IMM Cologne

 

14-18 Ocak 2024 tarihlerinde Köln Messe'de düzenlenen IMM Cologne, 2025 yılında 12-16 Ocak tarihlerinde düzenlenecek. IMM Cologne, mobilya ve ev içi dekorasyon ürünleri alanında lider fuarlarının başında gelir. 1949 yılından beri her yıl Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen uluslararası fuar, kendi alanında en köklü buluşma merkezidir. Her sene yılın ilk ayında yapılır ve tüm yılın trendleri, renkleri, tasarımları, teknolojik yenilikleri IMM Cologne’de sergilenir. 

Ürün grupları arasında her tür ev ve iş yeri mobilyaları, iç dekorasyon ürünleri ile yan sanayi, dekoratif aydınlatma, aksesuar, yer ve duvar döşeme, istiflenebilir mobilyalar ile dar mekanlara özel tasarımlar yer alır.

 

Satışa Hazır Yeniliklerin Odağındaki Fuar, IMM Cologne

Yaşam ortamlarının yeniden düzenlendiği şu günlerde, her yıl olduğundan da fazla dikkat çekecek fuarın ana konusu dijitalleşen yenidünyaya fazlasıyla uyumlu... Mobilya ve iç mekan alanında dijital trendler, e-ticaret ve sürdürülebilir teknolojilerin odağında var olan her tür yenilik 2024 IMM Cologne’ın konuları arasındadır.

Sektörün ilham kaynağı olan fuar, tüm iç mekan endüstrisinin karar vericilerini, mobilya uzmanı, tasarımcı, planlamacı, marangoz, iç mimar ve tedarikçiyi önemli iş bağlantıları yapmak üzere sektör liderleri ve girişimcilerle buluşturur. Hafta içinde yalnızca ticari ziyaretçilere açık olan fuar hafta sonu çeşitli etkinlikler, uzman görüşleri ve son kullanıcı testleri arasında ilgilenen herkese kapı açar.

 

IMM Cologne Fuarı Verileri

IMM Cologne fuar verileri,

Her İhtiyacınıza Cevap Veren Tur Paketleri Dixifuar’da!

Pazarlanabilir her tür yeniliğe ilham veren IMM Cologne’de yer almak için yapmanız gereken tek hareket size uygun tur programını seçmek. Dixifuar yılların verdiği deneyim ile her türlü yurt dışı fuar organizasyonunu işletmenize uygun seçeneklerle sunuyor. Dixifuar’da sizin için planlanmış bir tur paketi mutlaka vardır.

 

IMM Köln Fuarı Hakkında Bilgiler

18-24 Ocak 2021 tarihlerinde düzenlenecek IMM Cologne, mobilya ve ev içi dekorasyon ürünleri alanında lider fuarlarının başında gelir.

Fuar Adı İngilizce IMM Cologne
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Mobilya Fuarı
Tarihler 12-16 Ocak 2025
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Köln Messe
Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Köln
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim E-mail imm@visitor.koelnmesse.de
Organizatör Koelnmesse
Organizatör E-mail  info@koelnmesse.de
Sektörler Mobilya ve Dekorasyon
Ürün Grupları Mutfak & Salon & Yatak Odası Mobilyaları, Çocuk ve Genç Mobilyaları, Özel Mobilyalar, Tek Mobilyalar, Banyo Mobilyaları, Döşemeli Mobilyalar, Yemek Odaları, Masa ve Sandalyeler, Döşeme, İç Dekorasyon, Ev Tekstili, Duvar Kaplamaları, Ranzalar, Oyun Mobilyaları, Gardroplar, Koltuklar, Divanlar,Kanepeler, Tabureler, Rustik Tarzı Mobilyalar, TV Üniteleri, Dolap ve Sandıklar, Karyolalar, Çift ve Tek Kişilik Yataklar, Panjurlar, Katlanır Dolap ve Yataklar, Su Yatakları, İstiflenebilir Sandalye ve Masalar, Yazı Masaları, Raflar, Zemin Kaplama, Ahşap Zeminler, Kapı & Pencere ve Merdivenler, Duvar Kaplamaları ve Tavan, Mobilya Aksesuarları, Dekoratif Aydınlatma
Fuar Metrekare Bilgisi  120.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 718
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 30.000
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuarın Şehre Mesafesi 2 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Twitter
Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk

 

IMM Cologne Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

IMM Cologne katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşmiş olan IMM Cologne 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

IMM Cologne ne zaman gerçekleşecek?

12-16 Ocak 2025 tarihleri arasında Venue, Köln Messe’de gerçekleşecektir.

IMM Cologne fuarı nerede gerçekleşecek?

Fuar Köln Messe’de gerçekleşecektir.

IMM Cologne fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Köln Messe'nin Avrupa'daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde ziyaretçiler Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse'ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

IMM Cologne fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel, Hyatt Regency Cologne, Dorint Hotel An der Messe, Ibis Koeln Messe, Centro Hotel Arkadia, Centro Hotel Ayun, Burns Art & Cologne otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

IMM Cologne fuar biletini nasıl temin edebilirim?

IMM Cologne 2025 fuar biletleri için henüz bir veri yoktur. Güncel bilgileri takip etmek için tıklayınız.

IMM Cologne milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

IMM Cologne fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor