IDS Köln

 

IDS (International Dental Show) Köln, dünyanın önde gelen diş hekimliği ve diş teknolojileri fuarlarından biridir. Her iki yılda bir Almanya Köln'de düzenlenen fuar, diş hekimliği ve diş teknolojileri sektöründeki son yenilikleri, ürünleri ve teknolojik gelişmeleri sergilemektedir. 2023’te düzenlenmiş olan büyük etkinliğin ardından gelecek IDS fuarı, 25-29 Mart 2025’te Koelnmesse fuar alanında düzenlenecektir.

IDS Cologne; diş hekimliği ekipmanları, diş malzemeleri, diş implantları, protezler, diş teknolojileri, dijital diş hekimliği, endodonti, periodontoloji, ortodonti, ağız hijyeni ve benzeri konularda geniş bir ürün yelpazesini temsil etmektedir. Fuarda dünya çapından birçok üretici, tedarikçi, diş hekimi, diş teknisyeni ve sektör profesyoneli bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurma ve sektördeki en son gelişmeleri takip etme fırsatı bulur

IDS KOLN 2025 Fuarı Tur Paketleri

Ids Köln 4 gece fuar turu

4 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 4 gece konaklama

1379,00 EUR'dan itibaren

Detay

Ids Köln 6 gece fuar turu

6 Gece Programı - THY - İstanbul

THY ile İstanbul Yeni Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 6 gece konaklama

1599,00 EUR'dan itibaren

Detay

IDS Cologne 2025: Dişçilik ve Diş Teknolojilerinde Geleceğin İzleri

Dişçilik ve diş teknolojileri sektörü, sürekli gelişen teknoloji ve yeniliklerle birlikte hızla ilerlemekte ve hasta konforunu da gözeten etkili tedavi yöntemleri geliştirmektedir. Bu yeniliklerin merkezinde ise IDS Cologne gibi önemli fuarlar yer almaktadır. IDS Cologne, diş hekimliği dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olarak her iki yılda bir Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen bir fuardır. Bu etkinlik, sektördeki teknoloji ve inovasyonun buluşma noktası olarak ön plana çıkmaktadır.

IDS Cologne 2025 fuarı; diş hekimlerine ve diş teknolojisi uzmanlarına, dijital diş hekimliğinin sunduğu olanakları yakından tanıma fırsatı sunmaktadır. Dijital görüntüleme sistemleri, CAD/CAM teknolojileri, üç boyutlu yazıcılar, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi yenilikçi araçların tanıtılacağı fuar, uluslararası pek çok katılımcı ve ziyaretçiyi çekmektedir.

IDS 2025 fuarı, katılımcılara yenilikçi ürünlerin ve teknolojilerin yanı sıra eğitim seminerleri, konferanslar ve paneller gibi bir dizi etkinlik de sunmaktadır. Bu etkinlikler ile fuar; sektördeki uzmanların bilgi paylaşımı yapmasını, tartışma ortamı oluşturmasını ve katılımcılara mesleki gelişim ve eğitim imkânları sunmayı amaçlamaktadır.

 

IDS Cologne Fuarı Verileri

2023 verileri,

 

2021 verileri,

 

Dişçilik ve Diş Teknolojilerinin En Önemli Buluşma Noktasına DixiFuar ile Ulaşın

IDS Cologne 2025, diş hekimliği ve diş teknolojileri sektöründeki yenilikleri keşfetmek, iş birlikleri kurmak ve sektördeki profesyonellerle bağlantı kurmak için önemli bir platform sunmaktadır. İki yılda bir düzenlenen bu etkinliğe, katılmak ve sektördeki gelişmelere hâkim olmak için tercih edeceğiniz en güvenli seyahat rehberi ise DixiFuar! Uygun fiyatlardaki kişiye özel ayarlanabilen fuar paketlerine ulaşmak ve keyifli bir fuar seyahati yapmak için hemen iletişime geçin.

 

IDS Fuarı Hakkında Bilgiler

IDS Köln Fuarı dişçilik ve diş teknolojileri alanında öne çıkan ve uluslararası pek çok katılımcıyı ağırlayan bir fuardır.

 Fuar Adı İngilizce IDS (International Dental Show) Cologne 
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Dişçilik Fuarı
 Tarihler 25-29 Mart 2025
 Ülke  Almanya
 Şehir Köln
 Fuar Alanı Koelnmesse
 Fuar Alanı Adresi Messeplatz 1, 50679 Cologne, North Rhine-Westphalia, Almanya
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail ids@visitor.koelnmesse.de
 Organizatör GFDI - Gesellschaft zur Förderung der Dental-Industrie mbH 
 Organizatör e-mail  info@gfdi.de
 Sektörler  Dişçilik ve Diş Teknolojileri
 Ürün Grupları Diş Üniteleri̇, Aydınlatma Sistemleri, Emiş-Seperatör ve Basınçlı Hava Sistemleri̇, Uygulama Mobilyaları, Görsel Sistemler, Ağız İçi Kameralar, Radyografik Görüntü Kimyasalları, Radyografik Filmler, Görüntü Reseptörü Tutucuları, DVT Radyografik Cihazları, Anestezi Ekipmanları, Isırık Kayıt Cihazları, Dozajlama ve Karıştırma Cihazları, Endodontik Ölçüm Cihazları, Hidrokolloid Yumuşatıcılar, İmplantasyon Navigasyon Cihazları, Toz Püskürtme Cihazları, Ozon Terapi Cihazları, Horlama Tedavisi Ekipmanları, Renk Seçme Cihazları, X-ray Koltukları, Hasta Koltukları, Aşındırma Maddeleri ve Yapıştırıcılar, Geçici Dolgu Macunları, Geçici Kronlar ve Köprü Malzemeleri, Amalgam Alaşımları, Kök Dolgu Malzemeleri, İlaçlar, El Aletleri, Döner Aletler, Osilasyon Aletleri, İmplant, Sakinleştiriciler, Sütür Malzemeleri, Oklüzyon Testi Çalışma Yardımcıları, Pansuman Malzemeleri, Parlatma Malzemeleri, Elmas Aletler, Tungsten Karbür Aletler, Parapulpal İğneler, Diş Fırçaları, Diş Macunları, Protez Bakımları, Diş İpi, Diş Beyazlatma Aletleri, Tutma Ankrajları ve Pimleri, CAD/CAM Malzemeleri, Profilaksi / Diş ve Ağız Hijyeni, Kozmetik Diş Hekimliği̇, Sarf Malzemeleri, Kompresörler, Tedavi Alanı için Dolaplar, Resepsiyon ve Bekleme Odası Mobilyaları, Muayene Mobilyaları
 Fuar Metrekare Bilgisi  180.000 metrekare 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.788
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 120.000
 Düzenlenme Sıklığı İki Yılda Bir
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 2 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları -
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar TDB (Türkiye Dişhekimleri Birliği), TPD (Türk Periodontoloji Derneği), TOMCD (Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği), TOD (Türk Ortodonti Derneği), EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği), Türk Pedodonti Derneği
 Sektöre Ait Dergiler Türk Diş Hekimliği Araştırma Dergisi, Dental Tribune, Roots Dergisi, Implant Dergisi, Cosmetic Dentistry Dergisi


 

IDS Cologne Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

IDS Cologne fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

En son düzenlenmiş IDS fuarının 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

IDS Cologne 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

2025 IDS Cologne fuarı, 25-29 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 IDS Cologne fuarı nerede gerçekleşecek?

Dişçilik ve diş teknolojileri sektörünün önde gelen fuarı IDS Cologne 2025, Koelnmesse’de gerçekleşecektir.

IDS Cologne fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Koelnmesse fuar alanı şehrin ulaşım açısından elverişli bir bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezinden otobüsle 9 dakikada, taksi ile 5 dakikada fuar alanına ulaşabilirsiniz. 9 numaralı tramvay hattı ile de fuar alanına 15 dakikada çok uygun bir fiyata ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

IDS 2025 Cologne fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Boutıque 003 Koln Am Dom fuar alanına 4,4 km; Hotel Am Augustinerplatz Köln 3,6 km; Maritim Hotel Köln 3,9 km; Lindner Hotel Dom Residence Köln oteli fuara 4,9 km uzaklıkta yer alan yakın mesafedeki uygun ve cazip otellerdir. Leonardo Hotel Köln Bonn Airport ise bu oteller kadar modern ve rahat bir seçenek olup fuar alanına 14,2 km uzaklıkta yer almaktadır.

2025 IDS Cologne fuar biletini nasıl temin edebilirim?

IDS Cologne 2025 fuarının biletleri, fuar başlamadan 3 ay önce satışa sunulacaktır.

IDS Cologne fuarı, milli katılım listesinde var mı?

Fuar, milli katılım listesinde yer almaktadır.

IDS Cologne 2025 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

IDS Cologne 2025 fuarı için stant başvuruları 2023 yılının sonunda başlayacaktır. Ayrıntıları takip edebileceğiniz stant başvurusu sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor