Avrasya Ambalaj İstanbul

 

Avrasya Ambalaj Fuarı, ticaretin kalbi İstanbul’da 23-26 Ekim 2024 tarihler arasında yapılacaktır. Yılda bir defa yoğun katılımcı ve ticari ziyaretçi ilgisi ile düzenlenen, Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’dır. TÜYAP- Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak fuar, ulusal ve uluslararası katılımcılarının ilgi odağında olan ambalaj fuarlardan biridir.

Avrasya Ambalaj Fuarı, yaşamın her alanında izi olan ambalaj sektörünün ürünlerini tüm ilgililerine sergileyecektir. Her geçen yıl adını daha fazla duyuran bir fuar olarak öne çıkmaktadır. Avrasya Ambalaj 2024 ambalaj sektörüne odaklanan ticari bir etkinliktir. Burada ambalaj teknolojileri, ambalaj malzemeleri, baskı ve etiketleme ekipmanları, ambalaj tasarımı, ambalaj makineleri ve sektör ile ilgili birçok ürün ve hizmeti sergileme fırsatı katılımcılara sunulmaktadır. Katılımcı firmalar ve ticari ziyaretçiler sektöre dair arzuladığı birçok şeyi burada bulabilecektir.

 

Yaşamın Her Alanında Olan Ürünler Avrasya Ambalaj 2024’te

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ambalaj endüstrisinin farklı alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin ürünlerini sergilediği ve iş bağlantıları kurduğu bir platform olarak önemli bir konuma sahiptir. Değişen bölge ekonomilerinin kavşak noktası olarak gösterilen İstanbul’da yapılan fuara Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan birçok profesyonel katılım sağlamaktadır.

2024 Avrasya Ambalaj Fuarı, gıda ve içecek üreticilerine yönelik yapılan Food-Tech Eurasia Fuarı ile aynı günde ve aynı fuar alanında gerçekleştirilecektir. Bu birleşik ticari etkinlik çikolata, şekerleme ve pastacılık ekipmanlarından et ve süt teknolojilerine, soğuk zincir teknolojilerinden gıda güvenliğine, işleme ve dolumdan ambalaj üretimine kadar geniş bir konu yelpazesini kapsamaktadır. Fuar, gıda ve ambalaj sektörlerinin önde gelen profesyonelleri için bir buluşma noktası olacak ve markalarına ve ürünlerine değer katacak çözümleri keşfetmelerini sağlayacaktır. Avrasya Ambalaj 2024 ve eş zamanlı düzenlenen Food-Tech Eurasia 2024 fuarlarını almış olduğunu bilet ile ziyaret edebilirsiniz.

Fuarda 2 özel bölüm olacak:

Printpack & Converting: Fuarda özel olarak ayrılan bu bölümde baskı sektöründeki en son trend ürünler, yeni ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva, kağıt, karton üretim ve konverting teknolojileri sergilenecektir. Bu alandaki katılımcılar, hedef kitlelerine doğrudan ulaşabilecektir.

İçecek ve Sıvı Gıda Teknolojileri: Talebin günden güne hızla artış gösterdiği içecek sektörüne yönelik açılan bir bölümdür. Bu özel alanda içecek üretim makineleri, dolum makineleri, paketleme çözümleri, konsantre ve püre işleme ekipmanları, sterilizasyon teknolojileri, içecek analiz sistemleri ve PET teknolojisi gibi önemli içecek ve sıvı gıda teknolojileri sergilenmektedir. Alanından uzman katılımcı firmalar yerli ve uluslararası hedef kitlelerine burada ulaşabilmektedir.

Avrasya Ambalaj 2024 sektöre ait birçok ürünü tek bir merkezde toplamayı hedeflemektedir. Ana ambalaj ürünleri, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik ham madde ve ara ürünler, ambalaj sanayii için hizmetler, ambalaj tasarım hizmetleri, ambalaj baskı, oluklu mukavva-karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri-printpack & converting, makine ve ekipmanlar ve makinelere yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler gibi ürün gruplarının hepsi tek bir merkezde sergilenecektir.

Fuar yerleşim planı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuar Verileri

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuar 2022 verileri,

 

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuar 2021 verileri,

 

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Katılımcı Listesi

Katılımcılar fuara katılım amaçları arasında mevcut iş bağlantılarını artırmak, uluslararası müşteriler bulmak, firma imajını güçlendirmek ve yeni ürün ya da hizmetleri tanıtmanın yer aldığını belirtti. Sektörde yer alan firmalar olarak ilerleme ve kalıcılık konularında bu fuarın tercih ediliyor olması fuarın niteliğini belirtmektedir. Fuarın düzenlendiği her yıl katılımcı ve ticari ziyaretçi sayılarında düzenli artışlar yaşanmıştır. Buna göre fuarın gün geçtikçe güçlendiğini ve uluslararası çapta adını duyurduğunu söyleyebiliriz. 23-26 Ekim 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. 

En son 11-14 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenmiş olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2023 katılımcı listesi açıklandı. Fuara 17 ülkeden 890 katılımcı firma gözükmektedir. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2023 katılımcı listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Dixifuar ile Sektördeki Ağınızı Genişletin

Avrasya Ambalaj Fuarı’na katılım sağlayarak ürünlerinizi sergileyebilir, pazarda sahip olduğunuz konumu güçlendirebilir ve dünyanın diğer bölgelerinden gelen iş insanları ile ağ kurabilirsiniz. Aynı zamanda sektördeki en son trendler ve teknolojiler hakkında fuarlar sayesinde güncel kalabilirsiniz.

Katılımcı ya da ziyaretçi olarak fuar deneyiminizi iyi bir şekilde yaşamak için DixiFuar tur paketlerini inceleyebilirsiniz. DixiFuar seyahat tecrübesi ile en iyi fuar turu programlarını; ulaşım, konaklama ve transfer gibi avantajlı hizmetler dahil bir şekilde hazırlar. İyi bir fuar deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen DixiFuar ile iletişime geçin!

 

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Hakkında Bilgiler

Avrasya Ambalaj Fuarı, ticaretin kalbi İstanbul’da 11-14 Ekim 2023 tarihler arasında yapılacaktır.

Fuar Adı İngilizce Avrasya Ambalaj İstanbul
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı
Tarihler 23-26 Ekim 2024 
Ülke  Türkiye
Şehir İstanbul
Fuar Alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Fuar Alanı Adresi Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail asd@ambalaj.org.tr
Organizatör TÜYAP
Organizatör e-mail  info@reedtuyap.com.tr
Sektörler  Ambalaj Sektörü
Ürün Grupları

Ahşap Ambalaj, Cam Ambalaj, Esnek Ambalajlar, Kağıt Ambalaj, Karton Ambalaj, Metal Ambalaj, Oluklu Mukavva,

Plastik Ambalaj, Ambalaj Çemberleri, Barkodlar, Çantalar (Plastik, Kağıt, Bez, Nonwoven), Etiketler, File, Film, Şerit, Levha, Ribon, Hologram, İstif Kayma Engelleyicileri, Kapaklar ve Tıpalar, Koruyucu Ambalaj Malzemeleri, Nem Alıcı Ürünler, Paletler, Separatör, Tutkal, Yalıtım Malzemeleri, Yapışkan Bantlar, Yastıklama ve Dolgu Malzemesi, Baskı Makine ve Teknolojileri, Baskı Merdaneleri, Baskı Mürekkepleri, Baskı Öncesi Hazırlık Teknolojileri, Etiket Baskı Makineleri, Klişeler, Kalıplar, RFID Sistemleri, Barkod Yazıcıları ve Okuyucuları, Çemberleme Makineleri, Dağıtıcı Makineler, Dilimleme Makineleri, Dikey Paketleme Makineleri, Dikiş Makineleri, Dolum Makineleri, Doz Ayarlayıcı Makineler, Endüstriyel Robotlar, Etiketleme Makineleri, Kapama Makineleri, Kodlama Makine ve Sistemleri, Kolileme Makineleri, Kulp Takma Makineleri, Kurutma Makineleri, Paketleme Makineleri, Shrink Paketleme Makineleri, Sleeve ile Ambalajlama Makineleri, Sterilizasyon Makineleri, Stretch ile Sarma Makineleri, Twist ile Ambalajlama Makineleri, Vakum Ambalajlama Makineleri, Yatay Paketleme Makineleri, Zarf Tipi Paketleme Makineleri, Zımbalama Makineleri, Enjeksiyon Makineleri, Kâğıt ve Plastik  Torba Makineleri, Kağıt, Karton ve Oluklu Mukavva Ambalaj Makineleri, Metal Ambalaj Makineleri, Pet Şişirme Makineleri, Plastik Film Makineleri, Poşet Kesme Makineleri, Thermoform Makineleri

Fuar Metrekare Bilgisi  -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.045
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 72.652
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

-

Fuarın Şehre Mesafesi 27,5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği), AMD (Ambalaj Makinecileri Derneği, FASD (Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği), KASAD (Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, SEPA (Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği), MASD (Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Ambalaj Dünyası, Plastik & Ambalaj Teknolojisi, Packworld Türkiye


 

Avrasya Ambalaj Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Sektör firmalarının büyük ilgisini toplayan Avrasya Ambalaj Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Avrasya Ambalaj Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Avrasya Ambalaj Fuarı 23-26 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Avrasya Ambalaj 2024 nerede gerçekleşecek?

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Avrasya Ambalaj İstanbul fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Ambalaj Fuarı’nın düzenleneceği fuar alanı, ulaşım seçeneklerinin bolca bulunduğu bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma, taksi ya da özel araç gidebileceğiniz seçeneklerdir.

Anadolu yakasından Söğütlüçeşme-Avcılar 34AS ve ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak gidebilirsiniz. Avrupa yakasından gelmek isterseniz Zincirlikuyu-Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

TÜYAP için detaylı ulaşım bilgilerini kendi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2024 Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Ramada by Wyndham Beylikdüzü, TÜYAP Palas, Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü ve Livello Hotel Beylikdüzü fuar alanına yakın mesafede olan otellerdir.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı biletini nasıl temin edebilirim?

Avrasya Ambalaj Fuarı’na bilet almak için tıklayınız.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Hayır, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2024 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Avrasya Ambalaj 2024 Fuarı’na stant kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor