Drupa Dusseldorf

 

Drupa, dünyanın en büyük baskı ve ambalaj teknolojileri fuarı olarak bilinen bir etkinliktir. Her dört yılda bir Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenmektedir. Drupa, grafik sanatları, baskı teknolojileri, dijital baskı, ambalajlama ve ilgili sektörlerdeki en son gelişmeleri sergilemektedir. Drupa, gelecek fuarını 28 Mayıs ile 7 Haziran 2024 tarihinde Messe Düsseldorf Fuar Alanı'nda düzenlemeye hazırlanmaktadır. Dünyanın en kapsamlı Baskı Teknolojileri ve Medya Fuarı Drupa, 2024 yılında da birçok sektör ilgilisini bir araya getirecektir.

Uluslararası bir platform sağlayan Drupa 2024, baskı endüstrisindeki yenilikleri keşfetmek, iş bağlantıları kurmak ve sektörün geleceği hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir fırsattır. Fuar; dijital baskı, ofset baskı, ambalaj makineleri, etiketleme sistemleri, baskı mürekkepleri, yazılım çözümleri ve diğer ilgili ürünleri sergileyerek sektördeki en son trendlere ve teknolojik gelişmelere kapsamlı bir genel bakış sunmaktadır.

 

Geleceği Dijital Baskıya Sığdıran Fuar: Drupa

Drupa, baskı ve ambalaj endüstrisine ihtiyaç duyan tüm sektörlerden ziyaretçi ağırlayan büyük bir etkinlik. Sektörün kendi pazarıyla birlikte diğer sektörlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor, ambalaj üretimi ve baskı konularında ticari etkileşim sağlıyor. Büyük iş anlaşmaları için potansiyel, iletişim ağı için mükemmel bir buluşma yeri olan Drupa, pazara kazandırılan yeniliklerin, yeni iş modellerinin ve son teknolojinin tanıtıldığı merkez konumunda.

Fikirlerin prototiplere dönüştüğü etkinlikte Nesnelerin İnterneti, Bulut Bilişim, Büyük Veri, Yapay Zeka, Robotik, endüstrinin odağındaki konular arasında yer alıyor.

Dünyanın beklediği bu büyük buluşma Drupa Fuarı’nın ürün kategorileri arasında; baskı makineleri ve ekipmanları, ciltleme makineleri, ambalaj tasarım, yazılım, serigrafi makineleri, kağıt, karton, folyo, mürekkep, baskı sonrası donanım, 3D baskı ve malzemeleri ziyaretçilere sunuluyor. Baskı endüstrisine ek olarak lüks ürünler, kozmetik ve güvenlik sektörlerinden profesyonelleri toplayan fuar, ziyaretçilerin özel yatırım projelerini paylaşmalarına olanak tanıyor.

Drupa Fuarı Verileri

2016 senesinde yapılan son sunumunda;

 

Drupa Fuarı’nda Yerinizi Alın!

Karar vericiler, yatırımcılar ve fikir sağlayıcılarla bir arada olmanın ayrıcalığını yaşayacağınız Drupa Fuarı’na katılmak istiyor, organizasyon aşaması sizi endişelendiriyorsa; doğru yerdesiniz. Dixifuar ulaşımdan konaklamaya tüm fuar organizasyonuzu kusursuz şekilde sizin yerinize planlamak için burada! İletişime geçin, tüm ayrıntıları bize bırakın!

 

Drupa Fuarı Hakkında Bilgiler

Dünyanın en kapsamlı Baskı Teknolojileri ve Medya Fuarı Drupa, 28 Mayıs - 07 Haziran 2024 tarihlerinde Düsseldorf’da tüm baskı endüstrisini buluşturacak.

Fuar Adı İngilizce Drupa Düsseldorf
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Kağıt, Matbaa ve Baskı Teknolojileri Fuarı
Tarihler 28 Mayıs - 07 Haziran 2024
Ülke  Almanya
Şehir Düsseldorf - Online
Fuar Alanı Messe Düsseldorf 
Fuar Alanı Adresi Am Staad, 40474 Dusseldorf
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar iletişim e-mail

geldermanns@messe-duesseldorf.de / info@messe-duesseldorf.de

Organizatör Messe Düsseldorf
Organizatör E-mail  info@messe-duesseldorf.de
Sektörler Kağıt,Matbaa,Baskı Teknolojileri
Ürün Grupları Yayınlama Yazılımı, İş Akışı ve Veri İşleme Yazılımı, Baskı Öncesi Ambalaj Yazılımı, Tabaka Beslemeli Ofset Baskı Makineleri, Web Beslemeli Ofset Baskı Makineleri, Fleksografik Baskı Makineleri, Tipo Makineleri, Gravür Baskı Makineleri, Hibrit Baskı Makineleri, Dijital Baskı Makineleri ve Dijital Baskı Sistemleri, Serigrafi Makineleri, Tampon Baskı Makineleri, Kodlama ve Tanımlama Sistemleri, Multimedya Yazılımı, Ciltleme Makineleri,Baskı Terbiye Makineleri, Kesme Makineleri ve Kesme Sistemleri, Diliciler ve Çapraz Kesiciler, Lazer Kesim Makineleri, Kağıt Levha Sayma Makineleri, Katlama Makineleri, Katlama ve Yapıştırma Üniteleri, Kitap ve Broşür Üretimi için Makineler, Kitap Kapağı Üretim Makineleri, Kitap Kaplama Makineleri, Kabartma Makineleri, Kalıp Kesme Makineleri, Laminasyon Makineleri, Kaplama Makineleri, Posta ve Zarf Dolum Makineleri, Blok Yapma Makineleri, Zarf Yapma Makineleri, Kırtasiye Üretim Makineleri, Kırtasiye Paketleme Makineleri, Çanta ve Poşet Üretim Makineleri, Konserve Yapma Makineleri, Kutu Paketleme Makineleri, Kutu Yapım Makineleri, Oluklu Mukavva Yapım Makineleri, Oluklu Mukavva Dönüştürme Makineleri, Kağıt Havlu Üretim Makineleri, Kağıt Peçete Yapma Makineleri, Tuvalet Kağıdı Makineleri, Folyo dönüştürme Makineleri, Etiket ve Barkod Yazıcılar, Etiket İşleme Makineleri, Etiket Kesme Makineleri, Baskılı Elektronik, 3D Print, Kağıt, Karton,Ambalaj için Kağıt ve Karton, Filmler, Folyolar, Mürekkep, Vernik, Toner, Kimyasallar ve Diğer Katkı Maddeleri, Baskı Ünitesi, Ciltleme Malzemeleri, Kabartma ve Laminasyon Malzemeleri, Konveyör Bantları, Bıçaklar ve Taşlama Makineleri, Mürekkep İşleme Sistemleri, Giriş Cihazları,Çıktı Cihazları,Baskı Hizmetleri Sağlayıcıları, Arşivleme ve Dokümantasyon
Fuar Metrekare bilgisi  158.237 metrekare
Son fuar katılımcı sayısı 1.250
Son fuar ziyaretçi sayısı 260.165
Düzenlenme sıklığı 4 Yılda Bir
Fuar giriş ücretleri Henüz Belli Değil
Fuar alanının şehre mesafesi 6,4 km.
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Sektöre ait dergiler Matbaa Dijital Dergisi,Print On Demand,Dijital Teknik

 

 

Drupa Dusseldorf Fuarı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Drupa Dusseldorf Katılımcı Listesi

Dünyanın en kapsamlı baskı teknolojileri ve medya fuarının 2024 etkinliği için yayımlanmış katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Drupa Dusseldorf gerçekleşecek mi?

28 Mayıs-7 Haziran 2024’te Venue, Messegelande Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

Drupa Dusseldorf fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messe Düsseldorf’da gerçekleşecektir.

Drupa Dusseldorf tarihleri nelerdir?

28 Mayıs-7 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Drupa Dusseldorf fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Toplu ulaşım, kendi aracınız ve taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Drupa Dusseldorf fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Tulip Inn Duesseldorf Arena Hotel, Hilton Düsseldorf, Hotel Schnellenburg, Airport Fashion Hotel, Hotel Aleksandra gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Drupa Dusseldorf fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız

Drupa Dusseldorf stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor