Interzum Cologne

 

Dünyayı Köln’de buluşturan Uluslararası Mobilya ve Ahşap İşçiliği Fuarı INTERZUM; pandemiden etkilenen tüm fuarlar gibi 9-12 Mayıs 2023 tarihlerinde hem Köln'de hem de çevrimiçi olmak üzere hibrit bir event olarak yapılmıştır. Fuarın gelecek etkinliği ise 20-23 Mayıs 2025 tarihlerinde Koelnmesse fuar alanında düzenlenecektir.

1959 tarihinde başlayıp iki yılda bir düzenlenen fuarda mobilya yan sanayinin geleceği yaratılmaktadır. Organizasyon boyunca iç mimarlar, üreticiler, tedarikçiler, perakendeciler ve sektör profesyonelleri pazarı etkileyen çok sayıda temel soruya yanıt bulmaktadır. Etkinlik, ticari ziyaretçiler ve sektör profesyonelleri için 4 gün boyunca açık kalmaktadır. Fuarda; ergonomik tasarımlar, sürdürülebilir malzemeler, akıllı mobilya sistemleri ve dijital yenilikler gibi konulara odaklanan birçok sergi alanı bulunmaktadır.

 

Dinamikleri Değiştiren Mobilyalar INTERZUM Fuarı’nda

Dünyanın önde gelen mobilya üretim ve iç tasarım fuarı Interzum, hizmetler, ürünler ve sektör trendlerinden haberdar olarak fikir ve ürün alışverişi yapabileceğiniz etkili bir buluşma ortamıdır. Dünyada iyi tanınan markaları aynı merkezde ağırlayan organizasyon, sınır ötesi yeni pazarlara açılarak marka bilinirliğiniz ve yaratıcı faaliyetlerinizi artırmak için eşsiz fırsatlar sunar.

Interzum Fuarı’nda yer alan bazı sektör grupları; mobilya endüstrisi, iç ve dış dekorasyon hizmetleri, tasarımcılar, döşeme, üretim, işleme, imalat sektörü, meslek odaları, dijital baskı teknolojileridir. Girişimci, tasarımcı ve mimarlar için bir eğitimhane niteliğinde olan etkinlik, ticari ilişkiler ve önemli iş anlaşmaları için iyi bir fırsattır. 

 

INTERZUM Fuarı Verileri

Interzum Fuarı 2023 yılı verileri,

 

Interzum Fuarı 2021 yılı verileri,

 

Interzum Fuarı 2019 yılı verileri,

 

Interzum 2017 yılı verileri,

 

Interzum Cologne Katılımcı Listesi

Interzum katılımcı ya da ziyaretçilerine birden fazla avantaj sunan bir iş platformudur. Mobilya ve mobilya üretim sektör profesyonellerini bir araya getiren fuar, en son 62 bin ticari ziyaretçiyi bir arada ağırlamıştır.

Interzum Cologne Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Interzum Cologne Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

İşlevsel Mobilyaların Fuarı Interzum, DixiFuar Tur Paketlerinde

Teknoloji ile işlevselliğin birleştiği ürünleri ev ya da iş ortamında kullanmak isteyen herkesin ilgi duyacağı Interzum Fuarı’na katılmak size ve firmanıza fark yaratır. Sektördeki yenilikleri yakalamak için siz de harekete geçin. DixiFuar’ın birbirinden özel yurt dışı fuar turlarına bakmadan seyahatinize karar vermeyin.

 

Interzum Fuarı Hakkında Bilgiler

20-23 Mayıs 2025 Interzum Cologne Koelnmesse Uluslararası Mobilya ve Mobilya Üretim Fuarı Uygun fuar turları için hemen tıkla

Fuar Adı İngilizce Interzum Cologne
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Mobilya ve Mobilya Üretim Fuarı
Tarihler 20-23 Mayıs 2025
Ülke  Almanya
Şehir Köln
Fuar Alanı Köln Messe
Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Köln
Fuar Web Sitesi   Tıklayın
Fuar iletişim e-mail interzum@visitor.koelnmesse.de
Organizatör Koelnmesse
Organizatör e-mail  info@koelnmesse.de
Sektörler  Mobilya, Mobilya Üretimi
Ürün Grupları Mobilya Üretimi için Malzemeler, Dolap&Ofis ve Modüler Mobilya için Yarı Mamül Ürünler, Yüzey İşleme ve Kaplama Ürünleri, Yüzey İşleme İçin Makineler, Fitingler ve Yapı Parçaları, Yerleşik Parçalar, Mobilya Üretimi ve Enteriyör İşleri için Elektrik Donatım, Mobilya Üretiminde Makineler ve Aletler, Deri Mobilya, Döşemelik Kumaşlar, Döşeme Malzemeleri, Yatak ve Yatak İmalatı, Döşeme Sanayi İşleme Makine, Tavanlar, Duvar Kaplamaları, Pencere ve Aksesuarları, Parke ve Ahşap Zeminler, Döşeme ve Aksesuarları, Kapılar ve Aksesuarları, İç Döşemeler için Bitmiş Parçalar, Mobil Mekanlar
Fuar Metrekare Bilgisi  190.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 10.000
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 74.000
Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 2 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk

 

Interzum Cologne Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Interzum Cologne katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Interzum Cologne 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son yapılan Interzun Cologne Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Interzum Cologne gerçekleşecek mi?

20-23 Mayıs 2025 tarihleri arasında Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Interzum Cologne fuarı nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Mobilya ve Ahşap İşçiliği fuarı Interzum, Köln Messe’de gerçekleşecektir.

Interzum Cologne tarihleri nelerdir?

Fuar, 20-23 Mayıs 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

Interzum Cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Koelnmesse'nin Avrupa'daki merkezi ve elverişli konumu sayesinde Almanya ve yurtdışındaki birçok şehirden araba, tren, uçak ve toplu taşıma araçları ile Koelnmesse'ye hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Interzum Cologne fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel, Hyatt Regency Cologne, Dorint Hotel An der Messe, Ibis Koeln Messe, Centro Hotel Arkadia, Centro Hotel Ayun, Burns Art & Cologne otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Interzum Cologne  fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Interzum 2025 fuar biletleri henüz satışa sunulmamıştır. Ayrıntıları takip edebileceğiniz ve gelecekte güncellenecek fuar sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Interzum Cologne milli katılım listesinde var mı?

Interzum Cologne, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Interzum Cologne stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Interzum 2025 fuarının stant başvuruları henüz başlamamıştır. Ayrıntıları takip edebileceğiniz ve gelecekte bilgilerin güncelleneceği stant sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor