Coverings ABD

 

Coverings ABD 2024 Fuarı, yılda bir kere yapılan Seramik & Doğal Taş Fuarı’dır. 22-25 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşen bu fuar, ABD’nin Georgia eyaletinin en büyük kenti ve başkenti olan Atlanta'da yapılmaktadır. Kuzey Amerika'daki en büyük ve en önemli seramik karo ve doğal taş konferansı ve sergisidir. Mermer ve doğal taş sektörünün ilgi gören fuarlarındandır. Her yıl oldukça fazla katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapar. 

Coverings Fuarı Georgia World Congress Center'da düzenlenir. Seçilen bu fuar merkezi, uluslararası konferans ve fuarların yapıldığı bir mekandır. Georgia World Congress Center, çok fazla bilinen ve tercih edilen bir yerdir. Birçok uluslararası ticari faaliyet burada gerçekleşmektedir. Bu fuar Seramik & Doğal Taş Fuarı olduğu için, geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu fuar merkezi geniş mekan ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır. Georgia World Congress Center, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ticaret fuar organizatörlerinden biridir. Bu fuarda ayrıca sektöre dair eğitimler de alabilirsiniz. Coverings 2024 Fuarı’na birçok ülke katılım sağlamaktadır.

 

Mermer ve Doğal Taş Sektör Öncüleri Coverings Fuarı’nda Buluşuyor!

Seramik & Doğal Taş Fuarı’nda gösterilen ürünler sektörün en çok tercih edilen ürünlerindedir. Farklı ülke firmaları ürünlerini uluslararası pazarda göstermek ve yeni iş bağlantıları kurabilmek için bu fuara katılım sağlamaktadır.

Doğal taş sektöründe talep her zaman çok yüksektir. Coverings 2024 Fuarı, pazarda oluşan bu yüksek talebin karşılanacağı bir etkinliktir. Bu fuarda sektöre dair her türlü ürün sergilenmektedir. Fuarda oluşan bu ürün çeşitliliğine sektör firmaları oldukça fazla ilgi göstermektedir. ABD Coverings Fuarı sayesinde birçok firma, kendi ürünlerini uluslararası pazar alanında gösterebilme imkanına sahip olmaktadır.

Dünyanın en büyük kongre merkezleri arasında gösterilen Georgia World Congress Center 360.000  m² büyüklüğündedir. Sergilenen ürünler geniş ve çok seçenekli olduğu için fuar alanının büyük olması avantajlı bir durumdur. Sektöre canlılık kazandıran bu fuar, düzenlendiği etkinlik alanıyla da dikkat çekmektedir. Fuar alanı tahmini olarak 200 bin kadar katılımcıyı ağırlayabilmektedir. Georgia World Congress Center, şehirde ulaşımı kolay olan bir alana konumlandırılmıştır. Buradan şehrin birçok noktasına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Elverişli konuma sahip fuar alanları, fuarlara katılım sağlayan firmaların dikkatini çeken bir detaydır. Son trend ve küresel ürünleri Coverings Atlanta Fuarı’nda keşfedebilirsiniz. Bu fuar trendleri belirlemek konusunda oldukça iddialıdır.

 

Coverings ABD Fuar Verileri

Coverings ABD Fuar 2018 Yılı Verileri,

 

Coverings ABD Fuar 2021 Yılı Verileri,

 

Coverings ABD Fuar 2023 Yılı Verileri,

 

Seramik & Doğal Taş Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Seramik & Doğal Taş Fuarı olan Coverings Atlanta 2024 Fuarı’nda sektördeki trendleri ve küresel ürünleri yakından takip edin. Mermer ve doğal taş sektöründe yaşanan değişim ve dönüşümlerden haberdar olabilmek için DixiFuar hizmetini tercih edin. Coverings 2024 Fuar etkinliği için, DixiFuar’ın sizler için hazırladığı eşsiz ve uygun olan planlardan birini kendiniz için seçin.

 

Coverings ABD 2024 Fuarı Fuarı Hakkında Bilgiler

Coverings Fuarı Doğal Taş Sektörünü kapsayan önemli fuarlardandır

 

 Fuar Adı İngilizce Coverings
 Fuar Adı Türkçe Seramik & Doğal Taş Fuarı
 Tarihler 22-25 Nisan 2024
 Ülke  Amerika Birleşik Devletleri
 Şehir Atlanta
 Fuar Alanı Georgia World Congress Center
 Fuar Alanı Adresi 285 Andrew Young International Blvd NW, Atlanta,  GA 30313
 Fuar Web Sitesi Tıklayınız
 Fuar İletişim e-mail info@coverings.com
 Organizatör Taffy Event Strategies
 Organizatör e-mail  info@tafyevents.com
 Sektörler  Mermer ve Doğal Taş Sektörü
 Ürün Grupları

Seramik, Porselen, Dekoratif ve Özel, Mozaik, Metalik, Cam, Kurulum malzemeleri, Aletler ve Kaplamalar, Cilalar, Yalıtıcılar, Kesme ve Oyma Ekipmanları, İmalat Ekipmanları Zemin Ekipmanları, Sabuntaşı Restorasyon ve Temizleme Ekipmanları, Mutfak ve Banyo Aksesuarları, Granit, Mermer, Traverten, Arduvaz, Kireçtaşı, Kumtaşı, Kuvarsit, Sabuntaşı, Terrazzo, Aglomeratlar, Diğer Doğal Taşlar

 Fuar Metrekare Bilgisi  360.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 20.000+
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  
 Düzenlenme Sıklığı Her yıl
 Fuar Giriş Ücretleri  
 Fuarın Şehre Mesafesi Şehir merkezinde
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
İnstagram
Twitter
Linkedin
Vimeo

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar Türk Seramik Derneği, Gemoloji Derneği, Türkiye Seramik Federasyonu, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği
 Sektöre Ait Dergiler Türk Seramik Derneği Dergisi, Mavi Gezegen Popüler Yerbilim Dergisi

 

 

Coverings ABD 2024 Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Coverings ABD Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Seramik ve doğal taş sektöründe öne çıkan fuarlardan olan Coverings ABD 2024 katılımcı listesi henüz açıklanmadı. Coverings ABD Fuarı 2023 katılımcı listesi için tıklayınız.

Coverings ABD Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Coverings ABD 2024 Fuarı, 22-25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Coverings Fuarı 2024 nerede gerçekleşecek?

Coverings Atlanta 2024 Fuarı ABD’nin Atlanta şehrinde gerçekleşecektir. 

Coverings ABD Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Georgia World Congress Center'da yapılan bu fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını ya da taksiyi kullanabilirsiniz.

Coverings ABD Fuarı’na yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Hilton Garden Inn Atlanta Downtown,  Embassy Suites by Hilton Atlanta at Centennial Olympic Park ve Omni Atlanta Hotel at CNN Center gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Coverings ABD 2024 Fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar biletleri için bilgi sayfası henüz yayınlanmamıştır. Bilgi için tıklayınız.

Coverings ABD Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Coverings ABD Fuarı 2024 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Coverings Fuar stantı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor