Duphat Dubai

 

Dubai Uluslararası İlaç ve Teknoloji Fuarı DUPHAT, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde her yıl düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçiyi çeken, bölgedeki en önemli ilaç etkinliklerinden biri olma özelliğini taşıyor. 7-9 Ocak 2025 tarihinde Dubai World Trade Centre'de gerçekleşecek olan fuar, ilaç ve sağlık sektörlerinin önde gelen şirketlerinin yanı sıra tıp uzmanlarını, araştırmacıları ve bilim insanlarını bir araya getiriyor.

 

İlaç Sektörünün Tüm Yönlerini DUPHAT’ta Keşfe Çıkın

Fuar, Orta Doğu’nun önde gelen etkinlik organizatörlerinden INDEX Conferences & Exhibitions tarafından düzenleniyor. İlk kez 1995 yılında düzenlenen DUPHAT, günümüzde Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki en büyük ilaç etkinliği haline gelmiştir.

DUPHAT, ilaç sektöründeki şirketlerin en son ürün ve hizmetlerini sektör profesyonellerinden oluşan geniş bir kitleye sergilemeleri için bir platform sağlamaktadır. İlaçlar, tıbbi cihazlar, sağlık takviyeleri ve diğer ilgili ürünler de dahil olmak üzere oldukça zengin bir içeriği bulunmaktadır.

Son dönemlerde dünyayı etkisi altına almış olan COVİD-19 gibi birçok yeni hastalık, salgın ve çeşitli zorluklar ortaya çıkabilmekte ve bu gibi krizlere müdahale etmek veya bunları önlemek için tedavi yöntemlerinin sürekli gelişmesi gerekmektedir. Eczacılık ve ilaç sektörü, bu beklentileri karşılamak zorunda olup alandaki gelişmeleri takip etmektedir. DUPHAT ise bu gelişmelerin örneklerine tanık olunabilecek en ideal merkez olma özelliğini taşımaktadır.

DUPHAT, ilaç sektörünün önde gelen uzmanlarının yer aldığı birçok konferansa da ev sahipliği yapıyor. Konferanslar, yeni ilaçlar ve tedaviler, klinik çalışmalar, ilaç güvenliği ve düzenlemesi ve ilaç araştırmalarındaki en son gelişmeler dahil olmak üzere geniş bir konu yelpazesine sahiptir.

Siz de sağlık ve ilaç sektörünün önemli bir buluşma noktası olan DUPHAT’a katılıp dünyadaki dinamikleri keşfedebilirsiniz!

 

DUPHAT Dubai Fuarı Verileri

 

Duphat Dubai 2024 yılı verileri,

 

Duphat Dubai 2023 yılı verileri,

 

Duphat Dubai 2022 yılı verileri,

 

DixiFuar ile İlaç Sektörü Katılımcılarına Ulaşın

Sizler de ilaç sektörünün liderleri ile buluşmak ve ağınızı genişletmek istiyorsanız DixiFuar’ın sunduğu avantajlardan yararlanarak fuar katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Duphat Fuarı Hakkında Bilgiler

Orta Doğu'nun en önemli fuarlarından biri olan DUPHAT , 7-9 Ocak 2025 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Fuar Adı İngilizce DUPHAT Dubai
Fuar Adı Türkçe Dubai Uluslararası İlaç ve Teknoloji Fuarı
Tarihler 7-9 Ocak 2025
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı DWTC - Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Centre 2 - Dubai
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail info@duphat.ae
Organizatör  INDEX Conferences & Exhibitions
Organizatör e-mail  index@emirates.net.ae
Sektörler  İlaç, Sağlık, Eczacılık
Ürün Grupları  Eczacılık, İlaç Laboratuar Ekipmanları, Tıbbi Cihazlar, Eczane Ekipmanları & Mobilyaları, Medikal Ekipmanlar, İlaç ve İlaç Takviyeleri, İşleme ve Paketleme Maki̇neleri̇, Tıbbi Kodlama ve Etiketleme Sistemleri, Depolama Sistemleri, Bitmiş Ürün Formülasyonları, Patentli İlaçlar, Cerrahi Aletler, Güncel Ameliyat Teknikleri, Diyaliz Ekipmanları, Endoskoplar, Dezenfektanlar, Acil Durum Kitleri, Mikroskoplar, Sterilizatörler, Solunum Ekipmanları, Tarayıcılar, Ultrason Cihazları, Ambulans Araçları 
Fuar Metrekare Bilgisi 30.492 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı  1.376 
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  31.680
Düzenlenme Sıklığı  Her yıl
Fuar Giriş Ücretleri  Henüz Belli Değil
Fuar Alanının Şehre Mesafesi  3,5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TİSD (Türkiye İlaç Sanayi Derneği), AIFD (Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği), TİTCK (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu), İEİS (İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası), İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçılar Birliği), SURDER (Sağlık Ürünleri Derneği), TEB (Türk Eczacıları Birliği), TÜMDEF (Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu), SADER (Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği), MEDIKUM (Medikal Sanayi İnovasyon Kümesi Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Türkiye Klinikleri Eczacılık Bilimleri Dergisi, Turkish Journal of Pharmaceutical Sciences, Eczacı Dergisi, Medikal Plus, Popüler Sağlık, Medikal Türk

 

DUPHAT Dubai Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

DUPHAT Dubai fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Orta Doğu ve dünyanın önde gelen ilaç sektörü fuarı DUPHAT Dubai 2024 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

DUPHAT Dubai fuarı ne zaman gerçekleşecek?

DUPHAT 2025 etkinliği, 7-9 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

DUPHAT Dubai fuarı nerede gerçekleşecek?

Dünya çapında tanınmış olan Uluslararası İlaç ve Teknoloji Fuarı, Dubai’de gerçekleşecektir.

DUPHAT Dubai’nin fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Dubai World Trade Center’a metro ve taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

DUPHAT fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer almaktadır. Crowne Plaza DubaiSheraton Grand Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi pek çok otel de fuar alanına yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

DUPHAT 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

2025 DUPHAT fuar biletleri için henüz bir veri yoktur. Güncellemeleri  buradan takip edebilirsiniz. 

DUPHAT Dubai milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

DUPHAT fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor