Index Dubai

 

Orta Doğu’nun tasarım merkezi INDEX, 04 - 06 Haziran 2024 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde tasarımcıları ürün ve hizmetlerle buluşturacak. İlk sunumu 1990 senesinde yapılan ve her yıl düzenlenen uluslararası prestije sahip Index Dubai, 2023 yılında 30. kez kapılarını açtı ve gelecek etkinlik için de bu tecrübesini sunacak.

Index Dubai fuarı, geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Mobilya, aydınlatma, zemin kaplamaları, duvar kaplamaları, banyo ve mutfak ekipmanları, dekoratif objeler, tekstil ürünleri, ofis mobilyaları, dış mekan mobilyaları ve daha birçok iç tasarım ürünü fuar alanında sergilenmektedir. Katılımcılar ve ziyaretçiler; son trendleri keşfedebilir, yeni tasarımcılar ve markalarla tanışabilir, iş bağlantıları kurabilir ve sektördeki en son yenilikleri yakından takip edebilir.

 

İç Tasarımın Yolculuğu INDEX Dubai ile Başlar!

INDEX, dünyanın ilgiyle beklediği büyük ölçekli bir ticaret fuarıdır. İç ve dış dizayn konularında modernden klasiğe, dijital teknolojiden sürdürülebilir teknolojilere uzanan, her alanda ürünlerinizin karar verici ve alıcılara doğrudan ulaştığı mükemmel bir platformdur. Katılımcı ve ziyaretçiler şunu çok iyi bilir; tasarım yolculuğunun başladığı yaratıcılığın ürüne dönüştüğü yer burasıdır.

INDEX Dubai’nin 2024 sunumunda tüm dünyadan 30.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor. Bu yıla özel olarak Otel Gösterisi, Eğlence Sektörü Gösterisi ve Yenilenen Çalışma Alanları tasarım vitrini oluşturarak çok sayıda sektörü çok sayıda tedarikçi ile buluşturacak.

Mobilyadan aydınlatmaya, tekstilden aksesuara, son teknoloji ürünü akıllı tasarımlardan duvar ve yüzey malzemelerine kadar yüzlerce projeye hayat verecek fuarda her bütçeye ve zevke uygun, özel yapım ya da sipariş pek çok ürün sergilenecek.

INDEX, yüz yüze ilişkileri yeniden canlandırmak, sektörü hareketlendirmek ve kaybedilen gelir alanlarını yerine koymak amacıyla sektörün tüm profesyonellerini, mimarları, yatırımcıları, tedarikçileri ve tasarımcıları Dubai Dünya Ticaret Merkezi’ne bekliyor.

 

INDEX Dubai Verileri

Index Dubai 2021 Fuar verileri,

 

Index Dubai Fuarı Katılımcı Listesi

INDEX'in gücünden yararlanan ve sektörde güçlü bağlantılar kurmak için bizi nihai platform olarak kullanan katılımcıların oranı %85’tir. 2023 fuarına gelen ticari ziyaretçilerin %20’si 2024 yılında yapılacak olan fuara geleceklerini şimdiden kesinleştirdi. Verilen bu oranlara bakıldığı zaman, Index Fuarı’nın mobilya, dekorasyon ve tasarım sektöründe ne kadar önemli bir yerde konumlandığı açıkça görülmektedir.

Index Dubai Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen Index Dubai Fuarı 2023 katılımcı listesine bakmak için tıklayınız.

 

Tasarım Buluşmasına Seyahat Dixifuar ile Daha Rahat

Açılış günü için geri sayıma başlayan INDEX Dubai, iç ve dış tasarım sektörüne her koldan bağlanmak, bilinirliğinizi artırmak ve güncel kalmak için etkili bir platformdur. Bu platformda yer almak, uluslararası bağlantılarla markanızı dünyaya duyurmak için 20 yılı aşkın deneyime sahip Dixifuar’a güvenebilirsiniz. Fuar seyahatinizde tüm ayrıntıları düşünen Dixifuar ile zahmetsiz bir fuar deneyimini yaşabilirsiniz.

 

Index 2024 Fuarı Hakkında Bilgiler

04-06 Haziran 2024 tarihlerinde düzenlenecek Index Dubai fuar turları hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Fuar Adı İngilizce Index Dubai
Fuar Adı Türkçe Dubai Uluslararası Mobilya & Dizayn Fuarı
Tarihler 4-6 Haziran 2024
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı DWTC - Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Centre 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail info@indexexhibition.com
Organizatör DMG Events
Organizatör e-mail  info@dmgevents.com
Sektörler Mobilya, Dekorasyon, Tasarım
Ürün Grupları Yemek Odası Mobilyaları, Yatak Odası Mobilyaları, Mutfak ve Banyo Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları, Antika Mobilyalar, Duvar Kağıdı, Döşemelik Kumaşlar, Ev Tekstili Ürünleri, Aydınlatma Ürünleri, Dekorasyon, Lambalar, Aksesuarlar, Büro Mobilyaları, Döşeme Malzemeleri, Dekoratif Kumaşlar, Fonksiyonel Mobilyalar, Döşemelik Deri, Dekor ve Ev Eşyaları, Kristal Ürünler, Mumlar, Seramik, Gümüş Takımlar, Tasarım ve Mimari Hizmetler, Güneş Koruma Sistemleri 
Fuar Metrekare Bilgisi  -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.175
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 29.943
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Belirlenmedi
Fuarın Şehre Mesafesi 2 km.
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Instagram
Linkedin

Sektöre Ait Birlik ve Odalar MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) 
Sektöre Ait Dergiler Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk

 

Index Dubai 2024 Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Index Dubai katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünyanın ilgiyle beklediği büyük ölçekli bir ticaret fuarı olan Index Dubai 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır.

Index Dubai nerede gerçekleşecek?

Fuar, Dubai World Trade Centre’de gerçekleşecektir.

Index Dubai ne zaman gerçekleşecek?

Index Dubai, 2023 yılında 23 - 25 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapıldı. Index Dubai, yeni fuar tarihi 04-06 Haziran 2024 olarak açıklanmıştır.

Index Dubai fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Dubai World Trade Centre fuar alanına metro, taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Index Dubai fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer alan otellerken, Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi birçok otel de kısa yürüyüş mesafesindedir.

Index Dubai fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Index Dubai milli katılım listesinde yer alıyor mu?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Index Dubai stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor