Mipim Cannes

 

Şehir planlama ve konut piyasasının geleceğini şekillendiren, emlak ve gayrimenkul fuarı olan MIPIM fuarı 11-14 Mart 2025 tarihlerinde gerçekleşecek. Gayrimenkul fuarlarının arasında prestiji ile öne çıkan MIPIM, pek çok ülkeden emlak ve gayrimenkul sektörünün en etkili oyuncularını bir araya getirerek katılımcılarına profesyonel bir deneyim fırsatı sunuyor. Her yıl Mart ayında düzenlenen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan etkinlikte, sektörün önde gelen uzmanları ile son trendleri yakalayabilir ve girişiminizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

 

Emlak ve Gayrimenkul Sektörünün Liderleri MIPIM’de

MIPIM'in kökenleri, Reed Exhibitions grubunun bir yan kuruluşu olan Reed MIDEM tarafından ilk kez düzenlendiği 1990 yılına kadar uzanmaktadır. MIPIM sadece bir gayrimenkul alım satım fuarı değil, bunun çok daha ötesinde iş birliklerinin gerçekleştirildiği bir etkinliktir. MIPIM Cannes 2025, sektördeki tüm değer zincirini bir araya getirmekte ve dünya çapında en fazla sayıda geliştirme projesine ve sermaye kaynağına rakipsiz erişim sağlamaktadır. Bu fuarda emlak danışmanları, müzayedeciler, emlak yönetim şirketleri, tasarımcılar, inşaat şirketleri ve şehir planlamacılarının yanında ülkelerin yerel yönetimlerinin de temsilcileri ile buluşma fırsatı yakalayabilir ve çeşitli yatırım anlaşmaları yapabilirsiniz.

Fuar, konut ve ticari gelişimden altyapı ve otelciliğe kadar çok çeşitli sektörleri kapsıyor. Hızla gelişen ve birçok sektörün iç içe geçtiği dünyada, gayrimenkul sektörü de sadece inşaat veya emlak ile sınırlı kalmıyor. Çevreye ve sosyal yaşama uyum sağlayan tasarımların tercih edildiği yeni nesil inşaat projeleri, şehir ve bölge planlamalarıyla geleceğin şehirleri bu fuarda tanıtılıyor. Siz de MIPIM’de kentsel planlama ve tasarımdaki yeni trendleri, en yeni inşaat tekniklerini keşfedebilir; sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğindeki en son gelişmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En yenilikçi uluslararası emlak projeleri ve ana paydaşlarla konuşmak için fırsatlarla dolup taşan MIPIM Cannes Fuarı, çeşitli atölye çalışmaları ve konferanslar da yapılıyor. Konferans programında, büyük gayrimenkul şirketlerinin CEO'ları, sektör uzmanları ve düşünce liderleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından uzman konuşmacıları dinleyebilirsiniz. Fuar süresince network ağınızı genişletebilir ve fuar sonrasında sosyal etkinliklere de katılabilirsiniz.

MIPIM Cannes'in en önemli etkinliklerinden biri de dünyanın dört bir yanından en iyi gayrimenkul projelerinin ve gelişmelerinin ödüllendirildiği ödül törenidir. Ödüller, En İyi Konut Geliştirme, En İyi Ofis Geliştirme ve En İyi Sürdürülebilir Geliştirme gibi çeşitli kategorileri kapsamaktadır. Bir MIPIM ödülü kazanmak, bir şirketin itibarını artırmaya ve yeni işler çekmeye yardımcı olabilecek prestijli bir övgüdür. Ayrıca MIPIM her yıl gayrimenkul sektöründe büyük gelişme ve başarı gösteren bir ülkeyi öne çıkarmakta, bu ülke “Country of Honour” olarak adlandırılmaktadır. Almanya 2012 yılında, Türkiye 2013 yılında bu unvana layık görülmüştür. 2014 yılında ise Brezilya, Rusya ve Türkiye “Country of Honour” olarak kabul edilmiştir.

İster yeni yatırım fırsatları arayan bir geliştirici, ister ilham arayan bir mimar ya da portföyünü çeşitlendirmek isteyen bir yatırımcı olun, MIPIM tam size göre.

 

MIPIM Cannes Fuarı Verileri

Mipim Cannes 2020 yılı verileri,

 

Mipim Cannes 2022 yılı verileri,

 

Mipim Cannes 2023 yılı verileri;

 

Mipim Fuarı Hakkında Bilgiler

Mipim Cannes Fuarı 12-15 Mart 2024 Fransa - Cannes. Fuar turları için Dixifuar.com

Fuar Adı Fransızca Marché International des Professionnels de l'Immobilier
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Emlak Profesyonelleri Pazarı
Tarihler 11-14 Mart 2025
Ülke  Fransa
Şehir Cannes
Fuar Alanı Palais des Festivals et des Congrès
Fuar Alanı Adresi Palais des Festivals 1 Boulevard de la Croisette 06400 Cannes, France
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail -
Organizatör Reed MIDEM
Organizatör E-mail  customerhelpdesk@reedmidem.com 
Sektörler  Emlak, Gayrimenkul
Ürün Grupları Gayrimenkul, Emlak, Yapı-İnşaat, Yatırım, Yapısal İşler, İzolasyon, Kentsel Tasarım Fuarı, Şehir Planlaması, Mimarlık, Tesis Yönetimi, Finansman
Fuar Metrekare Bilgisi  22.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 7.473
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 23,000
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi Cannes merkezine 230 m
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Instagram
Twitter

Youtube
Linkedin

Sektöre Ait Birlik ve Odalar

İTO (İstanbul Ticaret Odası), TEMOBİR (Türkiye Emlak Ofisleri Birliği), GYODER (Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği), İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği), KONUTDER (Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği), TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği), TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği), GAPAS (Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Profesyonelleri Derneği), TİGADER (Ticari Gayrimenkul Danışmanları ve Yatırımcıları Derneği)

Sektöre Ait Dergiler Realtor Magazine, Real Estate Agent Magazine, Inman News, Realty Times, GYODER Gösterge

 

Mipim Cannes 2025 Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

MIPIM fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünya çapında emlak sektöründe lider MIPIM Fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

MIPIM fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Fuar, 2025 yılında 11-14 Mart tarihinde gerçekleşecektir.

MIPIM fuarı nerede gerçekleşecek?

Dünya çapında tanınmış fuar, Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşecektir.

MIPIM Cannes fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fransız Rivierası’nda yer alan ve pek çok kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Cannes’a Nice Havaalanın’dan otobüsle ulaşabilir ve sonrasında fuar alanına Cannes İstastasyonu’ndan 6 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

MIPIM fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel des Congrès et des Festivals, Hotel Barrière Le Majestic Cannes, Hôtel Splendid Cannes, La Goelette - Palais des Festivals otelleri fuar alanına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

MIPIM fuar biletini nasıl temin edebilirim?

MIPIM 2025 fuar biletleri hakkında detaylı bilgi almak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

MIPIM fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

MIPIM fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

MIPIM 2025 fuarı stant kiralama formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor