Anuga Cologne

 

Gıda sektöründe dünya çapında lider fuar Anuga Köln Gıda Fuarı, 07-11 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenecek. Organizasyon ilk kuruluş yılı olan 1924’ten beri çok sayıda ticari ziyaretçi ve katılımcıyı, nitelikli gıda fuarının bir parçası olmaya davet etmektedir. İki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın en büyük 5. fuar merkezine sahip Köln Messe tarafından organize edilmektedir.

Anuga Köln 2023 kendi sektöründe oldukça iddialı olan bir ticari fuardır. Gıda sektörünün tüm öncülerini bir araya toplamayı hedefleyen fuar, 10 ürün grubunu birden tek bir çatı altında sergileyebilmesi ile öne çıkmaktadır. Nitelikli ticari özellikleri sayesinde her yıl katılımcı ve ziyaretçilerinin sayısını katlayarak artırmaya devam etmektedir. Bu yıl belirlediği odak konuları ile sektörün bir numaralı fuarı olmayı başarmıştır. Anuga 2023 tüm sektör trendlerine ve temalarına eksiksiz genel bir bakış sunmaktadır.

 

Anuga Fuarı Tur Paketleri

Bu yıl 07-11 Ekim 2023 tarihinde Kölnmesse'de gerçekleşecek olan Anuga Köln Gıda Fuarı 2 yılda bir düzenlenmektedir.  Uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

3 Gece Programı - THY - Istanbul çıkışlı

THY ile gidiş-dönüş uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama

1.009 EUR'dan itibaren

Detay

07-11 Ekim 2023 tarihinde Almanya Köln’de gerçekleşecek olan Anuga Köln Gıda Fuarı sektörün önemli fuarlarındandır.  Uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

6 Gece Programı - Türk Hava Yolları

THY ile İstanbul-Köln uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 3 gece konaklama ve kahvaltı

1.469 EUR'dan itibaren

Detay

07-11 Ekim 2023 tarihinde Almanya Köln’de gerçekleşecek olan Uluslararası Gıda Fuarı, Anuga Köln, sektörün önemli fuarlarındandır.  859 Eur’dan başlayan fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

3 Gece Programı - Pegasus- SAW

Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen'den kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama

859 EUR'dan itibaren

Detay

07-11 Ekim 2023 tarihinde Almanya Köln’de gerçekleşecek olan Anuga Köln önemli bir gıda fuarıdır. 1.169 Eur’dan başlayan fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

6 Gece Programı - Pegasus - SAW

Pegasus ile Sabiha Gökçen'den kalkış

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 6 gece konaklama ve kahvaltı

1.169 EUR'dan itibaren

Detay

Almanya Köln’de gerçekleşecek olan Anuga Köln 07-11 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek önemli bir gıda fuarıdır. Uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

3 Gece Programı - Sun Express - ADB

Sun Express ile İzmir çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama

979 EUR'dan itibaren

Detay

Anuga Köln 07-11 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek önemli bir gıda fuarıdır. Almanya Köln’de gerçekleşecek olan fuarın uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

5 Gece Programı - Sun Express - ADB

Sun Express ile İzmir çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 5 gece konaklama ve kahvaltı

1.249 EUR'dan itibaren

Detay

07-11 Ekim 2023 tarihinde Almanya Köln’de gerçekleşecek olan Anuga’nın uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen iletişime geçin.

3 Gece Programı - Pegasus - AYT

Pegasus ile Antalya çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3* 4* ve 5* otellerde konaklama

1.049 EUR'dan itibaren

Detay

Anuga Köln 07-11 Ekim 2023 tarihinde Almanya Köln’de gerçekleşecek. Gıda Fuarı olan Anuga’nın uygun fiyatlardaki fuar tur programları için hemen tıklayın.

5 Gece Programı - Sun Express - AYT

Sun Express ile Antalya çıkışlı uçak biletleri

Havalimanı-otel arası yapılacak transferler

3* 4* ve 5* otellerde 3 gece konaklama ve kahvaltı

1.299 EUR'dan itibaren

Detay

 

Gıda Sektörünün Geleceği Anuga Köln 2023'de

Anuga Köln, sınırlar ötesi anlaşmalar, yeni pazarlar, en gelişmiş yöntemler ve potansiyel müşteriler için dünyanın en önemli ve en büyük gıda fuarı olarak görülmektedir. 2023 sunumunun odağı, önümüzdeki 50 yıl süresince sektörü en çok ilgilendiren konulardır. Fuar 5 farklı salonda farklı sunumlar ve etkinlikler eşliğinde yapılacaktır. Gıda sektörünün aldığı yol, dijitalleşen dünyanın beslenme alışkanlıklarının nasıl etkilediği ve tüketici davranışlarının nasıl dönüştüğü bu fuarda çözümlenecektir. Birbiri ile bağlantılı 10 ayrı gıda ticaret alanını tek merkezde buluşturan fuarda; dondurulmuş gıda, taze gıda, et ürünleri, mandıra, konserve, ekmek ve pastane ürünleri, sıcak ve soğuk içecek, organik ürünler ve gıda ekipmanları sergilenecektir.


Anuga Köln 2023 çeşitli gıda etkinliklerinin oda noktası olan "Sürdürülebilir Büyüme" konusunu ana teması olarak belirlemiştir. Artık birçok sektör için önem arz eden sürdürülebilirlik kavramı, gıda sektörü için Anuga'da çözümlenmektedir. Sürdürülebilir büyümenin hangi yönlerinin olduğu, küresel olarak hangi yol ve çözümlerin mümkün olduğu gibi çeşitli konular daha ayrıntılı olarak fuarda incelenecektir. Uluslararası pazarda ve gıda sektöründe ilgi görmeye başlayan ürün grupları Anuga Köln Fuarı'nda üretim detayları ile birlikte sergilenecektir. Tüketici davranışları üzerinde yapılan araştırmalara göre sektörde yeni teknolojiler geliştirilmektedir. 
 

Uluslararası pazar için yenilikçi çözümlerin sunulduğu Anuga Köln Fuarı, önemli iş bağlantıları sağlamak için ilgi çekici bir platformdur. Gıda sektörünün iş yapış şekillerini değiştiren yeni dünya dinamikleri ve bu dinamikleri gerçekleştiren uluslararası firmalar Anuga Köln’ün 2023 konseptinde ziyaretçilerle buluşacaktır.

 

Sayılarla Anuga Köln Fuarı

Anuga Köln 2021 verileri,

 

Anuga Köln 2019 verileri,

 

Anuga Cologne Fuarı Katılımcı Listesi

Gıda sektöründe uluslararası pazar alanında varlığını etkili bir şekilde hissetirmeye başlayan Türk gıda firmaları, Anuga Köln Fuarı'na büyük bir ilgi göstermektedir. Anuga Köln 2023 Fuarı'na 344 Türk gıda firması katılım sağlamıştır. Bu yıl 07-11 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan Anuga Cologne 2023 Fuarı'nın katılımcı listesi için tıklayınız.

 

2021 yılında düzenlenen Anuga Köln 2021 Fuarı'na 4 bin 618 katılımcı ilgi göstermiştir. İtalya 731, Almanya 400, İspanya 377, Yunanistan 190 ve Fransa 173 katılımcı ile fuara Avrupa ülkelerinden yoğun katılım sağlanmıştır. Türkiye’den ise 299 katılımcı ilgi göstermiştir. Anuga Cologne Fuarı 2021 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Anuga Köln ile Geleceğin, Dixifuar ile Seyahatin Tadını Çıkarın

Anuga Köln size tüm sektörde çağ atlatan gelişmeleri bir merkezde bulma, markanızı dünyaya duyurma ve birinci sınıf iş bağlantıları kurma olanağı sunar. Gelecek planlarınızı ertelemeden yapmak ve fuarda yerinizi almak için Dixifuar özellikli fuar tur paketlerinden birini seçin, ulaşımdan konaklamaya, organizasyonun her aşamasında rahat edin!

 

 

Anuga Gıda Fuarı Hakkında Bilgiler

Anuga Cologne 2023, Köln Messe’de 07- 11 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenleniyor. Fuar turları için Dixifuar.com

 

Fuar Adı İngilizce Anuga Köln
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Gıda Fuarı
Tarihler 07-11 Ekim 2023
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Köln Messe
Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Köln
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar iletişim e-mail anuga@koelnmesse.de
anuga@visitor.koelnmesse.de
Organizatör Koelnmesse
Organizatör e-mail  info@koelnmesse.de
Sektörler  Gıda, İçecek Sektörü
Ürün Grupları Gıda, Şarküteri Ürünleri, İçecekler, Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar, Hamurişleri, Et ve Et Ürünleri, Meyve ve Sebze, Şekerlemeler, Meyve Suları, Su Ürünleri, Catering, Gıda Teknolojisi, Fırın Ekipmanları, Zeytin ve Zeytinyağı, Bakliyatlar, Baharatlar, Doğal ve Organik Ürünler, Gıda Katkı ve Yardımcı Ürünler, Kuruyemişler, Konserve Ürünler, Hazır Yemek ve Çorba Ürünleri, Şarküteri Sosları, Kuru Meyve ve Sebzeler, Bitkisel Yağlar, Dondurmalar, Dondurulmuş Ürünler için Hammaddeler ve Yardımcı Maddeler, Et için Hammadde ve Yardımcı Ürünler, Et Yerine Geçen Ürünler, Yumurta ve Yumurta Ürünleri, Ekmekler, Fırınlar, Glutensiz Ürünler, Diyet Ürünler, Fonksiyonel Gıdalar
Fuar Metrekare bilgisi  284.000 metrekare
Son fuar katılımcı sayısı 4.600 +
Son fuar ziyaretçi sayısı 70.000 +
Düzenlenme sıklığı 2 Yılda Bir
Fuar giriş ücretleri Sezonluk bilet: 150 Euro
Günlük Bilet: 80 Euro
Fuar alanının şehre mesafesi 2 km
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Instagram
Twitter
Sektöre ait birlik ve odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD (Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
Sektöre ait dergiler Dünya Gıda Online Magazine, Drinktech, Food Turkey, Süt Dünyası, ZZ Dergisi, Food Sektör, Gıda 2000, Food Machine

 

Anuga Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Anuga Fuarı 2023 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünya çapında ​gıda sektöründe lider Anuga Köln Fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Anuga Köln gıda fuarı ne zaman gerçekleşecek?

07-11 Ekim 2023 tarihleri arasında Venue, Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Anuga Köln fuarı nerede gerçekleşecek?

Dünya çapında tanınmış fuar Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Anuga Köln fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Koelnmesse'nin Avrupa'daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse'ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Anuga Köln fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel, Hyatt Regency Cologne, Dorint Hotel An der Messe, Ibis Koeln Messe, Centro Hotel Arkadia, Centro Hotel Ayun, Burns Art & Cologne otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Anuga Köln fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Anuga Köln Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Anuga Köln stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.