High Point Furniture Market

 

High Point Furniture Market; Kuzey Carolina, ABD’deki High Point şehrinde yılda iki kez Ekim ve Nisan aylarında düzenlenen dünyanın en büyük mobilya fuarıdır. High Point Market, 26-30 Ekim 2024 tarihlerinde High Point şehrinde düzenlenecek ve dünya çapındaki mobilya üreticilerini, tasarımcıları, satıcıları ve alıcıları bir araya getirecektir.

114 yıldır düzenlenen, dünyanın en büyük mobilya fuarı olan High Point Furniture Market fuarı için şehrin tamamı bir fuar alanıdır.  Fuar için binalar, sokaklardaki kafeler, benzin istasyonları gibi yerler showroom ve stant olarak dizayn edilmektedir. High Point Furniture Market 2024 fuarına katılıp etkinlik süresince şehir genelinde düzenlenen partiler ve etkinliklere katılmak katılımcıların meslektaşlarıyla bağlantı kurması ve etkinlik sırasında High Point’in canlı atmosferinin tadını çıkarması için mükemmel bir fırsattır.

 

Mobilya Tasarımında İlham Arayanlar High Point Market ile Bir Araya Geliyor

High Point Furniture Market’in bir araya getirdiği sektör uzmanları ve tasarımcılar sayesinde en yeni dizaynlar, ürünler, teknolojiler bu fuarda sergilenmekte ve ziyaretçilerine benzersiz ilhamlar vermektedir.

High Point Furniture Market 2024’ün bir diğer yönü de trend belirleyici rolüdür. Etkinlik, mobilya tasarımı ve stilindeki en son trendleri tahmin etme becerisiyle bilinmektedir. Fuarda sergilenen ürünler ve tasarımlar genellikle gelecek yıllarda sektör için standart haline gelmektedir. Böylelikle fuar sadece en son trendleri sergilemekle kalmamakta, aynı zamanda sektörün geleceğini şekillendirmeye de yardımcı olmaktadır. En yeni mobilya tasarımlarının sergileneceği 2024 High Point Furniture Market fuarı, üst düzey lüks markalardan bütçe dostu seçeneklere kadar her şeyi içermektedir ve bu da onu çok çeşitli alıcılar için erişilebilir kılmaktadır.

1 milyon metrekareden fazla showroom alanına yayılan ve 2.000’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan High Point Market, mobilya endüstrisi için önemli bir etkinlik olduğu kadar yerel ekonomi üzerinde de önemli bir etkiye sahiptir. High Point Market Authority’e göre, etkinlik 6 milyar doların üzerinde ekonomik etki yaratmakta ve bölgede 45.000’den fazla işi desteklemektedir. Mobilya sektörünün yaşadığımız çevre üzerinde yadsınamaz bir etkisi vardır ve mümkün olan her yerde bu etkiyi azaltmanın sürdürülebilirlik açısından önemli olduğu bir gerçektir. Bu nedenle çevre dostu katılımcılar, sürdürülebilir malzemelerden yapılmış mobilyaları sergilemekte ve fuar sırasında atık-karbon emisyonlarını azaltmak için çaba sarf etmektedir.

Son yıllarda fuar, High Point’e seyahat edemeyen katılımcılar için dijital seçenekleri de içerecek şekilde genişletmiştir. High Point Market 2024 fuarının tüm sektör profesyonelleri tarafından erişilebilir olması adına sanal showroomlar ve çevrimiçi seminerler de düzenlenmektedir.

 

High Point Furniture Market Fuarı Verileri

Duke Üniversitesi-Küresel Değer Zincirleri Merkezinin hazırlamış olduğu “High Point Market’in Ekonomik Etki Analizi-2018” adlı rapora göre,

 

Mobilya Sektörünün Göz Alıcı Fuarı High Point Furniture Market’e DixiFuar ile Katılın

High Point Furniture Market 2024 fuarı, Amerikan mobilya tasarımı ve üretiminin en iyilerini görmek için mükemmel bir fırsattır. Pazarda ülkenin en saygın ve tanınmış mobilya markalarından bazılarının ürünleri yer almaktadır. Bu markaların birçoğu nesillerdir Amerika Birleşik Devletleri’nde mobilya üretmektedir ve bu etkinlik Amerikan yapımı ürünlerin en iyilerini görmek için bir şanstır. Bunun yanında fuara katılan uluslararası firmalar, sektör uzmanları, tasarımcılar ile de yan yana gelebilir iş ağınızı büyütebilirsiniz. Bu prestijli fuara uygun seyahat planlarımızdan yararlanarak zahmetsizce katılmak için DixiFuar olarak daima yanınızdayız.

 

HPMKT Fuarı Hakkında Bilgiler

Mobilya sektörünün en önemli ve prestijli fuarlarından olan High Point Market, 22-26 Nisan 2023 tarihlerinde, High Point şehrinde gerçekleştirilecek.

 Fuar Adı İngilizce High Point Furniture Market
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Mobilya Dekorasyon ve İç Dizayn Fuarı
 Tarihler 26-30  2024
 Ülke  ABD
 Şehir High Point-Kuzey Carolina
 Fuar Alanı High Point Şehri
 Fuar Alanı Adresi

High Point Şehri - Kuzey Carolina Eyaleti - ABD

 Fuar Web Sitesi  Tıklayın
 Fuar iletişim e-mail

info@highpointmarket.org

 Organizatör 

High Point Market Authority

 Organizatör e-mail  Shannon@highpointmarket.org 
 Sektörler 

Mobilya ve Dekorasyon

 Ürün Grupları

Mobilya, Ev Tekstili, Sanitasyon, İklimlendirme, Sıhhi Tesisat, Aydınlatma, Mefruşat, Dekorlar, Ev Eşyaları, Sofra Takımları, Porselen, Zücaciye, İç Mimarlık Tasarımları, Yatak Odası Eşyaları, Genç Odası, Mutfak Tasarımları, Ev Sineması Tasarımı, Oyun Odaları, Banyo, Bar Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları, Veranda Mobilyaları, Tekstil ve Kumaşlar, Depolama ve Vitrinler, Mobilya Döşemeleri, Duvar Kaplamaları ve Dekorları, Montaj Edilebilen Mobilyalar, Antikalar ve Reprodüksiyonlar, Aksan Mobilyalar, Şömineler, Kilimler ve Halılar

 Fuar Metrekare Bilgisi 1 milyon 100 bin metrekare
 Son Fuar Katılımcı Sayısı  2.000
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  75.000+
 Düzenlenme Sıklığı  Yılda 2 kez
 Fuar Giriş Ücretleri  Tıklayınız
Fuarın Şehre Mesafesi  Şehir Merkezinde
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Linkedin
Pinterest
 Sektöre Sit Birlik ve Odalar İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçı Birlikleri, MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), İMOS (İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), MOYSAD (Mobilya ve Yatak Sanayicileri Derneği), Ansimod (Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İşadamları Derneği), İSMODER (İstanbul Mobilya Dernekleri Platformu)
 Sektöre Ait Dergiler

Mobilya Dekorasyon Dergisi, Mobilya ve Ahşap Malzeme Araştırmaları Dergisi, HOME SHOWROOM, Mobilya & Dekorasyon-MAG Dergi, Evim Dergisi, ELLE Decoration, dekorasyon ve ev yaşamı dergisi – DYO

 

High Point Furniture Market Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

High Point Furniture Market 2024  fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşen High Point Furniture Market 2023 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

High Point Furniture Market fuarı ne zaman gerçekleşecek?

High Point Market fuarı, 26-30 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

High Point Furniture Market 2024 fuarı nerede gerçekleşecek?

Sektörünün öncüsü olan High Point Furniture Market, ABD’nin High Point şehrinde gerçekleşecektir.

High Point Furniture Market fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Piedmont Triad International havaalanından şehir merkezine 24 km sonra ulaşabilirsiniz. Ayrıca fuarın bünyesinde ücretsiz ulaşım kolaylığı sağlayan Travel Quest, Inc.; otel, uçuş, araç kiralama ve yemek rezervasyonları dahil olmak üzere seyahat deneyiminizde size yardımcı olmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

High Point Furniture Market 2024 fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel Atrium Inn, Courtyard by Marriott, J.H. Adams Inn otelleri fuar alanına yakın mesafede yer alan otellerdir.

High Point Furniture Market 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuara başvurularda belli kategoriler yer almaktadır. Katılımcı, tasarımcı, alıcı, gazeteci veya öğrenci kategorisinden size uygun olanı seçip ön kayıt yaptırabilirsiniz. Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve ön kayıt formlarına ulaşmak için tıklayınız.

High Point Furniture Market fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2024 High Point Furniture Market fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

High Point Furniture Market, High Point şehrinin tüm alanına yayılan ve çeşitli kafelerde, dükkanlarda vb. yerlerde kurulan bir sergiye sahiptir. Bu nedenle size uygun alanı bulup stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor