ITMA Hannover

 

Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Teknolojisi Fuarı ITMA, 16-22 Eylül 2027 tarihlerinde Almanya, Hannover'da düzenlenecek. Dünyanın en büyük ve en köklü tekstil ve tekstil teknolojileri fuarı olan ITMA, 1951 senesinden bu yana 4 yılda bir yapılıyor. Fuar en son 08-14 Haziran 2023 tarihinde Fiera Milano RHO Fuar Alanı'nda gerçekleşti. Tekstil malzemeleri ve son teknolojilerinin tek bir yerde tanıtıldığı fuar, lider firmalar ve dünyanın hızla dönüşen tekstil sektörü için önemli bir keşif merkezidir.

ITMA Hnnover, uluslararası tekstil sektörünün önde gelen isimlerini, tekstil makineleri üreticilerini, tasarımcıları, tedarikçileri ve diğer ilgili paydaşları bir araya getirerek benzersiz bir platform sağlamaktadır. Bu fuar, yenilikçi teknolojilerin, sürdürülebilir üretim süreçlerinin, dijitalleşmenin ve akıllı üretim sistemlerinin sektöre nasıl uygulandığını göstermektedir.

 

Sektörün Geleceğini Belirleyen Buluşma: ITMA 2027 Hannover Fuarı

ITMA, uluslararası öneme ve güce sahip ticaret fuarıdır. Endüstrinin değişim ve rekabet gücünü belirleyen fuar, sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm konularında bilgi alışverişinin yaşandığı ender buluşmaların başında gelir. Dünyanın önde gelen ticaret fuarının ana konusu; tekstilin dört bileşeni olan hammadde, dönüştürme, dikiş, paketleme aşamalarını kapsar. Sürece dahil olan son teknoloji otomasyon ve güncel yazılım ile öne çıkan fuar, konfeksiyon, ev tekstil, giyim ve otomotiv döşemesi çözümlerinde etkili bir satış ve bilgi platformudur.

ITMA, tekstil sektöründe mükemmel kaynaklara ulaşmak, endüstrinin liderleriyle bir araya gelip sektöre yeni girenlerle tanışmak, küresel güçlü bağlar kurmak için aranan organizasyondur. ITMA’da en yeni pazar gelişmelerinden ve son teknolojiden haberdar olursunuz. Markanızın yeniliklerini dünyaya duyurabileceğiniz, girilmemiş pazarlara girmeye fırsat bulacağınız eşsiz bir ortamdır. Organizasyon bütün tekstil ve giyim zincirinin yanında iplik, kumaş ve elyaflar için de son teknolojiyi, sürdürülebilirliği yüksek, çevre dostu çözümleri sergiler.

Ürün grupları; eğirme, dokuma, örme, işleme ve nakış makineleri, ağartma, kurutma, baskı, terbiye makineleri, kumaş, iplik, elyaf, deri hammadde ve malzemeleri, yazılım hizmetleri, eğitimleri ve hazır giyim teknolojilerini kapsar.

 

ITMA Hannover Fuarı Verileri

ITMA Milano Fuarı 2023 yılı verileri,

 

Itma Fuarı 2021 yılı verileri,

 

Itma Fuarı 2019 yılı verileri,

 

Itma Milano 2015 yılı verileri,

 

ITMA Hannover Katılımcı Listesi

4 yılda bir gerçekleştirilen ITMA Fuarı, en son düzenlendiğinde 100’ü aşkın ülkeden 100.000 ticari ziyaretçinin ilgisini toplamıştır. 16-22 Eylül 2027 tarihleri arasında düzenlenecek olan ITMA Hannover Fuarı 2027 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

En son açıklanan 2023 ITMA Milano katılımcı listesini görmek için tıklayınız.

 

Ticari Buluşmaların Seyahat Acentesi Dixifuar

Tekstil ve hazır giyim teknolojisinin trend belirleyici platformu ITMA, yeni fikirler ve ileri teknolojik çözümler keşfederek dünyaya açılacağınız değerli bir buluşma yeridir. Bu büyük fuarda küresel başarılar yakalamanız için Dixifuar size özel fuar tur paketleri sunar. Yurt dışı özellikli fuarlara, farklı seçeneklerle seyahat planlamak için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ITMA Hannover Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Teknolojisi Fuarı ITMA, 8-14 Haziran 2023 tarihlerinde İtalya, Milano’da düzenlenecek.

Fuar Adı İngilizce ITMA Hannover
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Teknolojileri Fuarı
Tarihler 16-22 Eylül 2027
Ülke  Almanya (4 Yılda 1 - Farklı Yerlerde)
Şehir Hannover
Fuar Alanı Hannover Messe
Fuar Alanı Adresi Messegelände D 30521 Hannover
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail info@itma.com
Organizatör Itma Services
Organizatör e-mail  info@itma.com
Sektörler  Tekstil ve Konfeksiyon Teknolojileri,Tekstil Makineleri
Ürün Grupları Eğirme Hazırlık Makineleri, Suni ve Sentetik Elyaf Üretimi, Eğirme, Yardımcı Makine ve Aksesuarlar, Sarma, Tekstüre Etme, Bükme, Dokunmamış Kumaşların ve Keçelerin Ağ Oluşturma, Yapıştırma ve Bitirme Makineleri, Dokuma Hazırlık Makineleri, Dokuma, Tafting Makineleri, Örgü ve Çorap Makineleri, Nakış Makineleri, Yıkama, Ağartma, Boyama, Kurutma, Terbiye, Kesme, Yuvarlama ve Katlama Makineleri, Baskı Makineleri, Dijital Baskı Makineleri, Konfeksiyon Makineleri, Laboratuvar Test ve Ölçüm Ekipmanı ve Aksesuarları, Nakliye, Taşıma, Lojistik, Depolama ve Paketleme Ekipmanı ve Aksesuarları, Geri Dönüşüm, Atık Azaltma ve Kirlilik Önleme Ekipmanları ve Aksesuarlar, Tasarım, Veri İzleme,  İşleme ve Entegre Üretim için Yazılım, Tekstil Endüstrisi için Renklendiriciler ve Kimyasal Yardımcı Maddeler, Makine ve Tesis Operasyonlarını Sağlayacak Ekipman ve Ürünler, Tekstil Endüstrisi için Hizmetler, Lifler, İplikler ve Kumaşlar
Fuar Metrekare Bilgisi 200.000+ metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 3.300
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 67.000+
Düzenlenme Sıklığı 4 Yılda 1
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın Şehre olan Mesafesi 15,4 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Linkedin
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TEMSAD (Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği), ÖRSAD (Örme Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Tekstil & Teknik, Tekstil Teknoloji,Konfeksiyon Teknoloji

 

ITMA Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

ITMA fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Teknolojisi Fuarı'nın en son açıklanan ITMA katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

ITMA fuarı ne zaman gerçekleşecek?

ITMA Hannover fuarı, 16-22 Eylül 2027 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

ITMA 2027 fuarı nerede gerçekleşecek?

ITMA Hannover 2027 fuarı, Hannover Messe'de gerçekleşecektir.

ITMA fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanına tren, araba, otobüs veya taksi ile kolayca erişilebilir. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

ITMA fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel Hannover, Ramada by Wyndham Hannover, Hotel Opal, Best Western Premier Parkhotel Kronsberg, Pro Messe, MEDIAN Hotel Hannover Messe gibi oteller yürüme mesfesinde bulunmaktadır.

ITMA 2027 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

ITMA Hannover 2027 fuarının bilet bilgileri henüz paylaşılmamıştır.

ITMA milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

ITMA 2027 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

ITMA Hannover 2027 fuarında stant kiralama bilgileri henüz paylaşılmamıştır.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor