PSI Düsseldorf

 

PSI Düsseldorf fuarı her yıl Almanya Düsseldorf’ta düzenlenen Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı’dır. 7-9 Ocak 2025’te Messe Düsseldorf’ta gerçekleşecek olan PSI Düsseldorf fuarı; promosyon ürünleri tedarikçilerinin, üreticilerinin ve tasarımcılarının yanı sıra büyük markaların ve şirketlerin temsilcilerini de ağırlayacaktır. Yaratıcı tasarımlar, yenilikçi üretim yöntemleri ve akıllı pazarlama stratejileri gibi birçok fikir bu fuarda sergilenecektir.

1963 yılından beri düzenlenen PSI Düsseldorf, promosyon ürünleri sektörünün dünya üzerindeki en büyük fuarlarındandır. Her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan bu fuar; sektördeki yenilikleri sergileyerek işletmeleri ilham verici fikirlerle buluşturmaktadır. Katılımcılar; yeni ürünler, baskı teknolojileri ve pazar trendleri hakkında bilgi edinirken aynı zamanda sektör profesyonelleriyle bağlantı kurma fırsatı bulmaktadırlar

 

Görünmez Pazarlama Kahramanları: Promosyon Ürünleri Sektörü ve PSI Düsseldorf Fuarı

Promosyon ürünleri sektörü; adından da anlaşılacağı gibi, markaların ve şirketlerin müşterileriyle etkileşim kurmak için kullandıkları çeşitli ürünleri içerir. Bu ürünler logolu kalem, tişört, bardak, anahtarlık gibi birçok farklı formda karşımıza çıkabilmektedir. Ancak promosyon ürünleri sadece bir reklam aracı olmaktan öte aynı zamanda marka sadakatini artırmak, müşteri ilişkilerini geliştirmek ve bir markanın değerlerini yansıtmak için önemli bir araçtır.

PSI Düsseldorf fuarı sektördeki yenilikleri sergileyen ve işletmeler arasındaki iş birliklerini teşvik eden, dünyadaki lider promosyon ürünleri fuarıdır. PSI Düsseldorf fuarının lider pozisyona yükselmesinde, şüphesiz sektöre ve küresel ticarete yaptığı olumlu dokunuşlar etkili olmuştur. Fuarın eğildiği noktalar ve önem verdikleri arasında sürdürülebilirlik, kaynakların doğru kullanımı, kaliteli promosyon ürünleri üretimi, uluslararası alışverişi teşvik ve sektördeki yeni ürünlerin desteklenmesi gibi konular yer almaktadır.

Günümüzde çevre dostu ürünlere olan talep artarken, promosyon ürünleri sektörü de bu trende ayak uydurmuş ve çevre dostu alternatifler sunmaya başlamıştır. PSI Düsseldorf 2025 fuarı da sektörde giderek yaygınlaşan geri dönüştürülebilir malzemelere, yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilen ürünlere ve az miktarda atık üreten üretim süreçleri gibi sürdürülebilir uygulamalara yer verecektir.

2025 PSI, aynı zamanda sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendirme ve eğitim oturumlarına ev sahipliği yaparak sektördeki paydaşları bilgilendirecek ve ilham verecek bir fuar olacaktır.

 

PSI Düsseldorf Fuarı Verileri

PSI Düsseldorf fuarı 2024 verileri,

 

PSI Düsseldorf fuarı 2023 verileri,

 

PSI Düsseldorf fuarı 2020 verileri,

 

PSI Düsseldorf  Fuarı Katılımcı Listesi

PSI Düsseldorf fuarı yeni bir ivme ile 2024’te tekrar ziyaretçilerini ve katılımcılarını buluşturmuştur. İyi bir geri dönüş yakalayan PSI fuarı, 567  katılımcısı ve 10 binin üzerindeki ziyaretçisiyle iyi bir fuar gerçekleştirmiştir. Türkiye’den de etiket, matbaa, baskı, tekstil, çanta ve reklamcılık alanlarında üretim yapan birçok şirket PSI 2024 fuarına katılım göstermiştir.

En son düzenlenmiş olan PSI Düsseldorf 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Promosyon Ürünleri Fuarı PSI Düsseldorf’a DixiFuar Ayrıcalığıyla Ulaşın

Promosyon ürünleri sektörü, işletmelere etkili pazarlama araçları sağlayarak marka bilinirliğini artırmak, müşteri sadakati oluşturmak ve iletişim kurmak için birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatların hayat bulacağı PSI Düsseldorf 2025 fuarına katılmak, firmanızın başarıya ulaşması ve müşterilerinizle birebir ilişki kurmanıza kapı aralayacaktır. Fuara katılımınızda DixiFuar’ı tercih edebilir ve size özel sunulan tur programlarından yararlanabilirsiniz.

 

PSI Düsseldorf Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası promosyon ürünleri fuarı PSI, Düsseldorf Messe'de katılımcı ve ziyaretçilerini buluşturacak.

 Fuar Adı İngilizce PSI Düsseldorf  
 Fuar Adı Türkçe PSI Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı 
 Tarihler 7-9 Ocak 2025 
 Ülke  Almanya
 Şehir Düsseldorf
 Fuar Alanı Messe Düsseldorf
 Fuar Alanı Adresi Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf, Almanya
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail psi.show@rxglobal.com
 Organizatör RX Deutschland GmbH  
 Organizatör e-mail  infoDE@rxglobal.com
 Sektörler  Promosyon Ürünleri Sektörü
 Ürün Grupları Giyim ve Tekstil, Amblemler, Giyim, Kayışlar, Eldivenler, Şapkalar, Kol Düğmeleri, Önlükler, Güzellik ve Sağlık, Gözlük Temizleyicileri, Kokulu Ürünler, Sıhhi Ürünler, Vücut Bakımı, Hava Spreyi, Masaj, Parfümler, Aynalar, Elektronik ve Multimedya, Bataryalar ve Şarj Edilebilir Bataryalar, Cd ve Cd Oynatıcı Aksesuarları, Bilgisayar Aksesuarları, Cep Telefonu, Kameralar, Multimedya, Radyolar, Termometreler, Usb, Çalar Saatler, Çiçekler, Battaniyeler, Tek Kullanımlık Malzemeler, Barbekü, El Isıtıcıları, Meşaleler, Cep Bıçakları, Bahçe & Dış Mekân, Ev & Yaşam, Kupalar, Çatal Bıçaklar, Kovalar, Çakmaklar, Şişeler, Mumlar, Minderler, Mutfak Eşyaları, Soğutucular, Sepetler, Ayakkabı Cila Setleri, Para Kutuları, Dispenserler, Tepsiler, Halılar, Yer Paspasları, Bardak Altlıkları, Teraziler, Noel Eşyaları, Hediyelik Eşyalar, Ev Dekorasyonu, Yaşam Tarzı & Aksesuarlar, Yiyecek & İçecek, Okul & Ofis, Adres İndeksleri, Ofis Malzemeleri, Ataşlar, Tutucular, Kapaklar, Takvimler, Kartlar, Fiyat İşaretleme Ürünleri, Lazer İşaretleyiciler ve Sunucular, Manyetik Ürünler, Posta Yoğunlaştırıcılar, Hesap Makineleri, Koleksiyon Kutuları, Yazı Setleri, Okul Ekipmanları, Pullar Hizmetler & Teknolojiler, Oyunlar & Oyuncaklar, Bebek Ürünleri, Spor, Eğlence ve Etkinlikler, Çantalar, Bavullar & Seyahat, Özel Alanlar ve Program, Hizmetler ve Acenteler
 Fuar Metrekare Bilgisi  -
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 567
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 11.003
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 6 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Linkedin

Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar PROMOTÜRK (Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği), PROMASİAD (Promosyon ve Matbaa Sanayici İş Adamları Derneği), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler PROMAG Dergisi

 

 

PSI Düsseldorf Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

PSI Düsseldorf fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşmiş olan PSI Düsseldorf 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

PSI Düsseldorf 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Promosyon ürünleri fuarı PSI Düsseldorf, 7-9 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 PSI Düsseldorf fuarı nerede gerçekleşecek?

PSI Düsseldorf 2025 fuarı, Messe Düsseldorf’ta gerçekleşecektir.

PSI Düsseldorf fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuar alanına U78 ve U79 metro hatları kullanarak ulaşabileceğiniz gibi Düsseldorf ana istasyonundan otobüs veya trenle de yaklaşık 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

PSI Düsseldorf 2025 fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Fuar alanına yakın konumda çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Ruby Coco Hotel Dusseldorf ve Hyatt Regency Dusseldorf, Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf otellerinden fuar alanına metro aracılığıyla erişebilirsiniz. Intercity Hotel Dusseldorf oteline fuar alanından otobüs aracılığıyla 6 km sonra ulaşabilir, Premier Inn Dusseldorf City Ost oteline ise tramvay ile 5,8 km mesafe sonrasında ulaşabilirsiniz. Lindner Congress Hotel Dusseldorf oteli, fuar alanına toplu taşıma ile 4,5 km uzaklıktadır.

2025 PSI Düsseldorf fuar biletini nasıl temin edebilirim?

PSI Düsseldorf 2025 fuar biletleri için henüz kesin bir bilgi yoktur. Bilgileri takip edebileceğiniz sayfaya ulaşmak istiyorsanız tıklayınız.  

PSI Düsseldorf fuarı milli katılım listesinde var mı?

PSI fuarı, milli katılım listesinde yer almaktadır.

PSI Düsseldorf 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

PSI 2025 fuarında stant kiralamak ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak kiralama için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor