IFA Berlin

 

Uluslararası tüketici elektroniği ve teknoloji endüstrisinin önde gelen ticaret fuarı IFA Berlin, 06-10 Eylül 2024 tarihlerinde, Messe Berlin Fuar Alanı'nda düzenleniyor. Avrupa’nın en kapsamlı teknoloji gösterisi olan fuar, bu yıl 100. yılını kutlayacak. Son teknolojik ürün ve gelişmelerin sergilendiği IFA, 1924 senesinden beri her yıl düzenlenmektedir. Hem ticari hem de halka açık olarak sergilenmesi IFA Berlin Fuarı'nı öne çıkarmaktadır. 

IFA Berlin'de; akıllı telefonlar, televizyonlar, bilgisayarlar, beyaz eşyalar, giyilebilir teknolojiler ve daha birçok elektronik ürün sergilenmektedir. Fuar, dünya çapında birçok üretici, tedarikçi, perakendeci ve teknoloji meraklısını bir araya getirerek iş birliği fırsatları sunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli etkinlikler, seminerler ve yenilikçi ürünlerin tanıtıldığı özel etkinlikler de düzenlenmektedir. IFA Berlin, sektörün geleceğine yön veren trendleri keşfetmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için kendi alanında önemli bir fuar olarak kabul edilmektedir.

 

Teknolojinin Kalbi 2024 IFA Berlin Fuarı ile Atıyor

Tüketici elektroniği, bilgi ve iletişim teknolojisinin piyasaya sürülmemiş yeniliklerini sunan platform IFA Berlin, sektör profesyonellerini yeni başlayan girişimcilerle, perakendecileri potansiyel alıcılarla, fikir üreticilerini yatırımcılarla buluşturmaktadır. Organizasyonun odağında akıllı evler, özellikle spor amaçlı giyilebilir cihazlar, sesli eğlence, ev elektroniği, nesnelerin interneti, iletişim ve teknolojinin tüm bileşenleri yer almaktadır. Ürün ve hizmet kategorileri arasında ev ve eğlence elektroniğinde hoparlör, oyun konsolları, küçük ev aletleri, ankastre setler, video, müzik sistemleri, görüntüleme, depolama, sanal gerçeklik, cep telefonları, bilgisayarlar, navigasyon, 3D baskı, robotik ve iletişim araçları bulunmaktadır.

IFA, bir tarafı elektronikle buluşan her konunun gelecekteki laboratuvarıdır. İlham verici projeleri merkezinde görmek, dahiyane fikirlerinize dinleyici bulmak, küresel bağlantılar kurmak, işin profesyonelleri ile tanışıp marka bilinirliğinizi artırmak amacındaysanız IFA Berlin Fuarı'nı kaçırmayın.

 

Sayılarla IFA Berlin Fuarı

 

IFA Berlin 2023 verileri,

 

IFA Berlin 2022 verileri,

 

IFA Berlin 2019 verileri,

 

IFA Berlin 2018 verileri,

 

IFA Berlin Katılımcı Listesi

2 binden fazla çözüm sağlayıcılar 06-10 Eylül 2024 tarihlerinde düzenlenen IFA Berlin Fuarı’nda potansiyel müşteriler yaratma ve mevcut ilişkilerini koruma amacı ile bulunacaktır. Ayrıca katılımcılar piyasaya sürdükleri yeni ürünlerini IFA Berlin’de sergileyecektir. IFA Berlin 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son düzenlenen IFA Berlin 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

51 Türk, 229 Alman, 31 İtalya, 1297 Çin, 165 Güney Kore ve 51 Fransa firmasının katılım sağladığı bir fuar olmuştur. Halka açık bir şekilde sergilenen fuar, gün geçtikçe sınırlarını artırmaktadır.

 

DixiFuar ile Yenilik Dünyasında Yol Alın

İlham verici tüketici elektroniği platformu IFA Berlin’de büyük iş anlaşmalarına imza atmak, yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olmak için, harekete geçin. Ulaşım, konaklama ve transfer planlamalarınızda destek arıyorsanız 7/24 DixiFuar ile iletişime geçebilir, seyahatinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

İfa Berlin 2023 Fuar Verileri

 

IFA Berlin Fuarı Hakkında Bilgiler

1-5 Eylül 2023 IFA Berlin Berlin Messegelande Uygun fiyatlı paket turlar için hemen tıkla

Fuar Adı İngilizce IFA Berlin
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı
Tarihler 06-10 Eylül 2024
Ülke  Berlin
Şehir Almanya
Fuar Alanı Berlin Messe
Fuar Alanı Adresi Messegelände Berlin ExpoCenter City Messedamm 22 14055 Berlin
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim E-mail ifa@messe-berlin.de
Organizatör Messe Berlin
Organizatör E-mail  central@messe-berlin.de
Sektörler Tüketici Elektroniği
Ürün Grupları Küçük ve Büyük Ev Aletleri, Piller ve Mobil, Sabit Şarj, Ankastre Mutfak Ürünleri, Haberleşme, Elektrikli Ev Aletleri için Parçalar, Dijital Sağlık, Klimalar, Ev Eğlencesi, BT Donanım ve Yazılım, Ağ Operatörleri, Fotoğraf ve Video, Akıllı Ev, Robotik, Televizyon
Fuar Metrekare Bilgisi  149.500 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı 2.302
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 180.000
Düzenlenme Sıklığı Her yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Ticari ziyaretçiler için 53.90 EUR'dan başlayan biletler mevcuttur.
Genel halktan ziyaretçiler için 9.90 EUR'dan başlayan biletler mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Fuar Alanının Şehre Mesafesi 12 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar TET (Türkiye Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği), TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri Derneği), ECID (Elektronik Cihazlar İmalatçıları Derneği), TESID (Türk Elektronik Sanayicileri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler 3e Electrotech, Elektrik Dünyası Online Dergi, Elektrik Dergisi, Yüksek Teknoloji

 

IFA Berlin Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

IFA Berlin 2024 Katılımcı Listesine nasıl ulaşırım?

IFA Berlin 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. 2023 yılı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

IFA Berlin tüketici elektroniği fuarı ne zaman gerçekleşecek?

06-10 Eylül 2024 tarihleri arasında Venue, Berlin Messe’de gerçekleşecektir.

IFA Berlin 2024 Fuarı nerede gerçekleşiyor?

IFA Berlin Fuarı Messe Berlin'de gerçekleşecektir.

IFA Berlin fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Araçla, trenle, toplu taşımayla, uçakla fuar alanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

IFA Berlin fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

ibis Berlin Messe, Hotel Messe, Ringhotel Seehof Berlin, Motel und Restaurant Avus otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

IFA Berlin fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

IFA Berlin Milli Katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

IFA Berlin stant kiralamak için ne yapmalıyım?

IFA Berlin 2024 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor