Heimtextil Frankfurt

 

09-12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Heimtextil 2024 Frankfurt, dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır. Ev tekstilinde dünya markalarını üreten ve pazarlayan Türkiye için önemi büyük olan ev tekstil fuarı, güçlü firmaların yanında yeni pek çok markaya tanınma imkânı sunar. Ev tekstil fuarı olan Heimtextil fuarı, dünyanın çeşitli ülkelerinde yılda 150’den fazla ticari fuar düzenleyen Frankfurt Messe fuar alanında gerçekleşmektedir.

Ev tekstil fuarı olarak alanında itici güce sahip olan Heimtextil 2024 bu yıl da kapılarını Frankfurt şehrinde ziyaretçilere ve tüm firmalara açmaktadır. Ev tekstil fuarı algısını ileri noktaya taşıyan, binlerce firma ve ziyaretçiyi bir araya getiren Heimtextil 2024 fuarına DixiFuar güvencesiyle seyahat edin. 09-12 Ocak arasında corona kısıtlamaları sonrası heyecan verici yeni ev tekstil fuarı sizlerle.

 

 

Heimtextil Frankfurt Fuarı Tur Paketleri

Heimtekstil Frankfurt, 09-12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenecek. 949 Euro’dan başlayan programlar için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz.

3 Gece Programı - THY- Istanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 3 gece konaklama

949 EUR'dan itibaren

Detay

Uluslararası Ev Tekstili Fuarı olan Heimtekstil Frankfurt, 09-12 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. 879 Euro’dan başlayan tur programları için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz

3 Gece Programı - Lufthansa - Istanbul

Lufthansa Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak biletleri

Havalimanı-otel arası transferler dahil

3*4* otellerde 3 gece konaklama

879 EUR'dan itibaren

Detay

Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, Heimtekstil Frankfurt, 09-12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenecek. 1.149 Euro’dan başlayan uygun tur programları için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz.

5 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 5 gece konaklama

1.149 EUR'dan itibaren

Detay

Uluslararası Ev Tekstili Fuarı olan Heimtekstil Frankfurt, 09-12 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. 1.019 Euro’dan başlayan tur programları için Dixifuar ile iletişime geçebilirsiniz.

5 Gece Programı - Lufthansa - İstanbul

Lufthansa ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan kalkış

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 5 gece konaklama

1.019 EUR'dan itibaren

Detay

 

Heimtextil Tekstil Fuarı İşinizi Globale Taşımanız İçin Büyük Bir Fırsat!

Dünyanın tanıdığı en büyük ev tekstil fuarı Almanya Tekstil Fuarı Heimtextil Frankfurt, sektörün buluşma noktası, global iş ilişkilerin merkezidir. Heimtextil Fuarı, havludan halıya, duvar kağıdından perdeye, döşemelik kumaştan banyo eşyalarına pek çok markayı; mimarlardan tasarımcılara, üreticiden perakendeciye sektörü var eden profesyonel isimlerle buluşturur. Sezon trendlerinin belirlendiği fuarda, desenler, renkler, yeni ürün ve son teknolojiler Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce isme tanıtılır. Çok sayıda konferans ve ilham verici sohbetin gerçekleştiği fuarda sektörel gelecek planları 4 günde şekillenir. Türkiye’den fazla katılım alan fuarda sektöre yön veren dernek ve birlikler de stantlarda yerini alır.

 

 

Heimtextil Frankfurt Fuarı Verileri

Heimtextile Frankfurt 2020 yılı verileri,

 

Heimtextile Frankfurt ​2022 yılı verileri,

 

Heimtextile Frankfurt 2023 yılı verileri,

Heimtextil Frankfurt Katılımcı Listesi

Her sene ev tekstili ve tekstil sektörlerinin liderlerini bir araya getiren Heimtextil Frankfurt, 2023’te de 2.400 katılımcıyı ve 44.000 ziyaretçiyi buluşturmuştur. Avrupa ülkelerinden büyük bir katılımın gözlendiği 2023 yılındaki Heimtextil Frankfurt fuarına Türkiye’den de büyük bir ilgi olmuş ve 300’ün üzerinde katılımcı firmayla ülkemiz adına bir rekor kırılmıştır. 9-12 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan Heimtextil Frankfurt fuarının katılımcı kayıtları devam etmekle birlikte şimdiye kadar kayıt yaptıran katılımcıların listesi açıklanmıştır. Ev tekstili sektöründe lider fuarlardan olan Heimtextil Frankfurt 2024 için 238 Türk firması şimdiden kayıt yaptırmıştır.

Heimtextil Frankfurt 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Geleceğe Yön Veren Heimtextil Frankfurt Bakış Açınızı Değiştirir

Heimtextil Frankfurt sizin ve işletmenizin bakış açısını geleceğe taşır. Fuarda potansiyel müşteriler ve distribütör firmalarla buluşur, büyük ortaklık anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Dünya çapında ürün çeşitliliğine temas edeceğiniz fuar, global pazardaki yerinizi güçlendirmeniz için büyük bir fırsat yaratır. Ev içi tekstil, tasarım ve trend üçgeninde yerinizi almak için fuar seyahatinizi doğru zamanda planlamanızda yarar var. DixiFuar yılların getirdiği tur deneyimini, kapsamlı yurt dışı fuar paketleriyle size sunar. Heimtextil Frankfurt planlarınızı dixifuar.com ile yapın, ulaşımdan konaklamaya avantajlı seçimleri doğru zamanda yakalayın.

 

DixiFuar ile Fuarları En İyi Şekilde Değerlendirin

DixiFuar en iyi otellerde, en iyi fiyatlarla konaklamanıza olanak sağlar. Bu sayede hem vakit hem de nakit anlamında kazanç sağlar ve zamanınızı ev tekstili fuarına harcarsınız. Havalimanı-otel arasında yapılacak transferler ve seyahat sağlık sigortası gibi oldukça kapsamlı paketler DixiFuar'da. Ev tekstil fuarı ile sizde dünyanın her bölgesinden firmayı inceleyin, yeni müşterilerle tanışın.

Heimtextil Frankfurt Fuar Verileri

Heimtextil Fuarı Hakkında Bilgiler

10-13 Ocak 2023 tarihlerinde yapılacak Heimtextil Frankfurt, dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır

 

Fuar Adı İngilizce Heimtextil Frankfurt
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
Tarihler 09-12 Ocak 2024
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Alanı Messe Frankfurt
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail heimtextil@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt GMBH
Organizatör e-mail  info@messefrankfurt.com
Sektörler  Tekstil,Ev Tekstili
Ürün Grupları Nevresimler, Yorgan ve Yastıklar, Yatak Koruyucuları, Yatak Sistemleri, Minderler, Yatak Kumaş, Duvar Kağıtları, Duvar Dekorasyon ve Resimleri, Perdeler, Pencere Dekorasyonları, Halılar, Halı Döşeme Sistemleri, Mobilya Kumaşları, Mobilya Deri, Dış Mekan Kumaşları, Dekoratif Kumaşlar, Yatak Çarşafları için Kumaşlar, Havlu Ürünleri, Banyo Perdeleri, Banyo Paspasları, Bornozlar, Banyo Aksesuarları, Masa ve Mutfak Tekstili, Kapı Paspasları, Battaniyeler, Dekoratif Yastıklar, Tekstil Tasarımı, Lifler ve İplikler, Dokuma ve Örme Kumaşlar, Dijital Baskı Teknolojisi, Tekstil İşleme
Fuar Metrekare Bilgisi  -
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.400
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 44.000
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Online Alınan Günlük Bilet: 34 EUR

Fuarda Alınan Günlük Bilet: 46 EUR

Online Alınan Sezonluk Bilet: 60 EUR

Fuarda Alınan Sezonluk Bilet: 90 EUR

Fuarın Şehre Mesafesi 3,8 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Twitter
Instagram

Youtube
Linkedin

Sektöre Ait Birlik ve Odalar TETSIAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği), ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), UIB (Uludağ İhracatçılar Birliği), DENIB (Denizli İhracatçılar Birliği)
Sektöre Ait Dergiler International Home Textile Magazine, Sleeptech Online Magazine, Tekstil Bussiness, Tekstil Teknoloji, Homex

 

Fuar Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Heimtextil Frankfurt fuar katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Dünyanın tanıdığı en büyük ev tekstil fuarı Heimtextil Frankfurt'un 2024 katılımcı listesine ulaşmak için​ tıklayınız.

Heimtextil 2024 fuarı iptal edildi mi?

Heimtextil Frankfurt fuarı iptal edilmedi. Fuar 2024 yılının Ocak ayında gerçekleşecek.

Heimtextil Frankfurt 2024 ev tekstili fuarı ne zaman gerçekleşecek?

09-12 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Heimtextil Frankfurt 2024 nerede gerçekleşecek?

Frankfurt Am Main’de bulunan Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşecektir. 

Heimtextil fuar alanına nasıl ulaşım sağlarım?

Mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde Messe Frankfurt'a hava, tren veya araba ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilir. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Heimtextil fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Capri By Fraser Frankfurt, Maritim Hotels Frankfurt, Nocotel Frankfurt City, Tryp By Wyndham Frankfurt, Flemıng’s Hotel Frankfurt Hamburger Allee, Hampton By Hilton Frankfurt City Centre Messe otelleri yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Heimtextil fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Heimtextil Frankfurt 2024 fuarının biletleri, 2023 sonbaharında satışa sunulacaktır. 

Heimtextil Frankfurt milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Heimtextil Frankfurt fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim