Hometextile & Design Moskova

 

Hometextile & Design eski adıyla Heimtextil Russia, ev tekstili ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir fuar olarak her yıl Moskova’da düzenlenmektedir. Hometextile & Design Moskova fuarı, 19-21 Eylül 2023 tarihlerinde Expocentre fuar alanında gerçekleşmiştir, fuarın gelecek etkinliği 3 - 5 Eylül 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir. Fuar, tekstil sektöründe faaliyet gösteren birçok uluslararası markanın katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

23 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan Heimtextil, bünyesine kattığı yeni temalar ile Hometextile & Design fuarına dönüşmüştür. Fuar, ev tekstili ve dekorasyon ürünleri gibi birçok kategoride ürün sunmaktadır. Mobilya, halı, perde, yatak örtüleri, havlu, masa örtüleri, dekoratif yastıklar gibi ev tekstili ürünleri fuarın önemli kategorilerini oluşturmaktadır. Bunun yanında Hometextile & Design 2024 fuarı, bir sergiden daha fazlasını da vadetmektedir. Tasarımcılar, mimarlar, oteller ve restoranlar da dahil olmak üzere profesyonel izleyiciler için en güncel bilgileri içeren düzinelerce konferans, forum ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak olan fuar, sektörde oldukça prestijli bir konumda yer almaktadır. 

HOMETEXTILE & DESIGN MOSKOVA 2024 Fuarı Tur Paketleri

HOMETEXTILE & DESIGN MOSKOVA 2024 3 GECE THY IST Fuar Turu

2 Gece Programı - THY - IST

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 2 gece konaklama

819 EUR'dan itibaren

Detay

HOMETEXTILE & DESIGN MOSKOVA 2024 5 GECE THY IST Fuar Turu

4 Gece Programı - THY - IST

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 4 gece konaklama

769 EUR'dan itibaren

Detay

Hometextile & Design Fuarı Sektörün Yaratıcı Yüzünü Ortaya Koyuyor

Yatak odalarımızın neşeli ve renkli bir havaya sahip olmasını sağlayan nevresim takımları, salonlarımızı sıcak ve samimi hale getiren halılar, perdeler ve koltuk örtüleri, mutfaklarımızı renkli ve kullanışlı hale getiren masa örtüleri ve pek çok farklı ürün; ev tekstili sektörü sayesinde hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu büyüleyici sektörün en önemli fuarlarından olan Hometextile & Design Moskova; farklı ülkelerden binlerce ziyaretçiyi, son trendleri keşfetmeleri ve ürünlerin kalitesini görüp deneyimlemeleri için beklemektedir.

Hometextile & Design fuarı, ev tekstili sektörünün trendlerini belirleyen ve bu trendleri takip etmek isteyen tüm işletmelere bir platform sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda dekorasyon trendlerindeki değişikliklerle birlikte ev tekstili ürünlerinde de farklılıklar gözlemlenmektedir. Ev tekstili artık sadece bir ihtiyaç olarak görülmemekte, aynı zamanda yaşam tarzını ifade eden bir gösterge haline gelmiştir.

Fuar, tekstil üretiminde kullanılan yeni ve yenilikçi malzemelerin, tasarım ve üretim tekniklerinin, yazılımların ve ekipmanların sergilenmesiyle ev tekstili sektörünün geleceğine yönelik fikirler ve yenilikler sunmaktadır. Fuarda sergilenen son trendler, sektör profesyonelleri için önemli bir kaynak oluşturmakta ve iş fırsatlarına kapı aralamaktadır. 2024 Hometextile & Design Moskova fuarına katılmak, ev tekstili sektöründe rekabet avantajı sağlamak için önemli bir adımdır.

 

Hometextile & Design Fuarı Verileri

Hometextile & Design 2021 verileri,

 

Hometextile & Design 2022 verileri,

 

Hometextile & Design 2024: Yenilikçi Tasarımların Buluşma Noktasına DixiFuar ile Ulaşın

Fark yaratan ürünlerin ve tasarımların sergilendiği Hometextile & Design 2024, sektörde öncü firmaları ve uzmanları bir araya getirmeye hazırlanıyor. Siz de bu özel etkinliğe katılarak sektördeki yerinizi güçlendirebilir ve iş bağlantıları kurabilirsiniz. DixiFuar olarak sizlere fuar alanına ulaşım, konaklama ve diğer tüm organizasyon konularında destek sunuyoruz. Bu önemli fırsatı kaçırmayın, Hometextile & Design 2024 Moskova fuarına DixiFuar ile ulaşın!

 

Hometextile & Design Fuarı Hakkında Bilgiler

Hometextile & Design Fuarı Moskova’nın ve dünyanın önde gelen ev tekstili fuarlardandır.

 

 Fuar Adı İngilizce Hometextile & Design 
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ev Tekstili ve İç Dekorasyon Malzemeleri Fuarı
 Tarihler 03-05 Eylül 2024
 Ülke  Rusya
 Şehir Moskova
 Fuar Alanı IEC Expocentre
 Fuar Alanı Adresi Krasnopresnenskaya Naberezhnaya, 14, Moskova, Rusya, 123100 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail hometextile@gefera.ru / Polina.Gordeeva@gefera.ru
 Organizatör Gefera Media Ltd.
 Organizatör e-mail  interlight@gefera.ru
 Sektörler  Ev Tekstili
 Ürün Grupları

Dekoratif ve Mobilya Kumaşları, İç Mekân Kumaşları, Döşemelik Kumaşlar, Deri, Dış Mekân Kumaşları, Fonksiyonel Kumaşlar, Ev Tekstili, Yatak Odası Tekstili ve Yatak Takımları, Banyo Tekstili, Masa ve Mutfak Tekstili, Yatak Çarşafları için Kumaşlar, Pencere Dekorasyonu, Perdeler, Perdelik ve Perde Donanım Sistemleri, Pencere Dekorasyon Aksesuarları, İç Mekân Güneş Koruma Sistemleri, Dış Mekân Güneş Koruma Sistemleri, Duvar Dekorasyonu, Duvar Kağıtları, Renkler, Vernik, Pervazlar, Dekoratif Duvar Panelleri, İç Mekân Öğeleri, Mobilya Tasarımı, Ev Aksesuarları, Dekoratif Minderler, Halılar, Halı Kaplamalar, Yer Döşemeleri, Dekoratif Sofra Takımları, Bebek Yatak Çarşafları, Uyku Aksesuarları, Şilteler, Battaniyeler, Yastıklar, Yatak Örtüleri, Tekstil Oyuncaklar, Akıllı Yatak Takımları, Yorganlar ve Yastıklar, Yataklar, Dolgular, Yatak Fitili ,Karyolalar, Yatak Çıtaları, Tasarım Hizmetleri, Yazılım, Etiketleme, Belgelendirme, Lojistik Hizmetleri, Perakende Hizmetleri, Kumaş Üzerine Baskı, Baskılar ve Desenler

 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 150
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 14.000+
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

 Fuarın Şehre Mesafesi 10 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Telegram
Youtube
VK
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri), UTİB (Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği), Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği
 Sektöre Ait Dergiler Home Art Dergisi, Mudo Consept, All Decor, Elle Decoration


 

Hometextile & Design Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Hometextile & Design Moskova 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşen Hometextile & Design Moskova 2023 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Hometextile & Design Moskova fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Hometextile & Design Moskova fuarı, 3-5 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 Hometextile & Design Moskova fuarı nerede gerçekleşecek?

Ev tekstilinde zengin bir seçki sunacak olan fuar, Moskova’daki Expocentre fuar alanında gerçekleşecektir.

Hometextile & Design fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanına ulaşım için Moskova şehir merkezinden taksi veya özel aracınızla yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca Teatralnaya durağından metro ile Vystavochnaya istasyonuna kadar gitmek ve 10 dakikalık bir yürüyüş ile fuar alanına ulaşmak da mümkündür.

Hometextile & Design fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Moskova’da Hometextile & Design fuarına katılacak olanlar için konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Şehir merkezine yakın olan City Hotel 1905, fuar alanına 20 dakika mesafededir. Ayrıca Cosmos Hotel Moskova, Rusya’nın en büyük otellerinden biri olup, Vystavochnaya metro istasyonuna yakındır ve buradan fuar alanına kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer lüks bir konaklama arıyorsanız Hotel Diamond Apartments, Moskova’nın tek 5 yıldızlı otelidir ve Vystavochnaya metro istasyonuna da yakındır.

Hometextile & Design fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Hometextile & Design 2024 fuar bileti bilgilerinin sunulacağı ilgili sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Hometextile & Design fuarı, milli katılım listesinde var mı?

Hometextile & Design fuarı, milli katılım listesinde yer almaktadır.

2023 Hometextile & Design fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralama konusunda ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor