Hannover Messe

 

Dünyanın en büyük Endüstriyel Fuarı Hannover Messe Virtual Event olarak 31 Mart-04  Nisan 2025 tarihlerinde gerçekleşiyor. Almanya’nın ilk ihracat fuarı olarak başlayan Hannover buluşmaları endüstriyel dönüşümün bir numaralı etkinliği olarak varlık gösteriyor. 1947 yılından beri her yıl organize edilen fuar endüstri akımlarında günün ve geleceğin sözcüsü oluyor. Bu yılın ana teması “Endüstriyel Dönüşüm” başlığı ile tüm sektörler güçlerini ve dönüşümlerini paylaşıyor.

Hannover Messe; otomasyon, enerji, sanayi teknolojileri, lojistik, dijital fabrika ve yenilenebilir enerji gibi birçok sektördeki yenilikleri sergilemektedir. Fuar; yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, iş bağlantıları ve sektördeki son trendler hakkında bilgi paylaşımı için önemli bir platform sağlamaktadır.  Küresel endüstriyel gelişmelere yön veren bir etkinlik olarak bilinen Hannover Messe, dünya genelindeki iş profesyonelleri ve endüstri liderleri tarafından yoğun ilgi görmektedir.

 

Endüstrinin Devi Hannover Messe Fuarı

Hannover Messe 2025 sunumunda sektör profesyonelleri ile dünya devi ürün ve üreticilerle; endüstriyel iletişim, ürün geliştirme, lojistik ve enerji ekseninde endüstrinin temel konularını etkinliğe yansıtıyor. Etkinlikte bulunan endüstri sektörlerinden bazıları; otomasyon, robotik, elektrik, elektronik, lojistik, enerji, bina, makine, kontrol ve yazılımdır. Ticari ziyaretçilerden; satın alma, üretim, tedarik, satış, araştırma, geliştirme, bakım, idare, organizasyon, eğitim, ulaşım ve depolama alanlarında uzmanları buluşturan fuar, rekabet gücünü artıran uluslararası iş bağlantılarına sahne oluyor.

Endüstriyel dönüşümün bireyselleşme, ağa bağlı teknoloji (dijitalleşme) ve iklim koruma trendlerinin (karbon salınımı gibi) endüstriye etkilerinin aktarılacağı Hannover Messe Fuarı, 4 farklı ihtisas bölümünde yoğunlaşıyor: Enerji, Dijital Ekosistemler, Lojistik ve Yan Sanayi.

 

Sayılarla Hannover Messe Fuarı

 

Hannover Messe 2023 yılı verileri,


2022 fuar sonrası raporuna göre,

 

2019 senesi sunumunda,

 

Hannover Messe Katılımcı Listesi

Almanya’nın ilk ihracat fuarı olarak başlayan Hannover buluşmaları endüstriyel dönüşümün bir numaralı etkinliği olarak görülmektedir. Sektöründe büyük bir önem arz eden fuara her yıl ilgi büyüyor. En son 2023 yılında düzenlenen fuara 4 binden fazla katılımcı ve 130 binden fazla ticari ziyaretçi ilgi göstermiştir. Fuar bu yılı oldukça iyi bir başarıyla bitirdi. En iyi ve en kolay iş buluşmalarının yapıldığı platformlardan biri olarak görülen Hannover Messe, bu yıl 31 Mart- 04 Nisan 202 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Hannover Messe 2024 katılımcı listesini görüntülemek için tıklayınız.

 

DixiFuar Sizi Uluslararası İş Bağlantılarınızla Buluşturur

Hannover Messe büyük buluşmasına katılarak, firmanızı ve ürünlerinizi dünyanın en büyük endüstri etkinliğinde küresel çapta sunma imkanı bulabilirsiniz. Zahmetsiz bir seyahat için tüm organizasyon planınızı yapan DixiFuar’ın profesyonel ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Konaklama ve seyahat konforunuz için Dixifuar tur seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Hannover Fuarı Hakkında Bilgiler

Hannover Messe 12 - 16 Nisan 2021 Messegelande Hannover. Birbirinden farklı fuar turları için Dixifuar.com

Fuar Adı İngilizce Hannover Messe
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Sanayi ve Endüstri Fuarı
Tarihler 31 Mart - 04 Nisan 2025
Ülke  Almanya
Şehir Hannover 
Fuar Alanı Hannover Messegelande - Virtual Event
Fuar Alanı Adresi Messegelände D 30521 Hannover
Fuar Web Sitesi   Tıklayın
Organizatör Deutsche Messe AG
Sektörler   Sanayi ve Endüstri
Ürün Grupları Otomasyon & Hareket ve Sürücüler, Montaj & Taşıma & Bakım ve Fabrika Ekipmanları, Bina Otomasyonu, Titreşim Azaltma Sistemleri, Atölye Teknolojisi, Elektrik Motorları, Redüktörlü Motorlar, Dişli Çarklar, Kaymalı Yataklar, Güç Aktarma Ekipmanları, Akışkan Teknolojisi Bileşenleri ve Sistemleri, Yağ Hidroliği, Pnömatik, Tahrik Teknolojisi ve Sıvı Teknolojisi için Contalar&Aksesuarlar, Elektrik Parçaları, Elektrik Anahtarları, Elektronik Parçalar, Otomasyon &Hareket ve Sürücüler için Endüstri Çözümleri, LAzer Teknolojisi, Mobil Otomasyon, Entegre Lojistik, Ölçüm Teknolojisi, Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Görüntü İşleme, Proses Otomasyonu, Sensörler ve Aktüatörler, Robotik, Dijital Ekosistemler, Lojistik, Enerji Çözümleri, Katmanlı Üretim, Montajlar ve Metal Yapılar, Mühendislik Parçaları, Birleştirme Teknikleri, Çelikler, Demir Dışı Metaller, Plastikler, Seramik ve Kompozit Ürünler, Plastik ve Kauçuk PArça ve Bileşenler, Metal Parça ve Bileşenler, Teknik Seramik Parçalar, Sektörler Arası Uygulama Araştırmaları, Gelecek Yenilikçi Teknolojiler, Teknoloji Transferi ve Araştırma Hizmetleri
Fuar Metrekare Bilgisi  496.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 4.000 +
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 130.000 +
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 11, 7 km.
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter 
Instagram
Youtube
Sektöre Ait Dergiler Sanayi Dergisi, ST Endüstri Dergisi

 

Hannover Messe Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Hannover Messe Katılımcı Listesi

Dünyanın en büyük endüstriyel fuarı Hannover Messe katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Hannover Messe gerçekleşecek mi?

31 Mart- 04 Nisan 2025’te Venue, Hannover Messegelande’de gerçekleşecektir.

Hannover Messe 2025 nerede gerçekleşiyor?

Fuar Almanya'nın Hannover kentinde bulunan Messegelande’de gerçekleşecektir.

Hannover Messe ne zaman yapılacak?

31 Mart- 04 Nisan 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

Hannover Messegelande fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Uçakla, trenle, araba, toplu taşıma ve taksi ile fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Hannover Messe yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Radisson Blu Hotel Hannover, Ramada by Wyndham Hannover, Hotel Opal, Best Western Premier Parkhotel Kronsberg, Pro Messe, MEDIAN Hotel Hannover Messe gibi oteller yürüme mesfesinde bulunmaktadır.

Hannover Messe 2025 biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Hannover Messe Milli Katılım mıdır?

Fuar, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Hannover Messe Fuarı stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor