FSB Cologne

 

Almanya’nın ticaret ve eğlence merkezi olan Köln şehrinde düzenlenen FSB Cologne Fuarı,  28–31 Ekim 2025 tarihleri arasında yapılacaktır. Kamusal alanlar ve spor tesisleri için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır ve her iki yılda bir yapılmaktadır. Prestij sahibi olan Koelnmesse, FSB için fuar alanı seçilmiştir. Sahip olduğu altyapısı ve farklı işlevsel odaları ile fuar için uygundur. FSB Köln Fuarı tipik olarak spor tesisleri, oyun alanları, yüzme havuzları ve fitness merkezleri için ekipmanlar da dahil olmak üzere spor ve eğlence altyapısı ile ilgili çok çeşitli ürün ve hizmetleri sergilemektedir. Aynı zamanda kentsel tasarım, peyzaj ve kamusal alanlarda ihtiyaç duyulan sürdürülebilirlik gibi konuları da kapsamaktadır. Sektördeki küresel ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğu FSB Fuarı’nda işlevsel ve sürdürülebilir ürünlerin tamamını bir arada görmek mümkündür.

Geleceğin kentsel yaşam alanlarının tasarımına yönelik eğilimler, büyük oranda FSB Fuarı’nın yarattığı bu platformda belirlenmektedir. Kamusal alanların zaman içerisinde kazandığı önemle birlikte spor ve eğlence sektörü dünya pazarında daha önemli bir yer edinmeye başlamıştır. Bu nedenle sektörde yaşanan gelişim hızlı bir şekilde devam etmektedir. FSB Köln Fuarı da bu bağlamda önem verilen bir ticari etkinliktir.

 

Sektörün Buluşma Noktası: FSB Cologne Fuarı

FSB Köln Fuarı, spor ve eğlence sektörü için düzenlenen bir etkinliktir. Fakat sahip olduğu tasarım faaliyetleri nedeni ile mimarlık sektörüyle de oldukça yakından ilgilidir. FSB sektör öncüleri ve girişimcileri için uluslararası bir buluşma noktasıdır. Burada enerji verimliliği, kaynakların korunması ve erişilebilirlik için geleceğin gereksinimlerini karşılayan kentsel yaşam alanlarının tasarımına yönelik eğilimler belirlenmektedir. Dünyanın dört bir yanından olan uzmanlar; spor geliştirme planlaması, mimari projeler, yenilikçi malzemeler, tesis yönetimi konseptleri, yönetim stratejileri ve endüstri konusundaki güncel konular ile araştırmaları birlikte tartışmak ve yeni çözümler üzerine konuşmak üzere FSB'de bir araya gelmektedir.

Fuar sektör öncülerini bir araya getirerek güçlü ve küresel bir iş platformu yaratmaktadır. Fuara sektörün güçlü liderlerinin yanı sıra yeni girişimciler de ilgi göstermektedir. Çünkü Uluslararası Kamusal Alan, Spor ve Eğlence Tesisleri Ticaret Fuarı, girişimcilerin sektörü yakından tanımaları adına çok iyi bir sektör platformudur.

Sektördeki meslektaşlarınız ile hizmetler, ürünler ve en son gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. FSB Köln Fuarı sitesinde düzenli bilgi akışının yapıldığı bir alan bulunmaktadır. Haber değeri olan her Fuar konusu, burada geniş bir bakış açısı ile ele alınmaktadır. Eğer sizler de fuar ile ilgili düzenlenen bu bilgi alanına göz atmak isterseniz siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 

FSB Cologne Fuar Verileri

FSB Cologne 2019 verileri,

 

FSB Cologne 2021 veriler,

 

FSB Cologne Fuarı Katılımcı Listesi

Spor ve eğlence sektör piyasasını harekete geçiren FSB Fuarı, gerçekleştirildiği günden beri ziyaretçi ve katılımcı sayısını artırarak devam ettirmektedir. Fuara gelen katılımcı ve ziyaretçiler sektördeki bilgi akışından büyük oranda beslenmektedir ve birçoğu memnun ayrılmaktadır. FSB Cologne 2021 Fuarı katılımcı yorumlarının bazıları sizler için derlenmiştir. Katılımcıların bu yorumlarına göz atmak için tıklayınız.

28-31 Ekim 2025 tarihlerinde yapılacak FSB Cologne fuarının katılımcı listesi henüz açıklanamıştır.

2023'teki fuara Türkiye’den 29 firma katılım sağlamıştır. FSB Cologne Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Dixifuar ile Sektördeki Ağınızı Genişletin

FSB Fuarı’na katılımcı olmanın yanı sıra ticari ziyaretçi olarak da katılım sağlayabilirsiniz. Fuar bünyesinde düzenlenen kongreler ticari ziyaretçilerin vizyonlarını geliştirecek niteliktedir. Spor ve eğlence sektörü içerisindeyseniz, sektöre dair güncel bilgileri takip edebilmek ve sektör trendlerine hakim olabilmek için bu tür fuarlara katılım sağlamak önemlidir.

FSB Cologne Fuarı katılımcılarına yeni iş sezonuna bir adım önde başlama fırsatı sunmaktadır. Bu fuara DixiFuar tur planlamaları ile katılım sağlayarak sektörde yaşanan trendleri öğrenebilir ve yeni iş bağlantıları yaratabilirsiniz. Fuar için olan seyahat planlamanızı ulaşım, konaklama ve transfer gibi hizmetlerin farklı seçeneklerde olduğu DixiFuar programları ile yapın.

 

FSB Cologne Fuarı Hakkında Bilgiler

Almanya’nın ticaret ve eğlence merkezi olan Köln şehrinde düzenlenen FSB Cologne Fuarı, bu yıl 24–27 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

 Fuar Adı İngilizce FSB Cologne 
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Kamusal Alan, Spor ve Eğlence Tesisleri Ticaret Fuarı
 Tarihler 28-31 Ekim 2025
 Ülke  Almanya
 Şehir Köln 
 Fuar Alanı Koelnmesse Fuar Alanı
 Fuar Alanı Adresi Messepl. 1, 50679 Köln, Almanya
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail Tıklayın
 Organizatör Koelnmesse GmbH
 Organizatör e-mail  info@koelnmesse.de
 Sektörler  Spor ve Eğlence Sektörü
 Ürün Grupları Hizmetler, Zindelik, Temizleme Teknolojileri, Bakım Onarım, Saunalar, SPA, Solaryum, Stüdyo Ekipmanları, Eğlence Tesisleri, Yüzme Havuzu Tesisatları, Yüzme Havuzu Ekipman ve Aksesuarları, Halka Açık Yüzme Havuzları, İnşaat Planlama, Spor Merkezi Ekipmanları, Oyun Alanı Ekipmanları, Spor Merkezi İnşaatı, Şehir Mobilyaları, Spor Parkı Yapımı
 Fuar Metrekare Bilgisi  284.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 466
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 16.000
 Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
 Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

 Fuarın Şehre Mesafesi 5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Linkedin
Youtube

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar Spor Bilimleri Derneği, Spor Gönüllüleri Derneği, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, Karadeniz Vakfı Gençlik Spor Kulübü, İstanbul Yelken Kulübü Spor, International Association for Sports and Leasure Facilities (IAKS)
 Sektöre Ait Dergiler Türkiye Spor Bilimleri Dergisi, SPORT, Socrates, Türk Spor ve Egzersiz Dergisi


 

FSB Cologne Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

FSB Cologne Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düenlenmiş olan FSB Köln Fuarı 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayın.

FSB Cologne Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Cologne FSB Fuarı 28–31 Ekim 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

FSB 2025 nerede gerçekleşecek?

FSB Fuarı Almanya’nın Köln şehrinde, Koelnmesse Fuar Alanı’nda gerçekleşecektir.

FSB Cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanı merkezi bir konuma sahip olduğu için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. Tren, tramvay ve otobüs gibi seçenekler vardır.

Köln Merkez İstasyonu ve Deutz İstasyonu’nu kullanarak, 10 dakikalık bir yürüyüşten sonra fuar alanına ulaşabilirsiniz. Havaalanından fuar alanına ulaşmak için trenle 12 dakika yolculuk yapabilirsiniz. Tren bilgilerine buradan daha detaylı şekilde bakabilirsiniz.

Ayrıca özel aracınız ya da taksiyi de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Köln FSB Cologne Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Burns Art & Cologne, Hotel Am Augustinerplatz, Azimut Cologne, Premier Inn Cologne City Sud Hotel, NH Collection Koln Mediapark ve Park Inn By Radisson Koln City West otelleri fuar alanına yakın mesafededir.

FSB Cologne 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

FSB Cologne 2025 fuarının biletleri henüz satışa sunulmamıştır.

FSB Cologne Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Hayır, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

FSB Cologne 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

FSB Cologne 2025 fuarının stant başvuruları henüz başlamamıştır.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor