H+H Cologne

 

Yaratıcı düşüncelerin, renkli ipliklerin ve eşsiz el işi ürünlerinin buluşma noktası olan h+h cologne fuarı, 07-09 Mart 2025 tarihlerinde Koelnmesse fuar alanında yapılacaktır. El sanatları ve hobi ürünlerinde liderliğe oynayan h+h cologne fuarı, her sene Köln şehrinde düzenlenmekte ve aksesuarlardan işlemelere, dantellerden örgülere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ziyaretçilerine renkli bir dünya sunmaktadır.

h+h cologne; el işi tutkunlarına, moda ve dekorasyon dünyasına yön veren en son trendleri keşfetme fırsatı sunar. h+h cologne; dünyanın dört bir yanından gelen ustalar, tasarımcılar ve işletmeleri bir araya getirir. h+h cologne 2025 fuarında birbirinden güzel el işi ürünlerini sergileyen stantları dolaşırken yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak fikirler bulabilirsiniz

 

Kes, Katla, Yapıştır… h+h Cologne Yaratıcılığınıza Boyut Atlatır!

Hayal gücünün, yaratıcılığın ve el becerilerin hayat bulduğu h+h Cologne 2025 fuarı; hobi tutkunlarının, bu alanlarda tasarım yapanların en seveceği adreslerden birisidir. Fuarın her köşesinde özgün desenler, renkli kumaşlar ve etkileyici montajlarla süslenmiş stantlar göze çarpar. h+h Köln’deki iğne işi aletleri, örgü iğneleri, nakış iplikleri gibi el işi malzemeleriyle dolu sunumlar; sizde hayalinizdeki projeleri gerçekleştirme heyecanı yaşatır. Dikiş makineleri ve aksesuarları, boncuklar, payetler ve süslemelerle dolu stantlar; her tasarımcının zihninde eşsiz ve göz alıcı tasarım fikirlerini ortaya çıkarır.

2024 h+h cologne fuarı dört ana tema etrafında şekillendi:

Go Trendy: Bu bölüm, moda dünyasındaki ürünlerin dikim tasarımları ile ilgili trendlerin belirlendiği bir noktadır. Blazer ceketlerden elbiselere, çantalardan diğer moda öğelerine kadar, burada yapılan sunumlarla gelecek sezonun vazgeçilmezleri ortaya çıkarılmaktadır. Üreticiler ve alıcılar bu bölümde buluşarak iğne işi trendlerini belirlemektedir. Siz de bir alıcıysanız bu bölümde doğrudan üreticiden sipariş verebilirsiniz.

Go Business: Bu bölüm, katılımcılara geniş bir kitleye ürünlerini sergileme fırsatı sunar. Perakendecilere, talep gören el sanatları ürünleri ve yeni el sanatları teknikleri hakkında fikir ve öneriler toplama imkânı verir. Katılımcılar olarak, bu alanda yeni bilgileri müşterilerinize aktarabilir ve iş bağlantıları kurabilirsiniz. İşinizi geliştirmek ve yeni fırsatlar yakalamak için bu alandan yararlanın.

Go Global: Bu bölüm, DIY (Kendin Yap) sektöründe birleşme noktasıdır ve birçok üretici, tasarımcı ve alıcıyı bir araya getirir. Bu alanda birçok satıcı ile buluşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sektör liderleriyle etkileşimde bulunarak iş birliklerini geliştirebilir ve sektördeki son trendleri keşfedebilirsiniz.

Goes Green: Bu alanda, ileriye yönelik geri dönüşüm fikirleri ve sürdürülebilir ürünlerin önemi vurgulanmaktadır. Sürdürülebilirlik sektörde büyük bir öneme sahiptir ve doğaya zarar vermeyen doğal kumaşlar, iplikler gibi ürünlerin kullanımı teşvik edilir. Bu alanda gerçekleşen çalışmalar, sektörün sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Bunların yanında fuar boyunca dört etkinlik de düzenlenecektir. Birçok bilgilendirici sohbetin yapıldığı “Talksofa” programına katılabilir; “Workshop” bölümünde yaratıcılığın her çeşidini görebileceğiniz pek çok atölye ile ilham bulabilir; Almanya merkezli bir el işi ve hobi derneği olan Initiative Handarbeit tarafından düzenlenen, fuardaki “moda defilelerine” katılabilir ve özgün tasarımları görebilir; ev dekorasyonu ve yaşam alanı konseptine odaklanan “my lovely living room” alanında seminerler, atölye çalışmaları ve ilgi çekici etkinlikler ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

h+h Cologne Fuarı Verileri

h+h cologne 2023 verileri,

 

h+h cologne 2022 verileri,

 

h+h cologne 2021 verileri,

 

h+h cologne 2019 verileri,

h+h cologne Fuarı Katılımcı Listesi

h+h cologne fuarı; el sanatları ve hobi ürünleri alanında dünyadaki en gözde fuardır ve tekstil, moda gibi pek çok ilgili sektöre de etki etmektedir. Fuarın 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. h+h cologne 2024 fuarında ise 41 ülkeden 280 katılımcı şirket yer almıştır ve bunların 28’i Türkiye’den katılan firmalardır. Türk yün, iplik, tekstil ve ticaret firmaları; fuarda pek çok ziyaretçi ve karar vericiyle bir araya gelmiştir.

En son gerçekleşmiş h+h cologne 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Hedefinizi Yaratıcılıkla Buluşturun: h+h Cologne 2025 Fuarına DixiFuar ile Katılın

Eşsiz el sanatı ürünlerinin, yaratıcılığın ve estetiğin buluştuğu h+h cologne 2025 fuarına katılarak dünyanın dört bir yanından gelen el işi tutkunlarıyla tanışabilir, deneyimlerinizi paylaşabilir ve sektördeki en son gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Bu fuardaki atölye çalışmaları, seminerler, etkinlikler sayesinde yaratıcılığınızı harekete geçirebilir ve yeni teknikler öğrenebilir ve iş bağlantıları kurabilirsiniz. Tüm bunları gerçekleştirmenin en güvenilir yolu, DixiFuar’ın sizlere sunduğu zengin içerikli tur hizmetlerinden geçmektedir. Uçuş, konaklama ve transferlerin dahil olduğu seyahat paketlerine ulaşmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

h+h cologne Fuarı Hakkında Bilgiler

h+h cologne fuarı, 22-24 Mart 2024’te el sanatları ve hobi ürünleri sektöründe zengin bir fuar programıyla hayat bulacak.

 Fuar Adı İngilizce h+h cologne (International Trade Fair for Creative Handicraft + Hobby Supplies)
 Fuar Adı Türkçe h+h Köln (Uluslararası Yaratıcı El Sanatları + Hobi Ürünleri Fuarı)
 Tarihler 07-09 Mart 2025
 Ülke  Almanya
 Şehir Köln
 Fuar Alanı Koelnmesse
 Fuar Alanı Adresi Messepl. 1, 50679 Köln, Almanya 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail hh-cologne@visitor.koelnmesse.de
 Organizatör Koelnmesse GmbH  
 Organizatör e-mail  info@koelnmesse.de
 Sektörler  El Sanatları ve Hobi Ürünleri 
 Ürün Grupları

Aksesuarlar, Talimat Kitapları, Aplike İşleri, Danteller, Örgüler ve Etiketler, Ütü Desenleri, Makaslar, Kumaşlar, Montajlar, Resim Çerçeveleri, Bilgisayarlar, Yazılımlar, Dekorasyon Ürünleri, Ütü, Dikiş Yüksükleri, İğne İşi Aletleri, İğne İşi Montajları, Örgü İğneleri ve Kroşe Kancaları, Oya Setleri, Oya Kumaşları, Ev Tekstili, İşlemeler, Düğmeler, Düğüm Setleri, Düğüm Yünü, Tuhafiye, Mağaza Montajı ve Tasarımı, Makrame İplikleri , İğne Oyası Kumaşları, Dikiş İplikleri, Dikiş ve El Sanatları Saklama Kapları, Lastik Pullar, Dikiş Makineleri ve Aksesuarları, Payetler, Boncuklar, Süslemeler, Kapitone , Patchwork, Fermuarlar, Desenler, Nakış Kurdeleleri, Nakış İplikleri, Nakış Setleri, Nakış, Makineler, Dekorasyon Tuvalleri, Örgü ve Tığ İplikleri, Örgü Makinesi İplikleri, Örgü Makineleri, Gün Işığı Lambaları, Goblen, Halı İplikleri, Halı Düğümleme Çerçeveleri ve Aparatları, Tekstil Tasarım Ambalajları, Taşıma Çantaları, Dokuma İplikleri, Dokuma Çerçeveleri, Dokuma Tezgahları, Dokuma Aksesuarları, Ticari Dergiler

 Fuar Metrekare Bilgisi   
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 280
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 12.000
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

 Fuarın Şehre Mesafesi 15,4 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Instagram
Facebook

Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar Geleneksel Türk El Sanatları ve Türk Musikisini Geliştirme ve Yaşatma Derneği, Geleneksel Sanatlar Derneği, El Sanatları Derneği
 Sektöre Ait Dergiler Elişi Dergisi, TUVA DERGİ, El Sanatları Dergisi, Yumak Dergisi

 

h+h cologne Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

h+h Cologne 2025 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

h+h cologne 2025 fuarının katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. h+h cologne 2024 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

h+h Cologne fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Fuar, 07-09 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

h+h cologne 2025 fuarı nerede gerçekleşecek?

El sanatları ve hobi malzemeleri fuarı h+h cologne, Koelnmesse’de gerçekleşecektir.

h+h cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Koelnmesse fuar alanı Köln şehrinin sunduğu ulaşım bağlantılarına doğrudan erişim sunmakta ve ulaşılması kolay bir adres olmaktadır. Şehir merkezinden fuar alanına otobüs yolculuğu ile 9 dakikada veya taksi ile 5 dakikada gidebilirsiniz. Yüksek hızlı ve yerel trenler için Köln Messe/Deutz tren istasyonu, fuar alanının hemen yanında yer almaktadır. Kuzey girişine sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

h+h cologne fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Burns Art Cologne oteli fuara yürüyüş mesafesinde yer alan bir butik oteldir. Azimut Hotel Cologne Köln şehir merkezini keşfetmek isteyen misafirler için ideal olan ve metro ile fuar alanına kolayca erişim imkânı sunan bir oteldir. Premier Inn Hotel Köln City Süd de yine fuar alanına metro ile birkaç dakikada ulaşabileceğiniz Köln merkezinde yer alan ve turistik noktalara da yürüme mesafesinde bulunan bir seçenektir.

2025 h+h cologne fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

h+h cologne fuarı, milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

h+h cologne fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

h+h cologne 2025 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor