Heimtextil Frankfurt

04-07 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacak Heimtextil Frankfurt, dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır. 51. kez düzenlenecek fuar dünya ülkelerini her yıl Frankfurt’ta buluşturur. Ev tekstilinde dünya markalarını üreten ve pazarlayan Türkiye için önemi büyük olan fuar, güçlü firmaların yanında yeni pek çok markaya tanınma imkanı sunar. Heimtextil Frankfurt’u dünyanın çeşitli ülkelerinde yılda 150’den fazla ticari fuar düzenleyen Messe Frankfurt organize eder.

 

Heimtextil Frankfurt 2021 Fuarı 6 gece konaklamalı katılımcı programı sadece 899 EUR'dan itiabren

6 Gece Programı

THY ile 10-16 Ocak 2021 İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı transferleri

Yürüyüş Mesafesinde 4* otelde 6 gece kahvaltı dahil konaklama

899 EUR'dan itibaren

Detay
Heimtextil Frankfurt 2021 Fuarı 3 gece konaklamalı ziyaretçi programı sadece 699 EUR'dan itiabren

3 Gece Programı

Pegasus ile 12-15 Ocak 2021 Sabiha Gökçen'den uçuş

Havalimanı transferleri

Yürüyüş Mesafesinde 4* Otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

699 EUR'dan itibaren

Detay
 

 

İşinizi Şansa Bırakmayın, Heimtextil Frankfurt’u Ziyaret Edin!

Dünyanın tanıdığı en büyük ev tekstil fuarı Heimtextil Frankfurt, sektörün buluşma noktası, global iş ilişkilerin merkezidir. Heimtextil Fuarı, havludan halıya, duvar kağıdından perdeye, döşemelik kumaştan banyo eşyalarına pek çok markayı; mimarlardan tasarımcılara, üreticiden perakendeciye sektörü var eden profesyonel isimlerle buluşturur. Sezon trendlerinin belirlendiği fuarda, desenler, renkler, yeni ürün ve son teknolojiler Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce isme tanıtılır. Çok sayıda konferans ve ilham verici sohbetin gerçekleştiği fuarda sektörel gelecek planları 4 günde şekillenir. Türkiye’den fazla katılım alan fuarda sektöre yön veren dernek ve birlikler de stantlarda yerini alır.

Sayılarla Heimtextil

Heimtextil Frankfurt 2021 için 49 ülkeden 947 katılımcı stand için rezervasyon yaptı.

Heimtextil Frankfurt 2020’de 2.918 katılımcı firma ve 62.970 ticari ziyaretçi ağırladı.

Katılımcıların %91’i Almanya dışından katıldı.

Heimtextil Fuarı’na katılan ülkeler sıralamasında Çin, Hindistan, Türkiye ilk üçte yer aldı.

Dünya Ev Tekstil ihracatında ilk 10 ülke arasında yer alan Türkiye’den fuara katılım da yoğundu. Katılımcı işletmelerin %10’u Türkiye firması idi. 

Fuara 2020’de 308 Türk firması katıldı.

2020'de yaşanan pandemi nedeni ile bir çok Türk firması fuar kayıtlarını son baharda ertelemiş olmalarına rağmen Ağustos 2020 itibari ile 172 firma fuara katılımcı olarak kayıt yaptırmıştır. Heimtextil Frankfurt 2021 katılımcı listesinde fuara katılan Türk firmaların yanı sıra diğer ülkelerden stand açacak şirketlerde bulunmaktadır. Heimtextil Frankfurt 2021 katılımcı listesine ulaşmak için lütfen tıklayın.

 

Geleceğe Yön Veren Heimtextil Frankfurt Bakış Açınızı Değiştirir

Heimtextil Frankfurt sizin ve işletmenizin bakış açısını geleceğe taşır. Fuarda potansiyel müşteriler ve distribütör firmalarla buluşur, büyük ortaklık anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Dünya çapında ürün çeşitliliğine temas edeceğiniz fuar, global pazardaki yerinizi güçlendirmeniz için büyük bir fırsat yaratır. Ev içi tekstil, tasarım ve trend üçgeninde yerinizi almak için fuar seyahatinizi doğru zamanda planlamanızda yarar var. Dixifuar yılların getirdiği tur deneyimini, kapsamlı yurt dışı fuar paketleriyle size sunar. Heimtextil Frankfurt planlarınızı dixifuar.com ile yapın, ulaşımdan konaklamaya avantajlı seçimleri doğru zamanda yakalayın.

 

Fuar Hakkında Bilgiler

12-15 Ocak 2021 tarihlerinde yapılacak Heimtextil Frankfurt, dünyanın en büyük ev ve tekstil ürünleri fuarıdır

Fuar Adı İngilizce Heimtextil Frankfurt
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Ev Tekstili Fuarı
Tarihler 04-07 Mayıs 2021
Ülke  Almanya
Şehir Frankfurt
Fuar Alanı Frankfurt Messe
Fuar Alanı Adresi Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar iletişim e-mail heimtextil@messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt GMBH
Organizatör E-mail  info@messefrankfurt.com
Sektörler Tekstil,Ev Tekstili
Ürün Grupları Nevresimler,Yorgan ve Yastıklar,Yatak Koruyucuları,Yatak Sistemleri, Minderler, Yatak Kumaş,Duvar Kağıtları,Duvar Dekorasyon ve Resimleri, Perdeler, Pencere Dekorasyonları,Halılar,Halı Döşeme Sistemleri,Mobilya Kumaşları, Mobilya Deri,Dış Mekan Kumaşları,Dekoratif Kumaşlar,Yatak Çarşafları için Kumaşlar,Havlu Ürünleri ,Banyo Perdeleri,Banyo Paspasları, Bornozlar,Banyo Aksesuarları,Masa ve Mutfak Tekstili,Kapı Paspasları, Battaniyeler, Dekoratif Yastıklar,Tekstil Tasarımı,Lifler ve İplikler,Dokuma ve Örme Kumaşlar,Dijital Baskı Teknolojisi,Tekstil İşleme
Fuar Metrekare bilgisi   
Son fuar katılımcı sayısı 2.918
Son fuar ziyaretçi sayısı 62.970
Düzenlenme sıklığı Her yıl
Fuar giriş ücretleri Günlük Online Bilet 33 EUR/Gişede 45 EUR,Tüm Fuar Günleri için Online 58 EUR/Gişede 87 EUR (2020 Fiyatları)
Fuarın şehre mesafesi 3,8 km.
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Sektöre ait birlik ve odalar TETSIAD(Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği),ITHIB(İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği),UIB(Uludağ İhracatçılar Birliği),DENIB(Denizli İhracatçılar Birliği)
Sektöre ait dergiler International Home Textile Magazine,Sleeptech Online Magazine,Tekstil Bussiness,Tekstil Teknoloji,Homex

Bize Yazın

Ad Soyad Firma Adı Telefon E-posta
Mesajınız