CTO Expo

 

CTO Expo fuarı, Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen otomotiv ve yan sanayi fuarıdır. Otomotiv ve yan sanayi sektörüne dair pek çok katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturacak olan CTO Expo fuarı, 28-31 Mayıs 2024’te Crocus Expo fuar alanında gerçekleştirilecektir. CTO Expo’nun katılımcı ve ziyaretçi profilini mühendisler, otomotiv üreticileri, inovasyon meraklıları, otomotiv bakım hizmeti sağlayıcıları ve daha pek çok sektör ilgilisi oluşturmaktadır.

CTO Expo Moskova fuarı, beraberinde 3 ayrı fuar ile düzenlenmektedir. Bu fuarlar otomotiv sektörüyle yakından ilgili olan alanlardır. Ziyaretçiler; akıllı mobilite çözümlerinden otonom sürüş teknolojilerine, inşaat araçlarından lojistik hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetleri deneyimleyebilir.

 

CTO Expo İş Birliklerinize Hız Katar

CTO Expo 2024, katılımcılarına değerli iş bağlantıları kurma ve sektördeki diğer profesyonellerle ağ oluşturma imkânı sağlayacaktır. Katılımcılar pazar trendlerini daha iyi analiz edip buna göre yeni ürünler ortaya çıkarmak için CTO Expo fuarını tercih etmektedir.

28 ve 31 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan bu organizasyonda; birbirinden farklı ancak ilişkili sektörlerden katılımcı ve ziyaretçiler bir araya gelecektir. İşte CTO Expo ile beraber yürütülen diğer fuarlar:

CTT Expo (İnşaat Ekipmanları ve Teknolojileri): İnşaat sektörünün kalbindeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sergileyen bir platform.

COMvex (Ticari Araçlar ve Teknolojileri): Ticari araçlar ile teknolojileri konusunda en son gelişmeleri ve ürünleri tanıtan bir alandır.

CTO Expo (Yedek Parça, Otomotiv Satış Sonrası Pazar ve Servis): Otomobil, kamyon ve inşaat gibi her türlü araç için mal ve hizmet sağlayıcılar; bu fuarda buluşurlar.

 

CTO Expo Fuarı Verileri

CTO Expo 2023 fuarı verileri,

 

 

CTO Expo Fuarı Katılımcı Listesi

Otomotiv ve yan sanayi alanında Rusya’nın önde gelen fuarı CTO Expo 2024 için katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. 28-31 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan fuarın katılımcı listesi ilerleyen günlerde şekillenecek ve açıklanacaktır.

 

DixiFuar ile CTO Expo ve Yeni İş Birlikleri Çok Yakınınızda

DixiFuar uluslararası pek çok fuara turlar düzenler. Otomotiv ve yedek parça alanında çalışan bir firmaysanız CTO Expo fuarında yer almayı düşünebilirsiniz. Bu fuara kolayca erişmek ve sektörünüzde kalıcı iş birlikleri elde etmek için DixiFuar ile iletişime geçebilir ve avantajlı fuar paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

CTO Expo Moskova Fuarı Hakkında Bilgiler

CTO Expo fuarı 28-31 Mayıs 2024 tarihlerinde Crocus Expo fuar alanında gerçekleşecek olan otomotiv ve yedek parça fuarıdır.

Fuar Adı İngilizce CTO Expo - International Trade Fair for Spare Parts, Automotive Aftersales Market and Service
Fuar Adı Türkçe CTO Expo - Yedek Parça, Otomotiv Satış Sonrası Pazar ve Servis Fuarı 
Tarihler 28-31 Mayıs 2024
Ülke  Rusya 
Şehir Moskova
Fuar Alanı Crocus Expo
Fuar Alanı Adresi Mezhdunarodnaya Ulitsa, 16, Krasnogorsk, Moscow Oblast, Rusya, 143401 
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail info@cto-expo.ru
Organizatör Sigma Expo Group 
Organizatör e-mail  info@cto-expo.ru
Sektörler  Otomotiv ve Yan Sanayi
Ürün Grupları

Parçalar ve Bileşenler, Yağlar - Sıvılar ve Yağlayıcılar, Teşhis ve Onarım Ekipmanları, Aküler ve Elektronikler, Aksesuarlar ve Özelleştirme, Telematik, BT çözümleri ve Yazılım, Lastikler ve Jantlar, Farlar, Otomotiv boyaları, Araç Kaplamaları, Bağlantılı Araç Teknolojileri, Motor Parçaları, Şasi ve Süspansiyon, Otonom Sürüş Teknolojileri, Sigorta Hizmetleri

Fuar Metrekare Bilgisi  8.818 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı 234
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 28.219
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuarın Şehre Mesafesi 25 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Youtube

Instagram

VK
Sektöre Ait Birlik ve Odalar OSD (Otomotiv Sanayi Derneği), ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği), OSS (Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği), OMD (Otomotiv Mühendisleri Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Oto Yedek Parça Dergisi, Auto World - Uluslararası Otomobil ve Yedek Parça Dergisi, Auto SHOW, Autocar, Auto Express 


 

CTO Expo Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

CTO Expo 2024 fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

CTO Expo fuarı katılımcı listesi henüz paylaşılmamıştır.

CTO Expo 2024 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

CTO Expo fuarı, 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

CTO Expo nerede gerçekleşecek?

2024 CTO Expo fuarı, Moskova’da yer alan Crocus Expo fuar alanında gerçekleşecektir.

CTO Expo fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Fuarın gerçekleşeceği Crocus Expo’ya Moskova metrosu (Myakinino İstasyonu) veya özel aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Crocus Expo fuar alanı yakınında katılımcılar ve ziyaretçiler için 20 bin araçlık ücretsiz bir otopark da mevcuttur.

CTO Expo 2024 fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel Art Moscow Voykovskaya’da konaklamanız dahilinde Crocus Expo fuar alanına ve şehir merkezine arabayla 25 dakikada ulaşabilirsiniz. Imperia City Hotel’den, 2 dakikalık bir yürüyüş ile Vystavochnaya metro istasyonuna ulaşabilir ve buradan fuar alanı da dahil şehrin her bölgesine kolayca gidebilirsiniz. Golden Ring oteli, Smolenskaya metro istasyonuna iki dakika mesafededir, bu sayede fuar alanına da doğrudan ulaşabilirsiniz. The Rooms Boutique Moscow otelinden taksi veya özel aracınızla 9 dakikalık bir yolculuk ile fuar alanına ulaşabilirsiniz

CTO Expo 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

CTO Expo 2024 fuarının biletleri henüz satışa sunulmamıştır.

CTO Expo fuarı milli katılım listesinde var mı?

CTO Expo, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2024 CTO Expo fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

CTO Expo 2024 fuarında stant kiralamak ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor