizmet ihracatı yapmaktadır. Rusya’nın hızla gelişen ekonomisi ve büyük pazarı sayesinde yapı ve dekorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar, bu fuarda kendileri için avantajlar elde edebilirler. Doğu Avrupa’daki en büyük uluslararası yapı ve dekorasyon fuarı olan MosBuild Moskova, katılımcıları için bölgedeki pazarlara giriş fırsatı sunmaktadır.

 

MosBuild Moskova Fuarı Verileri

MosBuild 2019 verileri,

 

MosBuild 2021 verileri,

 

MosBuild 2022 verileri,

 

MosBuild 2023 verileri,

 

MosBuild Fuarı Katılımcı Listesi

MosBuild 2024 fuarının katılımcı listesi açıklanmıştır. MosBuild Moskova 2024 fuarına katılım kayıtları devam etmektedir ve Nisan 2024 tarihindeki fuar için şimdiden 750 katılımcı yerini almıştır. Geçtiğimiz fuar, 1.025 katılımcıyı ağırlamıştır ve gelecek fuarın bu sayıyı geçmesi beklenmektedir. MosBuild 2023 fuarında 93 Türk firması yer almıştı ve bu sayı 2022'de katılan 25 Türk firmasının neredeyse 4 katıydı.

MosBuild Moskova 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Yapı ve Dekorasyon Sektöründe Eşsiz Fırsatlara Ulaşmak DixiFuar ile Çok Kolay

Dünya yapı ve dekorasyon pazarındaki önemli fuarlardan biri olan MosBuild Moskova fuarı, özellikle Rusya ve bölge ülkelerdeki sektör uzmanları için önemli bir buluşma noktasıdır. Sektörde yer alan firmalar, tedarikçiler, uzmanlar, iç mimarlar ve girişimciler için eşsiz ticari fırsatlar da sunan MosBuild Moskova 2024 fuarına; DixiFuar’ı tercih ederek katılabilir ayrıca uygun seyahat programlarımızdan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

MosBuild Fuar Verileri İnfografik

 

MosBuild Fuarı Hakkında Bilgiler

MosBuild Moskova fuarı, 2-5 Nisan 2024 tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da yapı ve dekorasyona boyut atlatmaya hazırlanıyor. Fuara uygun seyahat planlarıyla ulaşmak için Dixifuar ile iletişime geçin.

 Fuar Adı İngilizce MosBuild Moscow
 Fuar Adı Türkçe MosBuild Moskova
 Tarihler 13-16 Mayıs 2024
 Ülke  Rusya
 Şehir Moskova
 Fuar Alanı Crocus Expo International Exhibition Center Moscow
 Fuar Alanı Adresi Mezhdunarodnaya Ulitsa, 16, Krasnogorsk, Moscow Oblast, Rusya, 143401
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail mosbuild@ite.group
 Organizatör ITE Expo International   
 Organizatör e-mail  info@ite-expo.ru
 Sektörler  Yapı, İç Dekorasyon
 Ürün Grupları Kaplama Malzemeleri, Seramikler, Seramik Karolar, Porselen Seramik, Mozaik, Pervazlar, İç Sıva Kalıpları, Korkuluklar, İç Merdivenler, Tavan Kaplama Malzemeleri, Tavan Sistemleri, Gergi Tavanlar, Duvar Dekoratif Panelleri, Yapay Taşlar, Duvar Kağıdı Baskısı için Malzeme ve Ekipmanlar, Duvar Kağıdı, Freskler, Dekoratif Sıvalar, Boya ve Sıva Aletleri, Boyalar ve Kaplamalar ,Vernik ,Emayeler, Alüminyum Pencereler, Ahşap Pencereler, Fiberglas, PVC pencereler, Pencere Profili, Cam Sabitleme, Pencere Sacı, Renklendirme Kaplaması, Kapılar, Kapı Üniteleri ve Panelleri, Kilitler, Kapı Armatürleri, Cereyan Şeridi, Endüstriyel Tip Kapılar, Güvenlik Kontrol Sistemleri, Vinil Döşeme, Zemin Kaplaması, Halılar ve Halı Zemin Kaplamaları, Lamine Parke, Linolyum, Metal Döşeme, Parke, İşlenmiş Ahşap, Süpürgelikler, Köşebentler, Kapı Eşikleri, Yerden Isıtma için Malzemeler, Yükseltilmiş Zeminler, Çimento Döşeme, Banyo Aksesuarları, Yüzme Havuzları ve Ekipmanları, Hidromasaj Sistemleri, Duş Kabinleri, Sıhhi Tesisat, Solaryum, Mimari Aydınlatma, Ampuller, Halojen ve Floresan Aydınlatmalar, Avizeler, LED’ler, Spot Işıkları ve Sokak Aydınlatması, Elektrik Jeneratörleri, Enerji Tasarrufu Ekipmanları, Perdeler, Mutfak Mobilyaları, Tezgahlar
 Fuar Metrekare Bilgisi  75.000 metrekare 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.025
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 80.696
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Gişede - 1.000 ruble
Web Sitesinde - 500 ruble
 Fuar Alanının Şehre Mesafesi 21 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Youtube
Facebook
Twitter

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar

İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği), SERKAP (Seramik Kaplama Malzemeleri Üreticileri Derneği), YÜF (Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu), İİMDER (İstanbul İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği)

 Sektöre Ait Dergiler ALU&Art Dergisi, Yapı Dergisi, Evim Dergisi, Home Art, İç Mimarlık Dergisi, Arkitera, ELLE Decoration, HOME SHOWROOM 

 

MosBuild Moskova Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

MosBuild Moskova 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

MosBuild Moskova 2024’ün katılımcı listesi açıklanmıştır. Mosbuild 2024 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

MosBuild Moskova fuarı ne zaman gerçekleşecek?

MosBuild Moskova fuarı 13-16 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

MosBuild 2024 fuarı nerede gerçekleşecek?

Yapı ve iç mekân fuarı MosBuild 2024 fuarı, Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleşecektir.

2024 MosBuild fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Crocus Expo IEC’ye Moskova metrosu (Myakinino" istasyonu) ve araba ile kolayca ulaşabilirsiniz. Fuar merkezi, Moskova çevre yolunun (65-66 km) dış tarafında yer almaktadır ve bu da hem ağır vasıtalar hem de otomobiller için yaklaşımı uygun hale getirmektedir.

Crocus Expo IEC yakınında katılımcılar ve ziyaretçiler için 20.000 araçlık ücretsiz bir otopark da bulunmaktadır.

MosBuild Moskova fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel Art Moscow Voykovskaya; Crocus Expo, Sheremetyevo Havaalanı ve şehir merkezine arabayla 25 dakikalık mesafededir. Imperia City Hotel‘den, 2 dakikalık bir  yürüyüş ile Vystavochnaya metro istasyonuna ulaşabilir ve buradan şehrin her bölgesine erişim imkânı yakalayabilirsiniz. The Rooms Boutique Moscow otelinden taksi veya özel aracınızla 9 dakikalık bir yolculuk sonunda fuar alanına ulaşabilirsiniz. Golden Ring oteli, Smolenskaya metro istasyonuna  iki dakika mesafededir, bu sayede fuar alanına da doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.

2024 MosBuild Moskova fuar biletini nasıl temin edebilirim?

MosBuild 2024 fuarı bileti ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

MosBuild Moskova fuarı milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almaktadır.

MosBuild 2024 Moskova fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

MosBuild fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor