CTT Expo

 

CTT Expo fuarı, inşaat ekipmanları ve teknolojileri alanında düzenlenen bir fuardır. Her yıl Moskova’da düzenlenen CTT Expo, 28-31 Mayıs 2024 tarihlerinde Crocus Expo fuar alanında gerçekleştirilecektir. Bu fuar; inşaat, madencilik, yol yapımı ve diğer altyapı projelerinde kullanılan ekipmanlar, makineler ve teknolojileri sergilemek üzere düzenlenir. Fuar, sektördeki son gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek isteyen profesyoneller, şirketler ve sektör temsilcileri için Moskova’daki bir buluşma noktasıdır.

Rusya ve Doğu Avrupa’nın yapı inşaat sektöründe yer bulabileceğiniz en iyi adres CTT Expo Moskova fuarıdır. Rusya’nın yapı ve inşaat sektörü yatırımcıları için sağladığı avantajları değerlendirebileceğin fuarında DixiFuar’ın avantajlı turlarıyla yer alabilirsiniz.

CTT Expo Moskova Fuarı Tur Paketleri

CTT Expo 5 gece fuar turu

3 Gece Programı - THY- Istanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 3 gece konaklama

859,00 EUR'dan itibaren

Detay

CTT Expo 5 gece fuar turu

5 Gece Programı - THY- Istanbul

THY ile İstanbul Havalimanı'ndan uçuş

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

3*4* otellerde 5 gece konaklama

979,00 EUR'dan itibaren

Detay

Yapı ve İnşaatın En Kapsamlı Fuarı: CTT Expo Moskova

CTT Expo fuarı, 20 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. Yapı ve inşaat sektörünün Rusya’daki bu önemli fuarı, geniş ürün yelpazesi ve zengin içeriği ile dikkat çekmektedir. İnşaat araçları, hafriyat makineleri, yol yapım ekipmanları, madencilik işlemleri ve çok daha fazlasını CTT Expo fuarında görmeniz mümkündür. Fuar süresince sektöre yönelik pek çok zengin içerikte froum ve konferans da düzenlenmektedir. Geçtiğimiz 2023 fuarında 1.800’ün üzerinde sektör uzmanı, bu konferanslarda katılımcı ve ziyaretçi olarak yer almıştır.

Fuar ayrıca 3 ayrı fuarla aynı yerde ve eş zamanlı olarak yürütülmektedir. “Expo” kelimesindeki her bir harf, bir fuara denk gelmektedir. Bu fuarlar, yapı ve inşaat alanında sektörünün ilgili olduğu yan dalları da görmeyi sağlamaktadır. İşte CTT Expo fuarıyla beraber düzenlenen diğer fuarlar:

E - CTT Expo (İnşaat Ekipmanları ve Teknolojileri): İnşaat sektörünün kalbindeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sergileyen bir platform.

 

X - COMvex (Ticari Araçlar ve Teknolojileri): Ticari araçlar ile teknolojileri konusunda en son gelişmeleri ve ürünleri tanıtan bir alandır.

 

P - CTO Expo (Yedek Parça, Otomotiv Satış Sonrası Pazar ve Servis): Otomobil, kamyon ve inşaat gibi her türlü araç için mal ve hizmet sağlayıcılar; bu fuarda buluşurlar.

 

O - Logistika Expo (Lojistik, Taşımacılık, Depolama Teknolojileri ve Ekipmanları): Yapı ve inşaat, lojistik olmadan düşünülemez. Bu nedenle lojistik, taşıma, depolama ile ilgili hizmetler ve araçlar bu fuarda sunulmaktadır.

CTT Expo Fuarı Verileri

CTT Expo 2023 fuarı verileri,

 

CTT Expo Fuarı Katılımcı Listesi

Yapı ve inşaat teknolojileri alanında Rusya’nın önde gelen fuarı CTT Expo 2024 fuarının katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. 28-31 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan fuarın katılımcı listesi ilerleyen günlerde şekillenecek ve açıklanacaktır.

 

Yapı ve İnşaatın Moskova’daki Durağı CTT Expo 2024 Fuarında Dixifuar ile Yer Alın

DixiFuar, düzenlediği fuar turlarıyla birçok uluslararası fuara kolayca erişmenizi sağlar. Uçak, otel, transfer dahil esnek tur paketleri ile CTT Expo 2024 fuarında yer alabilirsiniz. Yapı ve inşaat teknolojileri sektörünün bu kapsamlı fuarına katılmak; size ve firmanıza şüphesiz ki çok şey katacaktır. Ticaretin yeni yüzü uluslararası fuarlarda boy göstermek için en iyi zaman: şimdi ve en iyi hizmet ise DixiFuar’da!

 

CTT Expo Fuarı Hakkında Bilgiler

28-31 Mayıs 2024 tarihlerinde Crocus Expo fuar alanında düzenlenecek olan CTT Expo fuarı, inşaat ekipmanları ve teknolojileri ile ilgili bir fuar olacaktır.

Fuar Adı İngilizce CTT Expo - International Trade Fair for Construction Equipment and Technologies
Fuar Adı Türkçe CTT Expo- İnşaat Ekipmanları ve Teknolojileri Ticaret Fuarı
Tarihler 28-31 Mayıs 2024
Ülke  Rusya
Şehir Moskova
Fuar Alanı Crocus Expo
Fuar Alanı Adresi Mezhdunarodnaya 16, 18, 20, Krasnogorsk, Moskova
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail info@ctt-expo.ru 
Organizatör Sigma Expo Group Ltd. 
Organizatör e-mail  info@sigma-expo.ru
Sektörler  Yapı ve İnşaat Teknolojileri
Ürün Grupları

İnşaat Araçları, Hafriyat Makineleri, Yol Yapım Makine ve Ekipmanları, Kaldırma Aletleri, Vinçler ve Taşıyıcılar, Beton İşleri için Ekipmanlar, Kalıp ve İskeleler, Saha Kurulumları, Kırma ve Eleme Ekipmanları, Çimento, Kireç, Alçı, Prefabrik, Asfalt Üretim Makineleri ve Tesisleri, Makine Yedek Parçaları, Test-Ölçüm-Süreç Kontrol Mühendisliği, İş Güvenliği, Açık Ocak Madencilik, Yer Altı Madencilik Makine ve Ekipmanları, KOK-Kimyasal Ekipman, Yük Taşıma Ataşmanı, Sarf Malzemeleri, Kırma ve Eleme Ekipmanları 

Fuar Metrekare Bilgisi  100.912 m²
Son Fuar Katılımcı Sayısı 920
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 63.015 +
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri

Henüz Belli Değil

Fuarın Şehre Mesafesi 25 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Youtube
VK

Telegram
Sektöre Ait Birlik ve Odalar İİMDER (İstanbul İnşaatçılar ve Müteahhitler Derneği), TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği), İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği), TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği)
Sektöre Ait Dergiler İnşaat Dünyası, Şantiye Dergisi, Yapı İnşaat Dergisi, EkoYapı Dergisi, Yapı Magazin, Building and Environment


 

CTT Expo Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

CTT Expo fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

CTT Expo 2024 fuarı katılımcı listesi, henüz paylaşılmamıştır.

CTT Expo fuarı ne zaman gerçekleşecek?

CTT Expo fuarı, 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2024 CTT Expo nerede gerçekleşecek?

Yapı ve inşaat teknolojileri sektörüne kapsamlı bir bakış sunacak fuar CTT Expo, Crocus Expo fuar alanında gerçekleşecektir.

CTT Expo fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Crocus Expo fuar alanına Moskova metrosu (Myakinino İstasyonu) veya özel aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Crocus Expo IEC yakınında katılımcılar ve ziyaretçiler için 20.000 araçlık ücretsiz bir otopark da bulunmaktadır.

CTT Expo fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hotel Art Moscow Voykovskaya; Crocus Expo, Sheremetyevo Havaalanı ve şehir merkezine arabayla 25 dakikalık uzaklıktadır. Imperia City Hotel'den, 2 dakikalık bir yürüyüş ile Vystavochnaya metro istasyonuna ulaşabilir ve buradan fuar alanı da dahil şehrin her bölgesine kolayca gidebilirsiniz. Golden Ring oteli, Smolenskaya metro istasyonuna iki dakika mesafededir, bu sayede fuar alanına da doğrudan ulaşabilirsiniz. The Rooms Boutique Moscow otelinden taksi veya özel aracınızla 9 dakikalık bir yolculuk ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.

CTT Expo 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

CTT Expo 2024 fuar biletleri henüz satışa sunulmamıştır. Fuar biletlerinin satışa sunulacağı sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

CTT Expo fuarı milli katılım listesinde var mı?

Ctt Expo, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

CTT Expo 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

CTT Expo 2024 fuarında stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor