Cersaie Bologna

 

Cersaie Bologna Fuarı 23-27 Eylül 2024 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde yapılacaktır. Kendi sektöründe önde gelen ticari etkinliklerden biri olan Cersaie, Uluslararası Seramik Karo ve Banyo Mobilyaları Fuarı’dır ve Bologna Fuar Merkezi’nde yapılacaktır.

“Kızıl Şehir” olarak da anılan Bologna’da gerçekleşen ticari fuar, her yıl bir defa yapılmaktadır. Seramik ve banyo sektörü için eşsiz iş buluşmalarından biri olan bu ticari etkinliği yakından takip eden sektör profesyonelleri, burada küçük çaplı işletmeler ile iş teması halinde olmaktadır.

Fuar alanında sergilenen ürünler katılımcılar ve ticari ziyaretçiler için seramik ve banyo sektörüne dair bilgi edinmenin yanı sıra görsel bir şölen de yaşanmaktadır. Uluslararası bir sergi ve küresel vitrin olma özelliği taşıyan fuarın her bir detayı, sektör geleceğine dair farklı bilgi ve bakış açıları sunmaktadır. Cersaie Fuarı’na katılım sağlayan firmalar birkaç yılın mimari trendlerini ve değişen uluslararası pazar alanını yakından takip etme fırsatı yakalayabilmektedir.

 

Seramik ve Banyo Sektör Öncüleri Cersaie 2024 Fuarı'nda Toplanıyor

Cersaie Fuarı 2024 seramik ve banyo sektöründe yarattığı trendler ile öne çıkmaktadır. Yılda bir defa sektör buluşmalarının gerçekleştirildiği bu fuarda başarıya doğru giden adımlar atılırken aynı zamanda çevreyi koruyor olmak da büyük oranda önemsenmektedir. Sektör firmalarının başarılarını artırmayı hedefleyen fuar, bunu yaparken üretimin çevre ile uyum içerisinde olmasını da başlıca hedefleri arasına koymaktadır ve sektörün trendleri de bu prensiplere göre belirlenmektedir.

Sektör bünyesinde üretilen başlıca ürünlerden olan seramik; yalnızca coğrafi olarak değil görünüm açısından da yerellik taşıyan bir üründür. Bulunduğu bölgeye göre değişen tasarım özellikleri, ait olduğu bölgeye has özellikler taşımaktadır ve sektörün sahip olduğu bu özellik de sergi alanında çok kültürlü bir alan oluşmasına neden olmaktadır. Yaşanan teknolojik gelişmeler de seramiğin evrim geçirmesine neden olmuştur. Etnik, modern ve farklı özelliklere sahip tasarımlar aynı zamanda fuara çok fazla mimar çekmektedir. Sektörün tüm paydaşları bu fuar sayesinde bir araya gelmektedir.

5 gün boyunca süren Cersaie Bologna’nın biletleri ücretsizdir ve bu biletlere ulaşmak oldukça kolaydır. Fuarın kendi sitesinden yapılan küçük bir işlem ile fuar giriş bileti kişinin doğrudan mail kutusuna gönderilmektedir.

 

Cersaie Bologna Fuar Verileri

Cersaie Bologna 2021 verileri,

 

Cersaie Bologna 2022 verileri,

 

Cersaie Fuarı Katılımcı Listesi

Her yıl düzenlenen ve sektör içerisinde oldukça ilgi gören Cersaie Fuarı alanında uluslararası pazarı canlı tutan bir ticari etkinliktir. 2012-2022 yılları arasında Cersaie Fuarı’na katılım gösteren bazı Türk firmalarının ürünleri online olarak sergilenmektedir. Bu firmalara göz atmak için tıklayınız.

Bu yıl 23-27 Eylül 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Cersaie Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. En son 25-29 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen Cersaie Fuarı’na 26 Türk şirketi katılım sağlamıştır. Cersaie Bologna 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Dixifuar ile Sektördeki Etki Alanınızı Genişletin

Uluslararası Seramik Karo ve Banyo Mobilyaları Fuarı olan Cersaie Fuarı’na katılımcı olarak, sektördeki bilgi akışını yakından takip edebilirsiniz. Cersaie Bologna Fuarı’na DixiFuar’ın tur planlamalarından biri ile katılarak iyi bir iş seyahati deneyimi yaşayabilirsiniz.

Seyahat planlamanızı ulaşım, konaklama ve transfer gibi hizmetlerin içerisinde olduğu kişiye özel farklı tur seçenekleri olan DixiFuar programları ile yapın.

 

Cersaie Bologna Fuarı Hakkında Bilgiler

25-29 Eylül 2023 tarihlerinden düzenlenen Cersaie Bologna 2024 Fuarı, Bologna Fuar Merkezi’ndedir.

 Fuar Adı İngilizce Cersaie Bologna
 Fuar Adı Türkçe Uluslararası Seramik Karo ve Banyo Mobilyaları Fuarı
 Tarihler 23-27 Eylül 2024
 Ülke  İtalya 
 Şehir Bologna 
 Fuar Alanı Bologna Fuar Merkezi
 Fuar Alanı Adresi

Viale della Fiera, 20

40127 
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail cersaie@cersaie.it
 Organizatör REDI.CER 
 Organizatör e-mail  info@edicer.it
 Sektörler  Seramik ve Banyo Sektörü
 Ürün Grupları Seramik, Porselen, Dekoratif ve Özel, Mozaik, Metalik, Cam, Kurulum malzemeleri, Aletler ve Kaplamalar, Cilalar, Yalıtıcılar, Kesme ve Oyma Ekipmanları, İmalat Ekipmanları Zemin Ekipmanları, Sabuntaşı Restorasyon ve Temizleme Ekipmanları, Mutfak ve Banyo Aksesuarları, Granit, Mermer, Traverten, Arduvaz, Kireçtaşı, Kumtaşı, Kuvarsit, Sabuntaşı, Terrazzo, Aglomeratlar, Diğer Doğal Taşlar
 Fuar Metrekare Bilgisi  140.000 metrekare +
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 624 + 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 91.296 +
 Düzenlenme Sıklığı Yılda Bir Kez
 Fuar Giriş Ücretleri Ücretsiz 
 Fuarın Şehre Mesafesi 4.2 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Instagram
Twitter
Linkedin
Youtube

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar Türk Seramik Derneği, Gemoloji Derneği, Türkiye Seramik Federasyonu, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
 Sektöre Ait Dergiler Türk Seramik Derneği Dergisi, Mavi Gezegen Popüler Yerbilim Dergisi, Marble Trend Magazine, The Stone World, E-Taş Dergisi, Natura Dergi


 

Cersaie Bologna Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Cersaie Bologna Fuarı 2024 katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Seramik ve banyo sektöründe öne çıkan Cersaie Fuarı 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmamıştır. Cersaie Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Cersaie Bologna Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Cersaie Bologna Fuarı 23-27 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Cersaie 2024 nerede gerçekleşecek?

Uluslararası Seramik Karo ve Banyo Mobilyaları Fuarı Cersai, İtalya’nın Bologna şehrinde ve Bologna Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Cersaie Bologna fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Bologna Fuar Merkezi’nde yapılan Cersaie İtalya Fuarı’na ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını, kendi aracınızı ya da taksiyi kullanabilirsiniz. Merkezi bir konumda yer alan fuar alanına, TPER Otobüs hattında 28 numaraya binerek ulaşabilirsiniz.

İtalya Cersaie Bologna Fuarı’na yakın mesafesindeki oteller hangileridir?

Cersaie Bologna Fuar’ı merkezi bir konumda yapılmaktadır. Bu nedenle konaklama konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Hotel Fiera, UNAHOTELS Bologna Fiera, AC Hotel by Marriott Bologna ve Hotel San Donato- Bologna Centro gibi otel seçeneklerinden birini konaklama için tercih edebilirsiniz.

Cersaie Bologna 2024 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Cersaie Bologna Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Cersaie Bologna, milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Cersaie Bologna İtalya 2024 Fuarı'nda stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Cersaie Fuar standı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor