Home Textiles Sourcing

 

Home Textiles Sourcing fuarı, her yıl düzenlenen ev tekstili ve tedarikçi fuarıdır ve 16-18 Temmuz 2024 tarihlerinde New York’taki Javits Center fuar alanında düzenlenecektir.  Ev tekstili yönelik kumaşlar ve “yumuşak ürünler olarak tanımlanan” yatak çarşafları, yastık kılıfları, süs yastıkları, halı, kilim ve daha pek çok ürün bu fuarda sunulacaktır.

Home Textiles Sourcing fuarı, düzenlendiği her yıl ev tekstili sektörü için gelecekteki trendleri sergiler. Yani bu fuarda yer alan kişiler; sektörün ve alıcıların ileride talep göstereceği malzemelere, kumaşlara, tasarımlara ilk elden şahitlik edebilirler. Fuara katılan üreticiler, tasarımcılar ve dağıtımcılar gelecek planlarını oluşturabilirler. Dünyanın en canlı şehirlerinden biri olan New York’ta gerçekleşecek olan fuar, bölgenin önde gelen ev tekstili ve tedarik fuarıdır.

 

Home Textiles Sourcing ile Yaratıcı Tasarımlar ve Küresel İş Bağlantıları

Ev tekstili sektörü, dünya genelinde kazançlı bir pazarla birlikte sürekli evrim geçiren bir sektördür. Ev tekstili ürünleri, konfor ve estetik unsurlarıyla tüketicilerin evlerini güzelleştirmek amacıyla üretilen çeşitli ürünleri içerir. New York’ta düzenlenecek olan fuarı; sektördeki son trendleri ve yenilikleri keşfetmek isteyen profesyonellere, tasarımcılara, tedarikçilere ve alıcılara kapılarını açıyor.

Home Textiles Sourcing, ABD’de gerçekleştirilen ev tekstili fuarlarından ayrılan bir noktaya sahiptir. Bu fuarın ülkedeki diğer ev tekstili fuarlarından ayrılan noktası, özellikle ev tekstili kumaşlarına yöneliyor olmasıdır. Döşemelik kumaşlar, halılar, kilimler, örtüler ve daha pek çok ürün bu fuarda öne çıkmaktadır. Tasarımcılar, Home Textiles Sourcing 2024 fuarında yeni vizyonlar geliştirebilir, sergilenen ürünler ile yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirler. Katılımcılar, firmalarının yaratıcı ürünleri ile fark yaratabilir ve tüketici taleplerini analiz edebilirler. Ziyaretçiler ise fuardaki ürünleri keşfedebilir, yeni bağlantılar oluşturabilir, sektörün göz alıcı eşyalarına odaklanabilir ya da düzenlenecek seminerlerden faydalı bilgiler öğrenebilirler.

Home Textiles Sourcing fuarı, New York’ta düzenlenmesi de birçok fırsatı beraberinde getirmektedir. Küçükten büyüğe pek çok ölçekte katılımcı, bu fuarda yer alır ve bağlantılar geliştirir. Amerika’nın rekabetçi pazarına giriş yapmak ve ev tekstilinde yaratıcılığınızı körüklemek için Home Textiles Sourcing 2024 fuarı, en iyi duraklardan birisidir.

 

Home Textiles Sourcing Fuarı Verileri

Home Textiles Sourcing 2022 verileri,

 

Home Textiles Sourcing Fuarı Katılımcı Listesi

Hometextiles Sourcing 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Ancak önceki fuarlara Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkeden katılımcı kaydı yapıldığı bilinmektedir. Türkiye’nin ev tekstili sektörü, her yıl iyi ihracat verileri ortaya koymaktadır. Sektördeki ihracatın gerçekleşmesine kaynaklık eden iş bağlantıları ise Home Textiles Sourcing fuarı gibi önemli fuarlarda gerçekleşmektedir.

Hometextiles Sourcing 2024 fuarının katılımcı listesi için buraya tıklayarak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

 

Ev Tekstilindeki Fırsatlar Hometextiles Sourcing’te, Fuar Turlarınız DixiFuar’da!

DixiFuar sayısız fuara turlar düzenlemekte ve sahip olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyetini yükseğe çıkarmaktadır. New York’taki Hometextiles Sourcing 2024 fuarında yer almak ve sektördeki yaratıcı ürünleri görmek, iş birlikleri yakalamak için fuar turunuzu DixiFuar’dan alın. Uçak, otel, transfer dahil uygun fuar turları ile planınızı tamamlayalım, size sadece fuarın tadını çıkarmak kalsın!

 

Home Textiles Sourcing Fuarı Hakkında Bilgiler

Home Textiles Sourcing fuarı, her yıl düzenlenen ev tekstili ve tedarikçi fuarıdır ve 16-18 Temmuz 2024 tarihlerinde New York’taki Javits Center fuar alanında düzenlenecektir.

 Fuar Adı İngilizce Home Textiles Sourcing
 Fuar Adı Türkçe Home Textiles Sourcing (Ev Tekstili ve Tedarik Fuarı)
 Tarihler 16-18 Temmuz 2024
 Ülke  ABD
 Şehir New York
 Fuar Alanı Javits Center
 Fuar Alanı Adresi 429 11th Ave, New York, NY 10001, Amerika Birleşik Devletleri 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail Tıklayın
 Organizatör

Messe Frankfurt Exhibition GmbH

 Organizatör e-mail  info@usa.messefrankfurt.com
 Sektörler  Ev Tekstili
 Ürün Grupları

Yatak Çarşafları, Yatak Takımları, Yorganlar, Battaniyeler, Pikeler, Dekoratif Minderler, Banyo Tekstilleri, Banyo Havluları, Bornozlar, Banyo Paspası, Masa ve Mutfak Tekstili, Mutfak Çarşafları, Masa Örtüleri, Masa Süslemeleri, Halılar, Kilimler, Dekoratif Kumaşlar, Perdeler, Tekstil Perde Aksesuarları, Döşemelik Kumaşlar, Dekoratif Minderler

 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 344
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 6.300 +
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 6 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

 

Facebook

Instagram

Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri)
 Sektöre Ait Dergiler Home Art Dergisi, Mudo Consept, All Decor, Elle Decoration


 

Home Textiles Sourcing Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Home Textiles Sourcing 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Home Textiles Sourcing 2024 fuarı katılımcı listesine henüz açıklanmamıştır.

Home Textiles Sourcing fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Home Textiles Sourcing fuarı, 16-18 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Home Textiles Sourcing 2024 fuarı nerede gerçekleşecek?

Home Textiles Sourcing fuarı, New York’ta bulunan Javits Center fuar merkezinde gerçekleşecektir. 

Home Textiles Sourcing fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Home Textiles Sourcing fuarının gerçekleşeceği Javits Center şehrin çok merkezi bir bölgesinde yer alır. Empire State Binası’na 5 dakikalık bir sürüş mesafesinde yer alır ve Central Park, Manhattan Finans Bölgesi gibi yerlere de oldukça yakındır. Şehrin pek çok noktasından metro veya taksi ile fuar alanına ulaşılabilir.

Home Textiles Sourcing fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Cachet Boutique Hotel NYC, fuar alanına yürüyerek 13 dk uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı bir oteldir. Pendry Manhattan West oteli de 10 dk yürüme mesafesinde yer alan 5 yıldızlı lüks bir konaklama seçeneğidir.

2024 Home Textiles Sourcing fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Home Textiles Sourcing 2024 fuarı ziyaretçi biletleri ile ilgili bilgiyi buradan takip edebilirsiniz.

Home Textiles Sourcing 2024 fuarı milli katılım listesinde var mı?

Home Textiles Sourcing fuarı, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2024 Home Textiles Sourcing fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Home Textiles Sourcing 2024 fuarında stant kiralama talebiniz için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Form sonucunda size ayrıntılı bilgi gönderilecektir. Her türlü destek ve yardım için ise fuarın stant satış sorumlusuna HTSEsales@usa.messefrankfurt.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor