K Düsseldorf

 

08 - 15 Ekim 2025 tarihleri arasında gerçekleşecek olan K 2025 fuarı, 1952'den bu yana üç yılda bir yapılan ve 70 yıllık bir geçmişi olan, plastik ve kauçuk endüstrisi için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır. Messe Düsseldorf fuar merkezinde düzenlenecek olan fuar plastik ve kauçuk makineleri, hammadde, yardımcı malzeme ve yarı mamül, teknik parça ve takviyeli plastik ürünlerin en önemli tedarikçilerini tek çatı altında toplamaktadır. K fuarı, ürün ve yenilikleri sergilemek ve iş bağlantıları kurmak için ideal bir platformdur. Fuarda enerji verimliliği ve kaynakların korunması konularına özel önem verilmektedir.

K Düsseldorf fuarı, plastik ve kauçuk sektörünün küresel bir platformudur. Katılımcılar; yeni iş bağlantıları kurabilir, ürünlerini tanıtabilir ve sektördeki yeniliklerin öncüleri olma fırsatını yakalayabilirler. Fuar, sektördeki ilerlemeyi teşvik etmekte, inovasyonları desteklemekte, plastik ve kauçuk endüstrisinin geleceğini şekillendirmektedir.

 

Plastik ve Kauçuk Sektörünün Bileşenleriyle Tedarik Ağınızı Büyütün!

Günümüzün hızla gelişen dünyasında, plastik ve kauçuk endüstrisi benzeri görülmemiş zorluklarla karşı karşıyadır. Kaynak kıtlığı, çevresel kaygılar ve enerji verimliliği gibi konular proaktif çözümler ve ileri görüşlü yaklaşımlar gerektirmektedir. K Dusseldorf bu zorlukların farkındadır ve gelecek yıllarda sektörü yönlendirecek teknolojik ve enerji gereksinimlerine odaklanarak geleceğe yönelik bir bakış açısını benimsemektedir.

Ayrıca K Düsseldorf bilgi alışverişi ve iş birliği için bir merkez olarak hizmet vermektedir. Fuar, sektörün acil sorunlarını ele alan bilgilendirici seminerlere, atölye çalışmalarına ve panel tartışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu fuarda uzmanlar; verimli üretim, atık azaltma ve yenilenebilir kaynakların kullanımı gibi konulardaki görüşlerini paylaşmaktadır. Bu iş birlikçi ortam; değerli ortaklıkları teşvik etmekte, daha sürdürülebilir ve teknolojik açıdan gelişmiş bir sektöre yönelik kolektif çabaları yönlendirmektedir.

K 2025, plastik ve kauçuk sektörü için dünyanın önde gelen fuarıdır. K fuarı her üç yılda bir tüm sektör için bir amiral gemisi etkinliği olarak hizmet vermektedir. Etkinlik 08-15 Ekim 2025 tarihleri ​​arasında Messe Düsseldorf'ta yapılacaktır. Etkinliğin son 2019 baskısında yaklaşık 225.000 ticari ziyaretçi ve 3.300'ün üzerinde katılımcı şirket bulunmaktaydı. Etkinliğin gelecekteki tekrarlarında bu sayıları geçmesi beklenmektedir. K Fuarı, çok çeşitli ürün segmentleri ve destekleyici etkinlikler sunarak kesinlikle paha biçilemez bir deneyim sunmaktadır.

 

K Dusseldorf Fuarı Verileri

K Düsseldorf 2016 yılı verileri,

 

K Düsseldorf 2019 verileri,

 

K Düsseldorf 2022 verileri,

​​

 

DixiFuar ile K Dusseldorf Fuarına Katılırken Zamandan Tasarruf Edin

DixiFuar, size fuar katılımınızı veya ziyaretinizi planlarken hazırladığı seyahat paketleri ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. En avantajlı fiyatlarla konaklama, gidiş-dönüş uçak biletleri ve transferler DixiFuar'ın seyahat paketleri kapsamında sunulur. Seçtiğiniz hava yolu firmasıyla istediğiniz otelde konaklayabilir; otel ve havalimanı arasında yapılabilen transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Plastik ve kauçuk fuarı ile sektörün farklı ülkelerdeki aktörleriyle bağlantılar geliştirebilir, yeni müşterilerle tanışabilirsiniz. Bu yolculukta seyahat planlamanızı DixiFuar'a emanet edin.

 

K Dusseldorf Fuar Hakkında Bilgiler

08 - 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan K 2025 fuarı, 1952'den bu yana üç yılda bir yapılan ve 70 yıllık bir geçmişi olan, plastik ve kauçuk endüstrisi için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır.

Fuar Adı İngilizce K 2025
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı
Tarihler 08 - 15 Ekim 2025
Ülke  Almanya
Şehir Düsseldorf
Fuar Alanı Messe Düsseldorf
Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf, Almanya
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail Katılımcılar için: onlinesupport@messe-duesseldorf.de
Ziyaretçiler için: info@messe-duesseldorf.de
Organizatör Messe Düsseldorf GmbH
Organizatör e-mail  info@messe-duesseldorf.de
Sektörler  Plastik ve Kauçuk
Ürün Grupları Plastik ve Plastik Ürünler, Teçhizat, Hammadde, Yardımcı Malzemeler, Kauçuktan Tüp, Boru ve Hortum; Kauçuktan Hijyenik ve Eczacılık Ürünleri; Kauçuk Dış Lastik; Kauçuktan Giyim Eşyası ve Giysi Aksesuarları; Plastik İşleme Makinaları; Kauçuktan Süpürgeler ve Fırçalar; Kauçuktan Yer Döşemeleri ve Paspaslar; Kauçuk Kaplanmış, Emdirilmiş, Sıvanmış ve Lamine Edilmiş Tekstil Kumaşları; Kauçuktan Paket Lastiği, Tütün Kesesi, Cam Silecekleri, Tarih Istampaları için Karakterler, Tapalar, Lavabo Pompaları, Şişeler için Tıpa ve Halkalar ile Sert Kauçuktan Diğer Çeşitli Eşyalar; Kauçuktan Konveyör Bantları ve Taşıma Kayışları; Kauçuktan Silgi, Rondela, Conta, Tekne veya İskele Usturmaçaları, Gözenekli Vulkanize Kauçuktan Teknik İşlerde Kullanılan Diğer Eşyalar ile Demiryolu, Kara Yolu Taşıtları ve Diğer Araçlar için Kalıplanmış Parçaları; Plastikten Yarı Mamul Halde Profil, Çubuk, Tabaka, Levha, Blok, Film, Folyo, Şerit, vb. ile Monofilament; Plastik Poşet, Çöp Torbası, Çanta, Torba, Çuval, File, Sandık, Kutu, Kasa, Damacana, Şişe, Bidon, Makara, Masura, Bobin, Tıpa, Kapak, Kapsül vb. Paketleme Malzemeleri; Plastikten Depo, Tank, Fıçı ve Benzeri Kaplar; Plastikten Prefabrik Yapılar, Vinil, Linolyum (Muşamba) Gibi Esnek Yer Kaplamaları ile Plastik Zemin, Duvar ve Tavan Kaplamaları; Plastikten Merdiven, Merdiven Korkuluğu, Panjur, Güneşlik, Jaluzi, Stor, vb. Eşya ile Bunların Parçaları; Plastikten Banyo Küvetleri, Lavabolar, Klozet Kapakları, Oturakları Ve Rezervuarları ile Benzeri Sıhhi Ürünler; Plastikten/PVC’den Kapı, Pencere, Bunların Kasaları, Pervazları, Kapı Eşikleri, vb.; (Plastik Suni Taş-Mermerit; Plastik Ev Eşyaları; Plastik Kırtasiye Malzemeleri; Plastikten Mandal, Askı, Sünger, Sabunluk, Tarak, Bigudi, Toka, Saç Firketesi, Boncuk, Biblo, Heykelcik ve Diğer Eşyalar ile Mamul Haldeki Kendinden Yapışkanlı Levha, Şerit vb. Ürünler; Plastikten Kalıp ve Döküm Modeli; Kablolamada Kullanılan Gereçlerin İmalatı (Fiş, Soket, Baskılı, Düğmeli vb. Anahtar, Priz, Duy, Plastikten Elektrik Boru ve Kablo Tablaları, Makine ve Cihazları İzole Edici Plastik Bağlantı Parçaları, vb.); Plastikten Bank, Masa, Tabure, Sandalye vb. Mobilyalar; Tekerlekli Oyuncaklar, Oyuncak Bebek Arabaları, Oyuncak Trenler ve Diğer Küçültülmüş Boyutlu Modeller/Maketler veya İnşaat Oyun Takımları, Yarış Setleri
Fuar Metrekare Bilgisi  177.059 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 3,037
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 176,000
Kaç Yılda Bir 3 yılda bir
Fuar Giriş Ücretleri Tıklayın
Fuarın Şehre Mesafesi 6,4 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar Kauçuk Derneği, Plastik Sanayicileri Derneği, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği

Sektöre Ait Dergiler

PAGEV Plastik Dergisi, Plastik & Ambalaj Teknolojisi Dergisi, Kauçuk Dergisi, PLASFED Dergi

 

K Dusseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

K 2025 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Plastik ve kauçuk endüstrisi ile uygulama alanlarını kapsayan fuarın katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

K 2025 fuarı nerede gerçekleşecek?

Plastik ve kauçuk endüstrisi ile uygulama alanlarını kapsayan önemli fuarlardan olan K 2025 fuarı, Messe Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

K 2025 fuarı ne zaman yapılacak?

08 - 15 Ekim 2025 tarihleri arasında yapılacaktır.

Messe Düsseldorf fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Toplu taşıma, kendi aracınız ve taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcılarına ve ziyaretçilerine özel transferler yapılmaktadır.

Aluminium Düsseldorf fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel, Ruby Coco Hotel Düsseldorf, Hilton Düsseldorf, Moxy Düsseldorf South, Hotel Schnellenburg, Hyatt Regency Düsseldorf, Airport Fashion Hotel, Hotel Aleksandra gibi oteller yürüme mesafesinde ya da toplu ulaşım araçlarıyla ulaşılabilecek bir konumda bulunmaktadır.

K 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

K 2025 fuarı milli katılım listesinde yer alıyor mu?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

K 2025 stant kiralamak için ne yapmalıyım?

K Düsseldorf fuarının stant başvuruları Ocak 2024'te başlayacaktır. Bilgileri takip edebileceğiniz sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor