Cosmoprof Bologna

 

Kozmetik endüstrisinde dünyanın referans fuarı Cosmoprof Worldwide Bologna, 20 - 23 Mart 2025 tarihleri arasında Bologna Fiere Fuar Alanı'nda yapılacak. İtalya’nın ev sahipliği yaptığı fuar 1967 kuruluş yılından beri her sene ziyaretçileri ile buluşuyor. Kozmetik, parfümeri, estetik ve kuaförlük üzerine her şeyi konu alan fuar, ticari bir etkinlik olmasıyla birlikte kişisel değeri vurgulaması ile öne çıkmaktadır.

 

Sürdürülebilir Güzellik Cosmoprof’ta

Cosmoprof Bologna Fuarı, iç pazarı güçlendirmek, küresel pazarı hareketlendirmek için yeni fırsatlar ve yeni dağıtım kanalları oluşturma hedefiyle dünyanın her bölgesinden üretici ve distribütörü buluşturuyor. 50 yıldan fazla deneyime sahip fuar, güzellik endüstrisine yön veren her marka için önemli bir bilgi kaynağı oluyor. Ürün gruplarını estetik ilaç, saç, cilt, tırnak bakım krem ve malzemeleri, kozmetik ürün ve ekipmanları, parfüm ve koruyucu ürünleri kapsıyor.

Cosmoprof 2025 Mart sunumu inovasyon ve sektörün mükemmelliğine doğru gelişim temaları üzerinde şekilleniyor. Bağlantılı üç endüstriyi bir merkezde birleştiren fuar, sektör profesyonellerine ve ziyaretçilere özel olarak ayrılmış üç farklı ticaret alanı oluşturuyor. Fuar tarihleri içinde farklı zamanlarda açılıp kapanan etkinlikler, özellikle tek amaca odaklanan ve kısıtlı vakti olan sektör yetkilileri için önemli bir ayrıcalık oluyor. Aynı zamanda organizasyonun daha verimli geçmesini sağlıyor.

Üç farklı ticari alan; Cosmopack, Cosmo Parfumery & Cosmetics, Cosmo Hair & Nail & Beauty Salon.

Cosmopack alanının hedef kitlesi kozmetik tedarik zincirleri, malzeme, hammadde, üretici, uygulayıcı ve satıcılarıdır. Bu kısımda sürdürülebilirliğe verilen önem ışığında doğal bileşenler ve doğal ambalajlar öne çıkıyor.

Cosmo Parfumery & Cosmetics, endüstrinin daha çok perakende kısmını kapsıyor. Kozmetik ve parfümeri dünyasının yenilikleri hakkında alıcılar ve şirketler için sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye odaklanıyor.

Cosmo Hair & Nail & Beauty Salon, güzellik merkezleri, kuaförler, sağlık merkezleri, kaplıcalar ve otellerden sektör profesyonelleri ve şirket sahiplerini hedef alıyor.

 

Cosmoprof Fuar Verileri

Cosmoprof Bologna 2023 yılı verileri,

Cosmoprof Bologna 2022 yılı verileri,

 

Cosmoprof Bologna ​​2019 yılı verileri,

 

Cosmoprof Bologna 2018 yılı verileri,

 

Cosmoprof Bologna Fuarı Katılımcı Listesi

Her yıl düzenlenen fuara kişisel bakım ve kozmetik sektöründen katılan firmaların yanı sıra ziyaretçiler de ilgi göstermektedir. 2023 yılında yapılan Cosmoprof Bologna Fuarı’na 250 binden fazla ticari ziyaretçi gelmiştir.

20-23 Mart 2025 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı, büyük bir ilgi beklemektedir. Cosmoprof Bologna 2024 Fuarı’na 74 Türk firması katılım sağlamıştır.

Cosmoprof Bologna Fuarı 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Cosmoprof Bologna Fuarı’na Dixifuar İle Yol Alın

Estetik ve güzellik kozmetik sektörü için ne kadar önemliyse Cosmoprof da uluslararası marka bilinirliği için çok önemli. Deneyimli fuarlara katılmak için deneyimli partnerlerle yol alınır. Dixifuar yurt dışı ticaret fuarlarında uzun yıllara dayanan sektör deneyimi ile yanınızda. Seyahat planınızı Dixifuar ile yapar her fuarda güvenle yol alırsınız.

 

Cosmoprof Bologna Fuarı Hakkında Bilgiler

Kozmetik endüstrisinde dünyanın referans fuarı Cosmoprof Worldwide Bologna, 21-25 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. Daha fazla bilgi için Dixifuar ile iletişime geçin

Fuar Adı İngilizce Cosmoprof Bologna
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı
Tarihler 20 - 23 Mart 2025
Ülke  İtalya
Şehir Bologna
Fuar Alanı Bologna Fiere
Fuar Alanı Adresi Viale della Fiera, 20, 40128, Bologna BO
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar iletişim e-mail info@cosmoprof.it
Organizatör Bologna Fiere
Organizatör E-mail  segreteria.generale@bolognafiere.it
Sektörler  Kişisel Bakım ve Kozmetik
Ürün Grupları Estetik İlaç, Kozmetik Ambalajları, Kozmetik Endüstrisi için Ürün ve Hizmetler, Aksesuar ve Aplikatörler, Kozmetik Endüstrisi için Fırçalar, Kozmetik Mendiller, Kozmetik Süngerler, Yüz ve Vücut Bakımı, Güneş Bakımı, Makyaj Ürünleri, Tüy Alma Ürünleri, Saç Bakımı, Tırnak Ürünleri, Tırnak Bakımı, Ağız Bakım Ürünleri, Doğal & Vegan & Helal Makyaj Ürünleri, Makyaj Kalemleri, Kozmetik Endüstrisi için Ekipman, Makine ve Otomasyon Sistemleri, Kokular, Kozmetik Parfümler, Yumuşatıcılar, Matlaştırıcılar, Antiseptik ve Koruyucular, Antioksidanlar, Uv Filtreleri, Saç için Kozmetik Ürünler, Traş Bakım ve Ürünler, Yapay Kirpikler, Parfümeri Mağazaları için Ekipmanlar, Erkek Bakım, Kozmetik Ev Cihazları, Spa & Güzellik
Fuar Metrekare bilgisi   
Son fuar katılımcı sayısı 2.983
Son fuar ziyaretçi sayısı 250.000+ 
Düzenlenme sıklığı Her yıl
Fuar giriş ücretleri Henüz Belli Değil
Fuarın şehre mesafesi 13,2 km.
Fuar Sosyal Medya sayfaları Facebook
Instagram
Youtube
Linkedin
Sektöre ait birlik ve odalar KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği), TUKAD (Kozmetik Araştırmacıları Derneği), KUAD (Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği), DOKAD (Doğal Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Araştırma Geliştirme Derneği)
Sektöre ait dergiler Beauty Turkey Magazine

 

Cosmoprof Bologna Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Cosmoprof Bologna katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Kozmetik endüstrisinde dünyada tanınan fuarın katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Cosmoprof Bologna Kozmetik fuarı gerçekleşecek mi?

20 - 23 Mart 2025 tarihleri arasında Bologna Fiere Exhibition Centre'de gerçekleşecektir.

Cosmoprof Bologna fuarı nerede gerçekleşiyor?

Bologna Fiere Exhibition Centre ‘de gerçekleşecektir.

Cosmoprof Bologna ne zaman yapılacak?

20 - 23 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Cosmoprof Bologna fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Araçla, trenle, taksiyle, uçakla fuar alanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden DixiFuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Cosmoprof Bologna fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Wall Art Fiera, Travel Fiera, M2BO DOSSETTI 27 – FIERA, Beva Fiera Bologna, Room & Breakfast Nettuno 29, HOLABologna B&B gibi oteller yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Cosmoprof Bologna fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Cosmoprof Bologna milli katılım listesinde mi?

Fuar, milli katılım listesinde yer almaktadır.

Cosmoprof Bologna stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.
     
Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor