FHC Şanghay

 

Yiyecek ve içecek endüstrisinin önde gelen etkinliği FHC Şanghay Küresel Gıda Ticaret Fuarı’nın, 8-10 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenmesi bekleniyor. En geniş kapsamlı gıda ticaret fuarlarından olan bu uluslararası etkinlik Çin’in Şanghay şehrinde yapılmaktadır. 26 yıllık bir büyüme ve gelişmenin ardından oldukça ünlenen FHC Şanghay Fuarı, Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacaktır. Seçilen fuar alanı ticari etkinlikler için sıkça tercih edilen, popüler bir ticaret merkezidir.

FHC Şanghay Küresel Gıda Ticaret Fuarı, genişleyen gıda ve catering pazarını iyi bir şekilde yönetebilmektedir. Üst düzey süt ürünlerinden atıştırmalıklara kadar olan seçenekler fuar kapsamında mevcuttur. Bu fuardan aynı zamanda gıda tedarik zinciri konusunda da birçok şey öğrenilebilmektedir.

 

Gıda Sektöründeyseniz FCH Şanghay Fuarı’na Davetlisiniz

FCH Şanghay Fuarı, Çin’in popüler olan gıda sektör fuarlarından biridir. Yapılan bu etkinlik uluslararası firmaların Çin pazarına girebilmesi için oldukça önemli olan bir ticari etkinliktir.

FCH Şanghay 2023, yıllardır birçok ülkeden katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. 50’de fazla ülke bu fuar etkinliği sayesinde bir araya gelmiştir ve bu sayede iş ağlarını genişletebilme fırsatı yakalamıştır. FCH Fuarı, sahip olduğu 26 yıllık fuar deneyimi ve uluslararası pazar ağı ile yiyecek ve içecek sektörünün pazar ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamaktadır. Sektör içerisinde dikkat çeken fuarlardandır ve bu fuarlara katılan sektör firmaları uluslararası pazar alanında kendilerine yer edinebilir.

Gıda sektörü son zamanlarda hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Bu büyümeyle birlikte sektör içerisinde oluşan seçenekler de artış göstermiştir. Buna göre birçok firma inovasyon konusuna oldukça önem vermeye başlamıştır. Bu tür ticari etkinliklere katılmak, sektör içerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip edebilme imkanı sunmaktadır.

 

FHC Şanghay Fuar Verileri

FHC Şanghay 2020 verileri,

 

FHC Şanghay 2021 verileri,

 

FHC Şanghay 2022 verileri,

 

FHC Şanghay Küresel Gıda Ticaret Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

FCH Şanghay Fuarı, dünyanın dört bir yanından olan sektör firmalarını bu etkinlikte bir araya topluyor. Sektörün öncü firma ve girişimcilerini bir araya toplayan FCH China Fuarı, en son trendler ve teknolojiler hakkında bilgi edinmek için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. DixiFuar ile FCH Şanghay Fuarı’na kolayca katılım sağlayabilirsiniz. Size en uygun olan seyahat planlamasından yararlanabilmek için DixiFuar ile iletişime geçin.

 

FHC Şanghay Fuarı Hakkında Bilgiler

FHC Şanghay 2023, yiyecek ve içecek endüstrisinin önde gelen ticaret fuarlarındandır. Bu fuarın turlarına göz atabilmek için Dixifuar ile iletişime geç

 

 Fuar Adı İngilizce FHC Shanghai Global Food Trade Show
 Fuar Adı Türkçe FHC Şanghay Küresel Gıda Ticaret Fuarı
 Tarihler 8-10 Kasım 2023
 Ülke  Çin
 Şehir Şanghay
 Fuar Alanı Shanghai New International Expo Cente
 Fuar Alanı Adresi Longyang Road, Pudong, Şanghay
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail Alex.ni@imsinoexpo.com
 Organizatör Shanghai Sinoexpo Informa Markets International Exhibition Co., Ltd.
 Organizatör e-mail  fhc@imsinoexpo.com 
 Sektörler  Gıda ve Ticaret 
 Ürün Grupları Gıda, İçki İthalatı, Distribütörlük, Toptan Satış, Supermarket, Hipermarket, Bakkaliye Ürünleri, Otel, Resort, Otel ve Catering, Restoran, Kafe, Bar, Club, Eğlence Yerleri Ürünleri, Gıda İşleme Ve Paketleme, Fırıncılık, Pasta, Şekerleme & Çikolata, Katering, Dondurma, Şarap, Bira, Et, Zeytinyağı, Deniz Ürünleri, Süt Ürünleri, Meyve ve Sebze, Çay ve Kahve, Endüstriyel Buzdolapları ve Derin Dondurucular, Depolama Teknolojisi, Servise Hazır Yemekler, Gıda Bileşenler, Unlu Mamuller, Gıda Bileşenleri, Fırın Ekipmanları, Restoran Ekipmanları
 Fuar Metrekare Bilgisi  150.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 3000+
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 150.000
 Düzenlenme Sıklığı Yılda Bir Kez
 Fuar Giriş Ücretleri  
 Fuarın Şehre Mesafesi Şehir Merkezinde
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
İnstagram

Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt,Et,Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD (Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Dünya Gıda Online Magazine, Drinktech, Food Turkey, Süt Dünyası, ZZ Dergisi, Food Sektör, Gıda 2000, Food Machine


 

FHC Şanghay Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

FHC Şanghay 2023 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Gıda sektöründe oldukça öne çıkan FHC Şanghay Fuarı’nın katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

FHC China Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

FHC China Fuarı 8-10 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

FHC 2023 Şanghay Fuarı nerede gerçekleşecek?

FHC Şanghay Küresel Gıda Ticaret Fuarı Çin’in Şanghay şehrinde gerçekleşecektir.

FHC Şanghay Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen FHC Şanghay Fuarı’na ulaşmak için toplu taşıma araçlarını ya da taksiyi kullanabilirsiniz.

China FHC Şanghay Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller hangileridir?

Fairfield by Marriott Shanghai Pudong Central, Kerry Hotel Pudong ve Dorsett Shanghai gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

FHC China 2023 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

FHC Şanghay Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

FHC China 2023 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

FHC Şanghay Fuar stantı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve stant yeri kiralamak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor