FoodTech Eurasia

 

Food-Tech Eurasia Fuarı bu yıl 23-26 Ekim 2024 tarihlerinde düzenlenecek bir fuardır. Gıda işleme, gıda depolama ve taşıma, gıda katkı maddeleri, gıda hijyeni ve çok daha fazlası bu fuarda sunulmaktadır. Sektörün en don gelişmelerini takip edebileceğiniz Food-Tech, TÜYAP-İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Food-Tech Eurasia Fuarı, bölgede ilgi gören bir başka fuar ile güçlerini birleştirmiştir. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ile güçlerini birleştiren fuar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çikolata, şekerleme ve pastacılık ekipmanlarından et ve süt ürünleri teknolojilerine, soğuk zincir ekipmanlarından gıda güvenliğine, işleme ve dolum teknolojilerinden ambalaj üretimine kadar genişleyen bir yelpazededir. Sahip olduğu geniş yelpaze ile sektöründe öne çıkan bir fuardır. 

 

Gıda ve İçecek Teknolojileri Sektörü 2024 Food-Tech Fuarı’nda

FoodTech Eurasia Türkiye Fuarı ulusal ve uluslararası farklı birçok sektör üreticisini bir araya getirecektir. Food-Tech Eurasia 2024'e katılarak Türkiye, Orta Avrasya, MENA, Rusya ve Balkanlar gibi farklı bölgelerden gelen katılımcılarla iş birliği fırsatları yakalayabilirsiniz. Katılımcı ve ticari ziyaretçiler üretim maliyetlerini düşürmek, israfı azaltmak ve verimliliği artırmak için yeni ekipman, teknoloji ve malzemeleri bu kapsamlı fuarda bulabilir. Aynı zamanda daha iyi ürün seçenekleri ve gelişmiş hizmetler elde edebilmek için yeni tedarikçiler ile bu fuarda temas kurabilmektedir.

Dairytech: Süt ve süt ürünleri teknolojileri özel bölümüdür. Bu bölüm üretim, dolum, otomasyon, pastörizasyon, soğutma teknolojileri ve UHT, sterilizasyon, filtrasyon sistemleri teknolojileri makine ve ekipmanları gibi alanları kapsamaktadır.

Cold Chain: Soğuk zincir ve depolama sistemleri, soğutma, havalandırma ve lojistik gibi konular gıda üretiminde çok önemlidir. Çünkü bu gıdanın korunması aşamasında önemli olan bir detaydır. Bu alandaki talep gün geçtikçe artmaktadır. Sektör için çok önemli olan bu alandaki ekipman ve yeni teknolojiler sergilenmektedir.

SweetTech: Çikolata, kahve, kakao, şekerli ürünler, gofret, helva, bal, reçel, kuruyemiş gibi tatlı ve unlu mamul gibi ürünler bu bölümde bulunmaktadır. Fuarın bu kısmında oteller, restoranlar, catering şirketleri ve fast-food işletmelerinin sahip ve yöneticilerini bir araya gelmektedir.

Food Safety: Yiyecek ve içecek üreticilerinin markalarına ve ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler bulabilecekleri bir alandır. Fuarın ‘Food Safety’ bölümüne katılım sağlayarak gıda güvenliği için ekipman ve teknoloji çözümleri arayan ulusal ve uluslararası hedef kitleniz ile burada buluşabilirsiniz.

Food-Tech Eurasia Türkiye Fuarı ürünlerin sergilenmesi konusunda titiz bir şekilde çalışmaktadır. Farklı ürün gruplarını farklı salonlarda sergilemektedir. Ürünler salon bilgisiyle ayrılmıştır. Fuar yerleşim planını detaylı bir şekilde buradan inceleyebilirsiniz.

Fuarın katılımcı profili:

Fuarın ziyaretçi profili:

 

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuar Verileri

FoodTech Eurasia İstanbul Fuar 2022 verileri,

 

Food-Tech Eurasia 2021 istatistikleri,

 

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı Katılımcı Listesi

Food-Tech Eurasia 2024 Fuarı merakla beklenen fuarlardan biridir. Sektörde yer alan büyük ya da küçük birçok işletme bu fuarın onlara kazandırdığı pazar avantajlarından her yıl yararlanmak istemektedir. Bu nedenle firmalar, her yıl yapılan FoodTech Fuarı'nı merakla beklemektedir. 23-26 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılacak olan FoodTech Eurasia Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. 

En son 2023 yılında yapılan FoodTech İstanbul Fuarı’na 49 Çin, 15 İtalya ve 10 Güney Kore olmak üzere birçok yabancı firma katılım sağlamıştır. Gıda ve içecek teknolojileri sektöründe öne çıkan ve güçlenmeye başlayan ticari bir etkinlik olan fuara ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Food-Tech Eurasia 2023 katılımcı listesini incelemek için tıklayınız.

  

Sektörünüzü DixiFuar ile Keşfedin

Gıda ve içecek teknolojileri sektöründe öne çıkan fuarlar arasında gösterilen Food-Tech Eurasia İstanbul üzerindeki ilgiyi artırarak ilerlemektedir. Firmalar bu tür fuarlara katılım sağlayarak birçok avantaj elde etmektedir. Food-Tech Eurasia İstanbul 2024 Fuarı’na DixiFuar’ın avantajlı seçenekleri ile katılın. Hemen DixiFuar’dan bilgi alın ve fuar sürecinizde DixiFuar’ın yanınızda olmasını sağlayın!

 

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı Hakkında Bilgiler

 Fuar Adı İngilizce Food-Tech Eurasia (Food & Beverage Technologies Fair)
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı
 Tarihler 23-26 Ekim 2024
 Ülke  Türkiye
 Şehir İstanbul
 Fuar Alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
 Fuar Alanı Adresi Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail team@foodtecheurasia.com
 Organizatör Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
 Organizatör e-mail  info@reedtuyap.com.tr
 Sektörler  Gıda ve İçecek Teknolojileri Sektörü
 Ürün Grupları Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Hububat, Un, Makarna, Şeker ve Nişasta, Baharatlar, Çeşniler, Tuz, Patates Cipsi, Kraker, Kurutulmuş Deniz Ürünleri, Kuruyemiş ve Kuru Meyveler, Tahıllar, Hazır Yiyecekler, Gıda Konsantreleri, Katkı Maddeleri, Et ve Balık Ürünleri, Dondurulmuş Pastacılık Ürünleri, Dondurulmuş Hazır Gıdalar, Dondurulmuş Meyve ve Sebzeler, Sandviçler, Salatalar, Organik Ürünler, Bal,Bebek Maması, Spor Beslenmesi, Diyet Yemekleri, Glutensiz Ürünler, Diyet Takviyeleri, Diyabetik Beslenme, Şekerleme, Çikolata ve Kakao Ürünleri, Helva, Jöleler, Pastiller, Unlu Mamüller, Tuzlu Kareker Ürünleri, Sakız, Reçeller, Atıştırmalıklar, Konserve Ürünler, Yağlar, Ketçap ve Soslar, Mayonez, İşkenmiş Hayvansal Yağlar, Süt ve Krema, Fermente Süt Ürünleri, Peynir, Dondurma, Et ve Et Ürünleri, Sosisler, Yumurta, Deniz Ürünleri, Taze Sebze ve Meyveler, Mantarlar, Helal Gıda, Çay, Kahve, Kahve Makineleri, Evcil Hayvan Gıda, Ev Kimyasalları, Paketleme, Belgelendirme Hizmetleri, Biyoteknolojik Ürünler, Hassas Teraziler, Haşere Mücadele Ekipmanları, Hijyen Sağlayıcı Malzeme ve Ekipmanlar, Hijyenik Aydınlatma Ekipmanları, Hijyenik Boya Malzemeleri, Hijyenik Duvar ve Tavan Kaplama Malzemeleri, Hijyenik Zemin Kaplama Malzemeleri, Kalite Kontrol Cihazları, Laboratuvar Tezgah ve Donanımları, Laboratuvar ve Analiz Cihazları, Laboratuvar ve Analiz Hizmetleri, Metal Dedektörler, Personel Hijyen Ürün ve Ekipmanları, Sıcaklık ve Nem Tayin Cihazları, Temizlik ve Dezenfekte Ürünleri ve Ekipmanları, Test Ölçüm Cihazları ve Hizmetleri
 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.045
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 72.652
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri

-

 Fuarın Şehre Mesafesi 27,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Linkedin
Instagram
Twitter
Facebook

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TGDF (Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu), TUGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), GTD (Gıda Teknolojisi Derneği), GIDABIL (Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Sanayicileri Derneği), SETBIR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği), GGD (Gıda Güvenliği Derneği), GKTD (Gıda Kurtarma Derneği), IGTOD (İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Dünya Gıda Online Magazine, Drinktech, Food Turkey, Süt Dünyası, Food Sektör, Gıda 2000, Food Machine

 

 

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz yayınlanmadı. En son düzenlenen FoodTech Eurasia 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı 23-26 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Food-Tech Eurasia 2024 nerede gerçekleşecek?

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Food-Tech Eurasia fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ne toplu ulaşım, taksi ya da özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Fuar alanı merkezi bir konuma sahip olduğu için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur.

Anadolu yakasından Söğütlüçeşme-Avcılar 34AS ve ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak gidebilirsiniz. Avrupa yakasından gelmek isterseniz Zincirlikuyu-Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüs hat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Ramada by Wyndham Beylikdüzü, TÜYAP Palas, Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü ve Livello Hotel Beylikdüzü fuar alanına yakın mesafede olan başlıca otel seçenekleridir. Ramada by Wyndham fuar alanına yürüyüş ile 15 dakikalık bir mesafededir. Livello Hotel Beylikdüzü ise fuar alanına araç ile 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Food-Tech Eurasia İstanbul 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuar bileti için tıklayınız.

Food-Tech Eurasia İstanbul Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Hayır, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Food-Tech Eurasia İstanbul 2024 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Food-Tech Eurasia İstanbul 2024 Fuarı’na stant kiralamak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor