Woodex Moskova

 

Woodex Moskova Fuarı, 2 - 5 Aralık 2025 tarihleri arasında Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleştirilecektir. Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı olan ticari etkinlik, Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezinde yapılacaktır.

Dünyanın en önemli ticari şehirlerinden birinde gerçekleşen fuar, iki yılda bir düzenlenmektedir. Woodex Moskova kendi alanında en köklü iş buluşmalarından biridir. Fuar bünyesinde 4 gün boyunca zengin ve çeşitli bir iş programları gerçekleştirilmektedir. Düzenlenen her bir etkinlik, sektör ile doğrudan ilişkilidir. Bu ticari fuar aynı zamanda Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Doğal Kaynaklar ve Ekoloji Bakanlığı, Federal Ormancılık Ajansı, Rusya Kereste Üreticileri ve İhracatçıları Birliği tarafından resmi olarak destek görmektedir.

Organizasyon boyunca sektör öncüleri ve girişimciler, pazarın güncel durumu ve geleceğine dair bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Woodex Moskova 2025 Fuarı, sektör katılımcıları için sahip oldukları pazar alanını genişletmek adına kaçırılmaz bir fırsattır.

 

Ağaç İşleme ve Mobilya Sektörü Woodex Moskova 2025’te Canlanıyor

Ağaç işleme ve mobilya sektöründe dünyanın önde gelen fuarlarından olan Moskova Woodex Fuarı, yeni iş bağlantıları anlamında etkili buluşmalar arasında gösterilmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden fuarın ürün grupları teknolojiye göre genişlemektedir. Woodex ziyaretçileri, yüksek alıcı potansiyeline sahip yüksek kaliteli bir hedef kitledir. Ziyaretçi şirketlerin %21'inin bütçesi 50+ milyon ruble ve %87'si fuar sonuçlarından sonra ürün satın almayı planlıyor.

Sektör ürünleri hayatın birçok alanında kullanılmaktadır, sahip olduğu geniş kullanım alanı nedeniyle her zaman yüksek talep gören ürünleri vardır. Pazardaki talebi sürekli olarak artış gösteren bu sektör, ülke ekonomilerinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Woodex 2025 Fuarı’na katılım sağlayarak; trendlerden haberdar olmak, fikir ve ürün alışverişi yapabilmek, yeni iş bağlantılarına sahip olmak mümkündür. İki yılda bir düzenlenen ticari etkinlikle beraber farklı ülke firmaları, ürünlerini uluslararası pazarda tanıtma imkanı yakalamaktadır.

 

Woodex Moskova Fuar Verileri

Woodex Moskova 2013 verileri,

 

Woodex Moskova 2017 verileri,

 

Woodex Moskova 2021 verileri,

 

Woodex Fuarı Katılımcı Listesi

İki yılda bir düzenlenen Woodex Fuarı sektör içerisinde en çok ilgi gören ticari etkinliklerden biridir. En son düzenlenen Woodex Moskova Fuarı’na 230 öncü şirket katılım göstermiştir ve 5 bin 781’i uzman olan toplamda 9.123 ticari ziyaretçi de fuara ilgi göstermiştir.

Türkiye’den 2017 ve 2019 yıllarında 14, 2021 yılında ise 13 öncü firma fuara katılım sağlamıştır.

Woodex Moskova Fuarı 2025 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son 2023 yılında düzenlenen fuarın katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Dixifuar ile Sektördeki Etki Alanınızı Genişletin

Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı olan Woodex Moskova Fuarı’na katılım sağlamak sektör içerisinde ilerlemek için önemlidir. Bu fuara DixiFuar tur planlamaları ile katılım sağlayarak sektörde yaşanan trendleri öğrenebilir ve yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Seyahat planlamanızı ulaşım, konaklama ve transfer gibi hizmetlerin farklı seçeneklerde olduğu DixiFuar programları ile yapın.

 

Woodex Fuarı Hakkında Bilgiler

Woodex Moskova Fuarı, 28 Kasım-1 Aralık 2023 tarihleri arasında Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleştirilecektir. Dixifuar uygun fiyatlı tur programlarını bu fuar için hazırlar.

 Fuar Adı İngilizce Woodex 
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı
 Tarihler 2 - 5 Aralık 2025
 Ülke  Rusya 
 Şehir Moskova
 Fuar Alanı Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezi
 Fuar Alanı Adresi Mezhdunarodnaya Ulitsa, 16, Krasnogorsk, 143401
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail woodex@ite.group
 Organizatör Hyve Group LLC
 Organizatör e-mail  -
 Sektörler  Ağaç İşleme ve Mobilya 
 Ürün Grupları

Mobilya Üretimi için Malzemeler, Dolap&Ofis ve Modüler Mobilya için Yarı Mamül Ürünler, Yüzey İşleme ve Kaplama Ürünleri, Yüzey İşleme İçin Makineler, Fitingler ve Yapı Parçaları, Yerleşik Parçalar, Mobilya Üretimi ve Enteriyör İşleri için Elektrik Donatım, Mobilya Üretiminde Makineler ve Aletler, Deri Mobilya, Döşemelik Kumaşlar, Döşeme Malzemeleri, Yatak ve Yatak İmalatı, Döşeme Sanayi İşleme Makine, Tavanlar, Duvar Kaplamaları, Pencere ve Aksesuarları, Parke ve Ahşap Zeminler, Döşeme ve Aksesuarları, Kapılar ve Aksesuarları, İç Döşemeler için Bitmiş Parçalar, Mobil Mekanlar

 Fuar Metrekare Bilgisi  1.000.000 metrekare
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 230 + 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 9.123 +
 Düzenlenme Sıklığı İki yılda bir
 Fuar Giriş Ücretleri

Sergide: 1000 Ruble

Çevrimiçi: 700 Ruble

Promosyon kodu ile çevrimiçi: ücretsiz 
 Fuarın Şehre Mesafesi 25 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları -
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar

MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu), MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği), MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği), MOBDER (Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği), MODSİAD (Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)

 Sektöre Ait Dergiler Imob, Home Showroom, Mobilya Dekorasyon Dergisi, Furniturk

 

Woodex Moskova Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Woodex Moskova 2025 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Ağaç işleme ve mobilya sektöründe öne çıkan Woodex Rusya Fuarı’nın 2025 katılımcı listesi açıklanmamıştır. En son 2023 yılında düzenlenen fuarın katılımcı listesi için tıklayınız.

Woodex Moskova Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Woodex Moskova Fuarı 3- 5 Aralık 2025 tarihlerinde gerçekleşecek.

Woodex 2025 nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı Woodex, Rusya’nın Moskova şehrinde gerçekleşecek.

Woodex Moskova fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılan Woodex Rusya Fuar’ına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksiyi kullanabilirsiniz.

Rusya Moskova Woodex Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Hotel Aquarium, Hampton by Hilton Moscow Strogino ve Studio Crocus gibi oteller fuar alanına yakın bir mesafededir.

Woodex Moskova 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletleri henüz satışa sunulmamıştır.

Woodex Moskova Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Woodex Moskova, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Woodex Moskova 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Woodex Moskova 2025 fuar standı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor