Conexpo - Con/AGG Las Vegas

 

Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı, üç yılda bir düzenlenen, Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’dır. Sektör firmalarının ilgiyle beklediği bu fuar, ABD Las Vegas’ta 3-7 Mart 2026 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu ticaret etkinliği düzenlendiği her yılda, sektör öncülerini bir araya toplamaktadır.

Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı için seçilen fuar alanı Las Vegas Kongre Merkezi’dir. Bu kongre merkezi, uluslararası konferans merkezi ve fuar alanıdır. Burada uluslararası birçok fuar etkinliği düzenlenmektedir. Conexpo – Con/AGG yapı ve inşaat fuarı olduğu için geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kongre merkezi, geniş alan konusunda iyi bir tercihtir. Fuar yapı ve inşaat sektör firmaları tarafından büyük ilgi ve katılım görmektedir. Conexpo - Con/AGG Fuarı yol inşaatı, güvenlik tesisatları, inşaat makineleri, inşaat gereçleri, inşaat malzemeleri için makineler, bina vinçleri, inşaat malzemeleri, beton yapı, kaldırma ekipmanları, hafriyat makineleri gibi içeriklere sahiptir.

 

Yapı ve İnşaat Sektörünün Öncüleri Conexpo - Con / AGG Fuarı’nda Buluşuyor!

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda gösterilen ürünler, yapı ve inşaat sektörü tarafından her zaman gereksinim duyulan ürünlerdendir. Dünyanın farklı yerlerinden olan öncü firmalar ürünlerini gösterebilme ve yeni iş bağlantıları kurabilme amacıyla, bu fuarda buluşmaktadır.

Yapı ve inşaat, oldukça büyük olan ve ülke ekonomilerini etkileyen bir sektördür. Bu pazarda talep her zaman yüksektir. Conexpo - Con/AGG Las Vegas 2026 Fuarı da, pazarda oluşan bu yüksek talebin iyi bir şekilde karşılanabileceği, uluslararası bir fuar etkinliğidir. Sektöre dair her türlü ürünün bulunabileceği bu fuar, sektörü büyük oranda canlandırmaktadır. Conexpo Fuarı sayesinde, birçok firma kendi ürünlerini uluslararası pazar alanında gösterebilmektedir.

Dünyanın en büyük kongre merkezleri arasında gösterilen Las Vegas Kongre Merkezi 220.000 m² büyüklüğündedir. Bu alan tahmini olarak 200 bin katılımcı ile gösteri yapabilmektedir. Geniş alanı sayesinde katılımcı ve ziyaretçiler oldukça rahat bir fuar etkinliği gerçekleştirebilir. Las Vegas Kongre Merkezi 1950’lerde inşa edilen köklü bir konferans merkezidir. Burası şehrin başlıca ve popüler olan ticaret merkezlerinden biri olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda bu fuar alanı, Las Vegas şehrinin ulaşımı kolay bir konumundadır. Las Vegas Monorayn İstasyonu’ndan fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Fuar merkezinin sahip olduğu elverişli konum, Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı’ına gidecek olan katılımcı ve ziyaretçiler için önemli bir detaydır.

Fuar merkezinin içerisi tamamen katılımcı ve ziyaretçilerin rahatlığı düşünülerek düzenlenmiştir. İçerde kahve ve sandviç gibi seçenekler bulabileceğiniz büfeler vardır. Eğitim sahaları, konuşmacıların maksimum performans gösterebilmeleri amaçlanarak düzenlenmiştir. Conexpo - Con/AGG 2026 Fuarı’nda eğitim ve gösteri gibi etkinlikler bir arada yapılmaktadır. Böylece iyi bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz. Fuarda bir araya gelen sektör firmaları birbirleri ile yeni iş bağlantıları kurabilir. Eğer sizler de bu firmalardan biri olmak isterseniz, Conexpo - Con/AGG Las Vegas 2026 Fuarı’na katılım sağlayabilirsiniz.

 

Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuar Verileri

Conexpo – Con/AGG Fuarı 2023 Yılı Verileri,

 

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’na DixiFuar Farkı ile Ulaşın

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı olan Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı’nda, sektöre ait olan son trend ürünleri keşfedin. Yapı ve inşaat sektöründe yaşanan teknolojik gelişim ve geleceğe dair yeni fikirleri edinebilmek için DixiFuar hizmetini tercih edin. Conexpo - Con/AGG 2026 Fuar etkinliği için, DixiFuar’ın sizler için hazırladığı eşsiz ve uygun olan planlardan birini kendiniz için seçin.

 

Conexpo - Con/AGG Fuarı Hakkında Bilgiler

Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı yapı ve inşaat Sektörünü kapsayan önemli fuarlardandır

 

 Fuar Adı İngilizce CONEXPO-CON/AGG
 Fuar Adı Türkçe Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı
 Tarihler 3-7 Mart 2026
 Ülke  ABD
 Şehir Las Vegas 
 Fuar Alanı Las Vegas Convention Centre
 Fuar Alanı Adresi 3150 Paradise Rd, Las Vegas, NV 89109, ABD
 Fuar Web Sitesi Tıklayınız
 Fuar İletişim e-mail hsun@conexpoconagg.com
 Organizatör AEM (Association of Equipment Manufacturers)
 Organizatör e-mail   
 Sektörler  Yapı ve İnşaat
 Ürün Grupları Yol İnşaatı, Güvenlik Tesisatları, İnşaat Makineleri, İnşaat Gereçleri, İnşaat Malzemeleri için Makineler, Bina Vinçleri, İnşaat Malzemeleri, Beton Yapı, Kaldırma Ekipmanları, Hafriyat Makineleri, Pencereler, Kapılar ve Güneşten Koruma Sistemleri, Çatı Kaplama, Kaplama ve Cam, Asansörler, Yürüyen Merdivenler ve Erişim Kontrolü, Özel Yapı, Metal, Çelik ve Alüminyum, Mutfak, Banyo ve Vitrifiye, Seramik ve Fayans, Döşeme, Tavan, Duvar Kaplama ve Diğer İç Mekan Kaplamaları, Aydınlatma, Kaplamalar, Mastikler ve Yapıştırıcılar, Donanım, İnşaat Araçları ve Ekipmanları, İş Güvenliği Ekipmanları ve Ekipmanları, Ev ve Bina Enerji Verimliliği, Akıllı Ev ve Bina Yönetim Sistemleri, Akıllı Malzemeler, Su Teknolojisi, Pompalar, Borular ve Tesisat, Elektrik Sistemleri ve Ürünler, Emniyet, Güvenlik ve Yangından Korunma, Prefabrik Yapı Bileşenleri, Ön Üretimli Bina Hizmetleri, Banyo ve Mutfak Bölmeleri, Çelik ve Kereste Çerçeveleme Çözümleri, Modüler Hacimsel Sistemler
 Fuar Metrekare Bilgisi  220.000 m²
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 2000
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı  
 Düzenlenme Sıklığı Üç yılda bir
 Fuar Giriş Ücretleri  
 Fuarın Şehre Mesafesi Şehir merkezinde
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
İnstagram

Linkedin
Twitter
Youtube

Tiktok

 Sektöre Ait Birlik ve Odalar İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği), TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği), İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği), TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler İnşaat Dünyası, Dünya İnşaat, Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi, Şantiye

 

 

Conexpo - Con/AGG Las Vegas Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Conexpo-Con/AGG 2026 Fuarı katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nın katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Conexpo-Con/AGG Las Vegas Fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Conexpo-Con/AGG Las Vegas Fuarı 3-7 Mart 2026 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Conexpo-Con/AGG 2026 nerede gerçekleşecek?

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı, ABD’nin Las Vegas şehrinde gerçekleşecektir

Conexpo-Con/AGG Fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Las Vegas Kongre Merkezi fuar alanına ulaşmak için toplu ulaşım araçlarını ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Las Vegas Conexpo-Con/AGG Fuar’ına yürüyüş mesafesindeki oteller hangileridir?

Stratosphere Las Vegas, SAHARA Las Vegas ve Circus Circus Hotel and Casino gibi otellerden fuar alanına yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Conexpo-Con/AGG 2026 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Conexpo-Con/AGG Las Vegas Fuarı milli katılım listesinde var mı?

Fuar Conexpo-Con/AGG milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Conexpo-Con/AGG 2026 fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Conexpo-Con/AGG Las Vegas stantı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kiralamak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor