ITM İstanbul

 

Tekstil teknolojilerinin lider markalarını İstanbul’da buluşturan ITM Fuarı, 04-08 Haziran 2024 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir. Fuar süresince uluslararası lansmanlara ve sayısız iş birliklerine ev sahipliği yapılacaktır.

Tekstil sektöründe öne çıkan ITM Fuarı 2024, binlerce katılımcı ve ticari ziyaretçiyi ağırlayacaktır. Fuar tekstil sektörüne ait trend ve teknolojilerin sergilendiği bir ticaret fuarı olarak öne çıkmaktadır. Sektörün öncü firmaları, profesyonelleri ve girişimcileri bu fuarda bir araya gelmektedir.

 

Tekstil Teknoloji Liderlerini Buluşturan Fuar: ITM İstanbul

ITM İstanbul Fuarı, sektör profesyonellerinin bir araya geldiği önemli bir iş platformudur. Dünyanın dört bir yanından gelen üreticilerin makine satışları ve iş ortaklıkları sayesinde ülke ve sektör ekonomisine büyük canlılık getirmektedir. Burada yeni teknolojiler ve sektör trendleri sergilenerek firmalara vizyon kazandırılmaktadır. ITM Fuarı 2024 tüm dünya firmalarının ilgisini üzerine toplamayı başarmış bir fuardır. Basın da bu fuara kayıtsız kalmamaktadır. En son 2022 yılında düzenlenen fuar basında oldukça yapıcı bir şekilde yer aldı. Fuarın basında nasıl yer aldığına buradan göz atabilirsiniz.

ITM Fuarı özgün fikirlerin yaratıldığı ve bu fikirlerin geliştirildiği bir iş platformudur. Katılımcı firmalar sektör temsilcilerinden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda makinelerini güncelleyip, yeni teknolojilerin geliştirilmesine öncülük etmektedir. Firmaların ürünlerini en iyi şekilde sergilemesi konusunda oldukça titiz olan fuar planlamalar doğrultusunda hareket etmektedir. ITM 2024 sektörel yerleşim planını buradan inceleyebilirsiniz.

 

ITM İstanbul Fuarı Verileri

ITM İstanbul Fuarı 2022 verileri,

 

ITM İstanbul Fuarı 2018 verileri,

ITM İstanbul Fuarı 2016 verileri,

 

ITM İstanbul Katılımcı Listesi

ITM İstanbul 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmadı. Fuar en son 2022 yılında gerçekleştirildi ve elde ettiği başarı ile sektörde kendini öne çıkardı.

ITM İstanbul Fuarı’ndan elde edilen veriler sonucunda Türkiye’nin konumu daha net gözükmüştür. Türkiye, özellikle Çin dahil olmak üzere Uzak Doğu ülkelerindeki tedarik zincirinin kırılmasıyla birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinin de tedarik merkezi haline geldi. Fuarda Avrupa ülkelerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen üreticiler çok sayıda makine alımı ve güçlü iş birlikleri gerçekleştirdi. Tekstil teknoloji liderleri için buluşma noktası olan ITM İstanbul Fuarı’nda ziyaretçi sayısı ve yaptığı satışları ile katılımcı firmaları oldukça memnun etti. Buna göre katılımcı firmalar gelecek fuara tekrar katılacaklarını ve stantlarını büyüteceklerini söyledi.

En son düzenlenen ITM İstanbul 2022 katılımcı listesini görmek için buraya tıklayınız.

 

ITM İstanbul Fuarı’nı DixiFuar ile Deneyimleyin

Tekstil sektöründeki firmalar ulusal ve uluslararası pazar alanlarında daha fazla söz sahibi olmak için, sektör alanında yapılan fuarlara katılım sağlamaktadır. ITM İstanbul Fuarı iş anlamında atılacak olumlu adımlar içim mükemmel bir iş platformudur. Pazardaki alanınızı korumak ya da genişletmek amacı ile ITM Fuarı’na katılım sağlayabilirsiniz. Katılımcı ya da ziyaretçi olarak gitmek istediğiniz bu fuarlar için iyi bir seyahat planlamasına ihtiyacınız vardır. DixiFuar bu konuda mükemmel tur programlarıyla, seyahat sürecinizde başından sonuna kadar size destek verir. Eğer sizler de işinizi bir adım ileri taşımak istiyorsanız, hemen DixiFuar ile iletişime geçin!

 

ITM İstanbul Fuarı Hakkında Bilgiler

Tekstil teknolojilerinin lider markalarını İstanbul’da buluşturan ITM Fuarı, 04-08 Haziran 2024 tarihlerindedir.

 Fuar Adı İngilizce ITM Istanbul
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı
 Tarihler 04-08 Haziran 2024
 Ülke  Türkiye
 Şehir İstanbul
 Fuar Alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
 Fuar Alanı Adresi Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail info@itmexhibition.com
 Organizatör Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
 Organizatör e-mail  info@reedtuyap.com.tr
 Sektörler  Tekstil Sektörü
 Ürün Grupları Nonwowen Kumaşlar, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil İşleme, Tekstil Teknolojileri, Zırh, Tente Kumaşları, Çantalar, Panjur Sistemleri, Örgüler, Halılar, Kaplama Makineleri, Kompozitler, Kaplama Malzemeleri, Kılıflar, Lifler, Filtreler, Yangından Korunma Donanımları, Folyo, Isıya Dayanıklı Giysiler, Yalıtım, İç Sstarlar, deri ve suni membranlar, hafif kumaşlar, ağlar, dokusuz kumaşlar, Promosyon Malzemeleri, Çatılar, Halatlar, Güneş Sistemleri, Ses Bariyerleri, Kayışlar, Branda Kumaşları, Tekstil Bakım Ürünleri, Döşemelik Kumaşlar, Su Geçirmez Tabakalar
 Fuar Metrekare Bilgisi  120,000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1280
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 64.500
 Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
 Fuar Giriş Ücretleri -
 Fuarın Şehre Mesafesi 27,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
WhatsApp

Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSIAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), UIB Uludağ İhracatçılar Birliği), DENIB (Denizli İhracatçılar Birliği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), IHKIB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği), ITKIB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği), MTBIRLIKDER (Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği), MHGF (Moda ve Hazır Giyim Federasyonu), MTD (Moda Tasarımcıları Derneği), Tekstil Tasarımcıları Derneği, ZETSIAD (Zeytinburnu Tekstil Sanayici İş Adamları Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler International Home Textile Magazine, Sleeptech Online Magazine, Tekstil Bussiness, Tekstil Teknoloji, Homex, Adres, TextoWear

 

 

ITM İstanbul Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

ITM İstanbul 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

ITM İstanbul 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmadı. En son düzenlenen ITM İstanbul 2022 katılımcı listesini görmek için buraya tıklayınız.

ITM İstanbul Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

ITM İstanbul Fuarı 04-08 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

ITM İstanbul 2024 Fuarı nerede gerçekleşecek?

ITM İstanbul Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

ITM İstanbul Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ne toplu ulaşım, taksi ya da özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Fuar alanı merkezi bir konuma sahip olduğu için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur.

Anadolu yakasından Söğütlüçeşme-Avcılar 34AS ve ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak gidebilirsiniz. Avrupa yakasından gelmek isterseniz Zincirlikuyu-Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüs hatlarını görmek için tıklayınız.

İstanbul Havalimanı ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi arasındaki ulaşım seçeneklerini incelemek için buraya tıklayınız.

ITM İstanbul Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel, Hilton Düsseldorf, Hotel Schnellenburg, Airport Fashion Hotel, Hotel Aleksandra gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

ITM İstanbul Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

ITM İstanbul Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Hayır, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

ITM İstanbul İstanbul 2024 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

ITM İstanbul 2024 Fuarı’nda stant kiralamak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor