CES Las Vegas

 

CES (Consumer Electronics Show), dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarındandır ve her yıl Las Vegas, Nevada’da düzenlenmektedir. CES Las Vegas fuarı, 7-10 Ocak 2025 tarihlerinde Las Vegas Convention Centre fuar alanında düzenlenecektir. Her yıl binlerce katılımcı ve ziyaretçi, CES’e akın etmekte, teknoloji dünyasının nabzını tutmaktadır.

CES; birçok büyük ve küçük şirketin yeni ürünlerini tanıttığı, yenilikçi teknolojileri sergilediği ve gelecekteki trendleri keşfettiği bir platformdur. Burada akıllı ev sistemlerinden yapay zekâ ve robot teknolojilerine, otonom araçlardan giyilebilir cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşmak mümkündür. CES Las Vegas 2025 fuarı, teknoloji dünyasının en ileri seviyedeki ürünlerini ve projelerini bir araya getirerek ziyaretçilerini ilham verici bir yolculuğa çıkartacaktır

 

CES Las Vegas Fuarı ile Geleceğin Teknolojisine Şahitlik Edin

CES (Consumer Electronics Show), teknolojinin tüm yönlerini kucaklayan, inovasyonun ve ileri teknolojilerin bir araya geldiği dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından birisidir. Her yıl Las Vegas’ta düzenlenen bu büyüleyici etkinlik, 2025 etkinliği ile ziyaretçilerini yine heyecan dolu bir yolculuğa davet etmektedir.

CES Las Vegas 2025, tüketici elektroniği sektöründeki en son trendleri, yenilikleri ve geleceğin teknolojilerini sergilemek için geniş bir ürün gamına ev sahipliği yapacaktır. 5G teknolojileri, erişilebilirlik, yapay zekâ, ses teknolojileri, blok zinciri, dijital sağlık, robotik ve daha pek çok konu CES’in zengin içeriği arasında yer alacak. Fuarda sergilenecek ürünler ve çözümler, geleceği şekillendirecek teknolojik dönüşümün birer parçası olacaktır.

CES Las Vegas, dünya çapında önde gelen teknoloji şirketlerinin, girişimcilerin, yatırımcıların ve endüstri profesyonellerinin bir araya geldiği bir platformdur. CES 2024 fuarına Türkiye’den de yoğun bir ilgi olmuş ve milli otomobil üretici şirketimiz TOGG da bu fuarda yer almıştır. Markaların ve girişimcilerin kendini gösterebileceği en doğru adres olan CES Las Vegas fuarı; katılımcılarına, sektörün önde gelen isimleriyle tanışma fırsatı sunmakta ve vizyonlarına ilham katmaktadır.

CES Las Vegas, sadece teknolojiye yönelik bir etkinlik olmanın ötesine geçmektedir. Bu fuarda; akıllı şehirlerin sürdürülebilirliği, sağlık teknolojilerinin insan yaşamını iyileştirmesi, eğlence dünyasının sınırlarını zorlaması gibi konular da ele alınmaktadır.

 En son düzenlenmiş olan CES 2024 fuarında dijital dünyada çığır açan son teknoloji Metaverse ilk kez sergilenmiş ve büyük ilgi görmüştür. Buna benzer olarak NFT ve Web3 gibi son dönemlerin gelişmekte olan altyapıları da bu fuarda birçok panelin konusu olmuştur. CES Las Vegas fuarı, teknolojinin hayatın her alanında nasıl dönüştürücü bir etkiye sahip olduğunu gösterirken, ziyaretçileri için geleceğe dair umut ve heyecan vermektedir.

CES Las Vegas 2024 fuarında  Çin’in en büyük e-ticaret sitesi olan Alibaba.com’un  AI robotu ile alıcı ve ürün tedarikçilerine sunduğu avantajları tanıtıldı. Ayrıca fuarda sürdürülebilirlik alanında gerçek bir fark yaratabilme potansiyeline sahip yenilikler Greenlight ödülü ile taçlandırıldı.

 

CES Las Vegas Fuarı Verileri

CES Las Vegas 2024 verileri,

 

CES Las Vegas 2023 verileri,

 

CES Las Vegas 2022 verileri,

 

CES Las Vegas 2021 verileri,

 

CES Las Vegas 2020 verileri,

 

CES Las Vegas Katılımcı Listesi

Tüketici elektroniği alanında küresel bir pazar niteliği taşıyan ve dünyanın en önemli fuarlarından olan CES Las Vegas 2025 fuarının katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Büyük ses getiren 2024 fuarına Türkiye’den 50’nin üzerinde girişimci katılmış, bu katılımcıların arasında önde gelen milli firmamız TOGG da yer almıştır.

En son düzenlenmiş olan CES Las Vegas 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

DixiFuar ile Girişiminize Boyut Atlatın

CES Las Vegas yalnızca bir fuar değil, aynı zamanda geleceğin şekillendiği bir platformdur. Bu fuara katılarak hayal gücünün sınırlarını zorlayan yeniliklerle tanışabilir, teknoloji dünyasının heyecan verici geleceğine tanıklık edebilirsiniz. Geleceğin teknolojisini sunacak olan CES Las Vegas 2025’e DixiFuar’la adım atmak, işinizi ve sektörünüzü bir adım öteye taşımanın anahtarı olabilir. Şimdi iletişime geçin ve uygun fiyatlı, zengin hizmetler içeren fuar turlarına ulaşın.

 

CES Las Vegas Hakkında Bilgiler

Dünyanın en etkili teknoloji, tüketici elektroniği fuarı olan CES Las Vegas, yine büyük bir katılım ile 7-10 Ocak 2025'te kapılarını açacak.

 Fuar Adı İngilizce CES - Consumer Technology Association 
 Fuar Adı Türkçe CES - Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 
 Tarihler 7-10 Ocak 2025
 Ülke  Amerika Birleşik Devletleri
 Şehir Las Vegas
 Fuar Alanı Las Vegas Convention Centre
 Fuar Alanı Adresi 3150 Paradise Rd Las Vegas, NV 89109
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail customerservice@cta.tech
 Organizatör Consumer Technology Association (CTA)
 Organizatör e-mail  CTA@CTA.tech
 Sektörler  Tüketici Elektroniği
 Ürün Grupları

5G Teknolojileri, Erişilebilirlik, AR/VR/XR, Yapay Zekâ, Ses Teknolojileri, Blok Zinciri, Araç Ses Sistemi, Bulut Bilişim/Veri, Siber Güvenlik, Dijital Para Birimi/Kripto Para, Dijital Sağlık, Dijital Görüntüleme ve 3D Baskı, Dronlar, Enerji/Güç, Eğlence ve İçerik, Aile ve Yaşam Tarzı, Fintech, Fitness ve Giyilebilir Cihazlar, Gıda Teknolojisi, Oyun ve E-Spor, Yüksek Teknoloji Perakendeciliği/E-Ticaret, Ev Eğlence Donanımı, Ev Ofis Donanım ve Aksesuarları, Yatırım, IoT/Sensörler, Pazarlama ve Reklamcılık, Mobil Donanım ve Aksesuarlar, Gizlilik, Kuantum Hesaplama, Robotik, Akıllı Şehirler ve Dayanıklılık, Akıllı Ev ve Ev Aletleri,Tedarik ve Üretim, Uzay Teknolojisi, Spor Teknolojisi, Sürdürülebilirlik, Seyahat ve Turizm, Araç Teknolojisi, Video Teknolojileri, Sağlık Teknolojileri

 Fuar Metrekare Bilgisi  200.000 + metrekare
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 4.300
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 135.000
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 5 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Twitter
Facebook
Youtube
Instagram
Linkedin

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar ECID (Elektronik Cihazlar İmalatçıları Derneği), TESİD (Türk Elektronik Sanayicileri Derneği), BTİDER (Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği), Tekinder (Teknoloji ve İnsan Derneği), TET (Türkiye Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği), TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri Derneği), TBV (Türkiye Bilişim Vakfı), (TBD) Türkiye Bilişim Derneği
 Sektöre Ait Dergiler CHIP Dergi, PCWorld, TechnoLogic, Elektrik Dünyası Dergisi 


 

CES Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

CES Las Vegas fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son gerçekleşmiş olan CES Las Vegas 2024 fuarının katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

CES Las Vegas 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

CES Las Vegas fuarı, 7-10 Ocak 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 CES Las Vegas fuarı nerede gerçekleşecek?

ABD’nin en büyük fuarlarından olan CES, Las Vegas Convention Centre’de gerçekleşecektir.

CES fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Las Vegas şehir merkezindeki NB Main after Charleston durağından 108 ve 113 numaralı otobüsleri kullanarak NB Paradise after Elvis Presley durağında inebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında taksi ile 7 dakika gibi bir sürede fuar alanına ulaşabilirsiniz.

CES fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Westgate Las Vegas Resort & Casino, fuar alanına yürüyüş mesafesinde bulunan 4 yıldızlı bir oteldir. SpringHill Suites by Marriott Las Vegas Convention Center da, fuar ziyaretçileri ve katılımcılarının tercih edebileceği yürüyüş mesafesindeki bir başka oteldir. Travelodge by Wyndham Las Vegas ise yine yürüme mesafesinde yer alır ve işlevsel bir hizmet sunar.

CES Las Vegas 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti ve ayrıntılı bilgiye ulaşmanız için kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

CES Las Vegas fuarı, milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2025 CES Las Vegas fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

CES Las Vegas 2025 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor