Beautyworld Middle East Dubai

 

Orta Doğu’nun en büyük Güzellik ve Sağlık Ürünleri Fuarı Beautyworld Middle East, 28-30 Ekim 2024 tarihlerinde düzenlenecek. 1996 senesinden beri her yıl yapılan fuar 26. kez güzellik ve sağlık hakkında her şeyi ziyaretçilerin ilgisine sunacak. Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılacak fuar Orta Doğu bölgesinde güzellik ürünleri, aksesuarları, kokular ve sağlık alnında dünya çapında öneme sahip uluslararası ticaret fuarı olarak tanınıyor.

 

Bu Fuarda Bir Güzellik Var!

Güzellik ve sağlık ürünleri üreticileri ile ambalaj üreticilerini bir araya getiren fuar ticari ziyaretçilerin dünya markaları ile tanışma merkezi oluyor. Sektörde yapılan son gelişmelerin ve pazar eğilimlerinin açıklandığı fuar sınır ötesi bağlantılar ve bilgi paylaşımı açısından son derece etkili bir iletişim kaynağı yaratıyor. Fuarda; ürün geliştiriciler, endüstri profesyonelleri ile sektöre yeni katılanlar, fizyoterapistler, distribütörler, perakendeciler, güzellik uzmanları ve her tür ticari alıcılar aradıklarını bulabiliyor. Etkinliğin ana ekseninde; saç, tırnak, güzellik merkezleri, kozmetik, cilt ve kişisel bakım, hijyen, koku bileşenleri, kokular, ambalaj, hammadde, doğal ve organik ürünler yer alıyor.

Dünyada hızla büyüyen pazarların başında gelen güzellik ve sağlık endüstrisi Beautyworld Middle East ile yeni bir boyut kazanıyor. Ekolojik ürün ve ambalajlardan, sanal alışverişe, sürdürülebilir üretimden yaratıcı tekniklere kadar her alanda alıcıları cezbeden teklifler ve imza atılan büyük ticari sözleşmeler 3 günün bilançosu oluyor.

 

Sayılarla Beautyworld Middle East Fuarı

Beautyworld Middle East 2022 yılı verileri,

 

Beautyworld Middle East 2021 yılı verileri,

 

Beautyworld Middle East 2019 yılı verileri,

 

Beautyworld Middle East 2018 yılı verileri,

 

Beautyworld Middle East Katılımcı Listesi

Beautyworld Middle East fuarı, 28-30 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılacak. Beautyworld Middle East fuarının 2023 katılımcı listesi açıklanmıştır. En son düzenlenen Beautyworld Middle East 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Beautyworld Middle East, 15 salonda 1.600’den fazla katılımcının yer aldığı ilham verici bir vitrinle bu yılı tamamlayacak. 2023 yılı için %20’lik bir boyut artışı ile şimdiye kadar olan en dikkat çekici fuarlarından birini yapacaktır. 56’dan fazla ülkeden gelen ve 25 özel ülke sergisi de dahil olmak üzere güçlü bir fuar katılımı olacaktır. Bu sektör için Orta Doğu, karşı konulamaz bir büyüme yaşayan bölgelerden biri olarak görülmektedir. Büyüyen sektörün bir parçası olmak için Beautyworld Middle East gibi etkisi büyük fuarlara katılmak önemlidir.

 

Güzelik Fuarında Yerinizi Dixifuar Ayrıcalıkları İle Alın

Beautyworld Middle East Fuarı, size ve işletmenize yeni pazarlar ve yeni müşterilerin kapısını aralarken son trendleri keşfetme ve markanızı tanıtma fırsatı sunuyor. Bu imkanları değerlendirmeniz ve fuarda yerinizi almanız için tüm ayrıntıları sizin yerine Dixifuar düşünüyor. Dixifuar’ın tur seçeneklerinden birini seçin, eşsiz fırsatları yakalayın.

 

Beautyworld 2022 verileri- infografık.jpg

 

Beautyworld Fuarı Hakkında Bilgiler

Beautyworld Middle East Dubai World Trade Center 05 - 07 Ekim 2021. En uygun fuar turları Dixifuar.com

 

Fuar Adı İngilizce Beautyworld Middle East
Fuar Adı Türkçe Uluslararası Kişisel Bakım ve Kozmetik Fuarı
Tarihler 28-30 Ekim 2024
Ülke  BAE
Şehir Dubai
Fuar Alanı Dubai World Trade Centre
Fuar Alanı Adresi Sheikh Zayed Rd - Trade Centre 2 - Dubai 
Fuar Web Sitesi Tıklayın
Fuar İletişim e-mail beautyworld@uae.messefrankfurt.com
Organizatör Messe Frankfurt Middle East GMBH
Organizatör e-mail  info@uae.messefrankfurt.com
Sektörler Kişisel Bakım ve Kozmetik
Ürün Grupları Besleyici Kozmetikler, Dekoratif Kozmetik, Kişisel Bakım Ürünleri, Kozmetik Teknik Cihazlar, Parfümler, Organik Kozmetik Ürünleri, Tıbbi Kozmetik Ürünleri, Kalıcı Makyaj Ürünleri, Ayak Bakım Ürünleri, Pedikür Cihazları, Sağlık Ayakkabıları, Tırnak Tasarım ve Bakımı, Solaryum Sistemleri, Güneş Kozmetiği, Solaryum Aksesuarları, Sağlık ve Terapi Cihazları, Aqua Sağlık, Aroma Tedavisi, Spa Uygulamaları, Kozmetik Hammaddeler, Kozmetik Aksesuarları, Fırçalar, Aplikatörler, Cilt Bakım Ürünleri
Fuar Metrekare Bilgisi    
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.803
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 44.256
Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
Fuar Giriş Ücretleri  
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 5 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter 
Instagram 
Youtube 
Sektöre Ait Birlik ve Odalar KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği), TUKAD (Kozmetik Araştırmacıları Derneği), KUAD (Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği), DOKAD (Doğal Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Araştırma Geliştirme Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Beauty Turkey

 

Beautyworld Middle East Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Beautyworld Middle East katılımcı listesine nasıl ulaşırım?

Orta Doğu’nun en büyük Güzellik ve Sağlık Ürünleri fuarı Beautyworld Middle East'in en son açıklanmış 2023 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Beautyworld Middle East gerçekleşecek mi?

28-30 Ekim 2024 tarihleri arasında Dubai’de World Trade Centre'de gerçekleşecektir.

Beautyworld Middle East fuarı nerede gerçekleşiyor?

Beautyworld Middle East fuarı, Dubai’de yer alan Dubai’de World Trade Centre fuar alanında gerçekleşecektir.

Beautyworld Middle East tarihleri nelerdir?

Beautyworld Middle East, 28-30 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Beautyworld Middle East fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Dubai World Trade Centre'ye metro ve taksi ile ulaşım olduğu gibi bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Beautyworld Middle East fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Ibis Dubai World Trade Center ve Novotel World Trade Center fuar alanında yer almaktadır. Sheraton Grand Dubai, Crowne Plaza Dubai, The H Hotel Dubai, Nassima Towers, Ascot Park Place gibi bir çok otelde kısa yürüyüş mesafesindedir.

Beautyworld Middle East fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Beautyworld Middle East, milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almaktadır.

Beautyworld Middle East 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak için gerekli olan forma ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor