Expomed Eurasia

 

30 yıldır Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal ve sağlık alanındaki en önemli iş buluşması Expomed Eurasia, 24-26 Nisan 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Her yıl düzenlenen fuar binlerce katılımcı ve ticari ziyaretçiyi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ağırlayacak.

Expomed Eurasia Fuarı 2025 medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği vazgeçilmez bir ticaret fuarı olarak kendi alanında öne çıkmaktadır. Sektörün öncü firmaları, profesyonelleri ve girişimcileri bu fuarda bir araya gelmektedir.

 

Aradığınız Küresel Pazar Expomed Eurasia’da!

Her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırarak devam eden Expomed Eurasia Fuarı, 30 yıldır ara vermeden medikal ve sağlık sektörü buluşmasının öncülüğünü üstlenmektedir. Bu bakımdan sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda Avrasya coğrafyasının da lider medikal fuarı olarak görülmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen medikal ve sağlık sektör profesyonellerinin bir araya geldiği bu iş platformunda geleceğe dair fikir paylaşımları gerçekleştirilmektedir. Başka bir yerde bir araya gelmeyecek farklı bölgelerden iş ağları bu fuarda birleşmektedir.

Hibrit fuar formatını uygulayan dünyadaki ilk fuarlardan biri olan Expomed Eurasia, yüz yüze iletişimin sağladığı avantajlara ek olarak en son dijital teknolojileri de fuara adapte etmiştir. Fuar, Business Connect Programı isimli dijital platform üzerinden katılımcı firmalarına ve ziyaretçilerine online olarak da iş yapma olanağı sunmaktadır. Bu sayede Expomed Eurasia 2025 Fuarı’ndan kazandığınız iş bağlantıları sizinle iş yerinize kadar gelecek.

 

Expomed Eurasia Fuarı Verileri

Expomed Eurasia Fuarı 2023 verileri,

 

Expomed Eurasia Fuarı 2022 verileri,

 

Expomed Eurasia Katılımcı Listesi

Expomed Eurasia 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmadı. En son düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı’na 785 firma katılım sağladı ve 880 marka temsil edildi. Katılımcı ve ziyaretçilerin tekrar katılacaklarını belirttikleri, memnuniyet oranının yüksek olduğu bir fuar gerçekleştirildi. Fuarda uluslararası katılımcı ziyaretçilerin oranı oldukça yüksekti. Bu sayede fuarda uluslararası firmalar ile iş birlikleri de artmış oldu. Yurtdışından 317 katılımcının yer aldığı fuarda Çin'den 144, Rusya'dan 28, Hindistan'dan 8, İtalya'dan 7 ve daha birçok ülkeden katılımcı yer almıştır. Bu katılımcı verilerine bakıldığında zaman içerisinde yurt dışından gelen katılımcı sayısında artış yaşanacağı öngörülmektedir.

Expomed Eurasia 2024 katılımcı listesini görmek için buraya tıklayın.

 

Sizleri İlerletecek Expomed Eurasia Fuarı’nı DixiFuar ile Deneyimleyin

Medikal ve sağlık sektöründeki firmalar pazardaki alanlarını korumak ya da genişletmek adına, bu alanda düzenlenen fuarlara katılım sağlamaktadır. Katılımcı ya da ziyaretçi olarak gitmek istediğiniz bu fuarlar için iyi bir seyahat planlamasına ihtiyacınız vardır. DixiFuar bu konuda mükemmel tur programlarıyla, seyahat sürecinizde başından sonuna kadar size destek verir. Eğer sizler de işinizi bir adım ileri taşımak istiyorsanız, hemen DixiFuar ile iletişime geçin!

 

Expomed Eurasia Fuarı Hakkında Bilgiler

 Fuar Adı İngilizce Expomed Eurasia 
 Fuar Adı Türkçe Expomed Eurasia
 Tarihler 24-26 Nisan 2025
 Ülke  Türkiye
 Şehir İstanbul
 Fuar Alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
 Fuar Alanı Adresi Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail gokhanevcil@reedtuyap.com.tr
 Organizatör Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
 Organizatör e-mail  info@reedtuyap.com.tr
 Sektörler  Medikal ve Sağlık Sektörü
 Ürün Grupları Görüntüleme Sarf Malzemeleri, Ameliyat Cihazları, Endoskopi Cihazları, Terapi ve Fiziksel Tıp, İmplant ve Protezler, İlaçlar, Hastane Ekipmanları, Hijyen, Sterilizasyon, Tıbbi Teknoloji, Elektromedikal Ekipman, Ameliyat ve Hastaneler için Emtia, Laboratuvar Cihazları, Fizyoterapi ve Ortopedik Teknoloji, Sağlık Hizmetleri ve Yayınlar, İğneler, Teşhis Testleri, Mesleki Terapi Ekipmanları, Fizyoterapi Cihazları, Rehabilitasyon Cihazları, Evrensel Tıbbi Ürünler, Tek Kullanımlık Ürünler, Yara Bakım Ekipmanları, E-Sağlık, Cerrahi Aletler
 Fuar Metrekare Bilgisi  40,000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 785
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 23,360
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri -
 Fuarın Şehre Mesafesi 27,5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Twitter
Linkedin
Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), MASSİAD (Marmara Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), TÜDER (Tüm Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği), ARTED (Araştırmacı  Tıp Teknolojileri Üreticileri Derneği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği), MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği), EGEDER (Ege Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçileri Derneği), İM-DER (İç Anadolu Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Medikal Plus, Medikal Türk, Medikal Teknik, Farmaskop Online Dergi, Popüler Sağlık

 

 

Expomed Eurasia Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Expomed Eurasia Fuarı 2025 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Expomed Eurasia 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmadı. En son düzenlenen Expomed Eurasia 2024 katılımcı listesini görmek için buraya tıklayın.

Expomed Eurasia İstanbul Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Expomed Eurasia Fuarı 24-26 Nisan 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Expomed Eurasia 2025 nerede gerçekleşecek?

Expomed Eurasia Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Food-Tech Eurasia fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ne toplu ulaşım, taksi ya da özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Fuar alanı merkezi bir konuma sahip olduğu için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur.

Anadolu yakasından Söğütlüçeşme-Avcılar 34AS ve ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak gidebilirsiniz. Avrupa yakasından gelmek isterseniz Zincirlikuyu-Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüs hatlarını görmek için tıklayınız.

İstanbul Havalimanı ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi arasındaki ulaşım seçeneklerini incelemek için buraya tıklayınız.

Expomed Eurasia Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir

Ramada by Wyndham Beylikdüzü, TÜYAP Palas, Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü ve Livello Hotel Beylikdüzü fuar alanına yakın mesafede olan başlıca otel seçenekleridir. Ramada by Wyndham fuar alanına yürüyüş ile 15 dakikalık bir mesafededir. Livello Hotel Beylikdüzü ise fuar alanına araç ile 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Expomed Eurasia Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Expomed Eurasia Fuar bileti için tıklayınız.

Expomed Eurasia Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Hayır, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Expomed Eurasia İstanbul 2025 Fuarı’nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Expomed Eurasia 2025 Fuarı’na stant kiralamak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor