I Saloni Salone Del Mobile Milano

 

Koleksiyon ve yeniliklerin tek seferde dünyaya tanıtıldığı organizasyon I Saloni Salone Del Mobile Milano 16-21 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 1961 senesinden beri her yıl düzenlenen etkinlik 63. yılında ev ve iş yeri mobilyalarının odağı olacaktır. İtalya’nın Milano kentinde, Fiera Milano Fuar Alanı'nda sektör profesyonellerini yatırımcı ve tasarımcılarla buluşturan fuar 6 gün süreyle açık kalacaktır.

Salone del Mobile Milano, yaratıcılığın ve tasarımın ön planda olduğu bir atmosfer sunmaktadır. Fuar, mobilya endüstrisinin geleceğine odaklanırken aynı zamanda geçmişin köklü geleneğine de saygı göstermektedir. Tasarımın estetik, fonksiyonellik ve inovasyonla buluştuğu birçok sergi ve etkinlikle ziyaretçilere ilham vermektedir.

 

Tasarım, Tanıtım, Üretim Salone Del Mobile Milan’da

Kendi dalında Dünya’nın en büyüğü kabul edilen ticaret fuarı I Saloni Salone De Mobile Milano, 59. Sergisi COVİD-19 nedeniyle iptal edildiği için planlanan tüm bienal sergilerini daha dolu ve kapsamlı halde ilk kez bir arada sundu. Bu büyük etkinlik tasarımcı gençlerin ve yeni yetenekler arayan büyük şirketlerin referans noktası aynı zamanda. Markalaşmanın önünü açan fuarda tasarım, üretim, dizayn süreçleri tek merkezde sunuluyor.

Salone Del Mobile Milano Fuarı mobilya ve tasarım sektörünün küresel bir ölçütüdür. Sürdürülebilir yeniliklerden temassız yenidünya tasarımlarına kadar sektöre yön veren son teknolojilerin merkezi Salone Del Mobile Milano Fuarı’nın ürün gruplarını; ev ve iş yeri mobilyaları, mermer ve taş mobilyalar, sallanan koltuklar, mutfak ve banyo mobilyaları, batarya tasarımları, plastik ürün grupları, aydınlatmalar oluşturuyor. Klasiği modernle teknolojiyi doğayla birleştiren fuar, mimarlar, mühendisler, tasarımcılar, üretici ve satıcılar için eşsiz fırsat.

 

Sayılarla Salone Del Mobile Milano Fuarı

2022 istatistikleri dahilinde paylaşılan verilere göre;

Saloni Salone Del Mobile Milano Katılımcı Listesi

Her yıl düzenlenen bu fuar, mobilya ve iç mimari dünyasının en iyilerini bir araya getirerek sektörün gelişimine ve yenilikçiliğine katkıda bulunmaktadır. Her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla Salone Del Mobile Milano Fuarı, sektörde öncü fuarlardan biri olmaya devam etmektedir. 16-21 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan Salone Del Mobile Milano Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmıştır. Salone Del Mobile Milano 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Ticaretin Hareket Üssü Dixifuar

I Saloni Salone Del Mobile Milano Fuarı, Türkiye’nin Avrupa pazarında genişlemesi için gerekli bir platformdur. Ticaretin hareket üssü uluslararası fuarlarda yerinizi almak, ulaşımdan konaklamaya akıcı bir fuar turu yaşamak için seyahatinizi Dixifuar ile planlayın. Birden fazla seçeneğe sahip fuar tur paketleri ile Dixifuar size iş hayatınızda yol açın.

 

 Salone Del Mobile Fuarı Hakkında Bilgiler

Koleksiyon ve yeniliklerin tek seferde dünyaya tanıtıldığı organizasyon I Saloni Salone Del Mobile Milan 16-21 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek

 

Fuar Adı İngilizce I Saloni Salone Del Mobile Milano
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Mobilya Fuarı
Tarihler 16-21 Nisan 2024
Ülke  İtalya
Şehir Milano
Fuar Alanı Rho Fiera Milano
Fuar Alanı Adresi Strada Statale Sempione, 28, Rho MI
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Organizatör Federlegno Arredo Eventi SPA
Organizatör e-mail  web@federlegnoarredo.it
Sektörler  Mobilya,Mobilya Aksesuarları
Ürün Grupları Yemek Odası Mobilyaları, Yatak Odası Mobilyaları, Mutfak ve Banyo Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları, Antika Mobilyalar, Duvar Kağıdı, Büro Mobilyaları, Döşeme Malzemeleri, Dekoratif Kumaşlar, Fonksiyonel Mobilyalar, Döşemelik Deri, Otel Mobilyaları, Ranzalar, Kitaplıklar, Köşe Grupları, Çocuk Odası Mobilyaları, Ayakkabılık, Masa ve Sandalyeler, Plastik Mobilyalar, Minderler, Kanepeler, Mobilya Aksesuarları, Ofis Mobilyaları, Banyo Mobilyaları, Mutfak Mobilyaları, Koltuklar, Metal Yataklar, Dönüştürülebilir Yataklar, Tv Üniteleri, Mermer ve Taş Mobilyalar, Cam Mobilyalar, Klasik Sallanan Koltuklar
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.000 +
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 307.418
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 14,7 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Linkedin 
Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk


 

Salone Del Mobile Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Salone Del Mobile katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Kendi dalında dünyanın en büyüğü kabul edilen ticaret fuarı Salone Del Mobile Milan katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Salone Del Mobile Milano gerçekleşecek mi?

16-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Venue, Fiera Milano Rho’de gerçekleşecektir.

Salone Del Mobile Milano fuarı nerede gerçekleşiyor?

Fuar, Fiera Milano Rho’de gerçekleşecektir.

Salone Del Mobile Milano tarihleri nelerdir?

Fuar, 16-21 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Fiera Milano Rho fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Fuar alanına tren, araba, otobüs veya taksi ile kolayca erişilebilir. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Salone Del Mobile Milano fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

5G Tower Hotel, Hotel NH Milano Fiera, BEHOME Fiera, Relais Villarosa gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Salone Del Mobile Milano fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Salone Del Mobile Milano milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Salone Del Mobile Milano fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Salone Del Mobile Milano fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor