Big 5 Construct Saudi

 

The Big 5 Saudi, Suudi Arabistan’ın en büyük ve en prestijli yapı ve inşaat fuarı olarak öne çıkmaktadır. Her yıl binlerce ulusal ve uluslararası katılımcıyı bir araya getiren bu etkinlik, inşaat sektörünün önde gelen oyuncularını, yenilikçi ürünleri ve son teknolojileri bir araya getirerek ziyaretçilere eşsiz bir platform sunar. The Big 5 Saudi 15-18 Şubat 2025 tarihlerinde Riyadh Front Exhibition & Convention Center’da düzenlenecek ve sektördeki en son gelişmelerin paylaşılması, iş bağlantılarının kurulması için önemli bir fuar olacaktır.

Bu fuar asansörlerden yürüyen merdivenlere, altyapı ve kentsel gelişimden bina iç mekânlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunmaktadır. Big 5 Saudi, inşaat sektörünün tüm aktörlerine, sektör trendlerini takip etme ve iş birlikleri kurma fırsatı sunarak Suudi Arabistan ile bölgenin yapı ve inşaat endüstrisinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

 

Yapı ve İnşaat Sektörünün Firmalara Boyut Atlatan Fuarı: Big 5 Construct Saudi

Yapının temelleri sadece taş, çimento ve çelikten ibaret değildir. Aslında yapının en sağlam taşı, geleceğe yönelik vizyon ve yaratıcılıktır. Bu vizyon ve yaratıcılığın bir araya geldiği fuar Big 5 Saudi 2025; yapı ve inşaat sektörüne yön veren en son trendlerden en güncel teknolojilere, ilham verici projelerden iş birliği fırsatlarına kadar zengin bir içeriğe ev sahipliği yapacaktır.

2025 Big 5 Saudi Fuarı, inşaatın her alanını kapsayan geniş bir ürün ve hizmet grubunu barındırmaktadır. Bina kaplamalarından prefabrik binalara, çatı kaplamalarından pencerelere, kapılardan cam ürünlere kadar sektörün önde gelen markalarının en son ürünlerini sergilediği bu etkinlik; katılımcılara en son teknolojileri yakından tanıma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca sürdürülebilir uygulamalardan güvenlik çözümlerine kadar birçok önemli konu da burada ele alınacaktır.

Big 5 Saudi 2024 fuarı; HVAC R Expo Saudi, Stone & Surface Saudi Arabia, FM Expo Saudi ve Windows - Doors & Facades gibi önemli fuarlarla eş zamanlı olarak düzenlenecektir. Bu sayede inşaat dünyasının tüm yönlerini kapsayarak katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacaktır. İnşaatın temel taşlarından, son dokunuşlarına kadar her aşamasını yansıtan bu fuarlar; bina kaplamaları, havalandırma, tesis yönetimi gibi konuları içermektedir.

 

Big 5 Construct Saudi Fuarı Verileri

Big 5 Construct Saudi 2023 verileri,

 

Big 5 Construct Saudi 2022 verileri,

 

Big 5 Construct Saudi Katılımcı Listesi

Big 5 Construct Saudi fuarı, düzenlendiği Suudi Arabistan’ın yapı ve inşaat alanında sahip olduğu potansiyeli sonuna kadar yansıtan bir platformdur. Her yıl Riyad’da düzenlenen bu fuarda 2023 yılında 820 katılımcı şirket yer almış ve bunların 83 tanesini de Türk firmaları oluşturmuştur. 

Big 5 Construct Saudi 2024 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Yapı ve İnşaat Fuarı Big 5 Construct Saudi ile Sektörde Kalıcı Bir Yer İnşa Edin

The Big 5 Saudi 2025 fuarı, katılımcılara yalnızca sektörün son gelişmelerini sunmakla kalmayacak, aynı zamanda geleceğe yönelik öngörülerde bulunma ve sektör liderleri ile iletişim kurma fırsatı da sağlayacaktır. İnşaat dünyasının önde gelen isimleri burada bir araya gelerek, sektörünün ötesine geçmeyi amaçlayan projeleri ve çözümleri tartışacaktır. Siz de yapı ve inşaat sektörünün bu önemli buluşmasında yer almak istiyorsanız DixiFuar ile iletişime geçebilirsiniz. Uçak bileti, otel konaklaması ve transferlerini içeren fuar turları DixiFuar’da.

 

 

 

Big 5 Construct Fuarı Hakkında Bilgiler

Big 5 Construct Saudi fuarı, 26-29 Şubat 2024 tarihlerinde yapı ve inşaat alanında hem bölgenin hem dünyanın öne çıkan yeniliklerini tanıtacak ve iş birlikleri yaratacak.

 Fuar Adı İngilizce Big 5 Construct Saudi  
 Fuar Adı Türkçe Big 5 Construct Saudi Yapı ve İnşaat Fuarı
 Tarihler 15-18 Şubat 2025
 Ülke  Suudi Arabistan
 Şehir Riyad
 Fuar Alanı Riyadh Front Exhibition & Convention Center
 Fuar Alanı Adresi Riyadh Front, 13412 Suudi Arabistan
 Fuar Web Sitesi Tıklayın
 Fuar İletişim e-mail info@big5constructsaudi.com
 Organizatör dmg events 
 Organizatör e-mail  info@dmgevents.com
 Sektörler  Yapı ve İnşaat
 Ürün Grupları

Bina Kaplaması, Prefabrik Binalar, Çatı Kaplaması, Pencereler, Kapılar, Cam, Güneş Koruma Sistemleri, Asansörler, Yürüyen Merdivenler, Altyapı ve Kentsel Gelişim, Bina İç Mekânları ve Kaplamaları, Parke, Aydınlatma, Döşeme, Tavan Kaplaması, Duvar Kaplaması, Sızdırmazlık ürünleri ve Yapıştırıcılar, Mutfak, Banyo ve Seramik, Boyalar, Yumuşak Ağaç, İnşaat Malzemeleri̇ ve Aletleri̇, Test ve Ölçüm Araçları, İnşaat Bileşenleri, Metal, Çelik ve Alüminyum, Elektrikli Aletler, Güvenlik ve Özel Ekipmanlar, Hırdavat ve İnşaat Aletleri, Bı̇na Güvenlı̇ğı̇ ve Erı̇şı̇m Kontrolü, Çit Sistemleri, Kapılar, Kapı Sistemi, Akıllı Bina ve Otomasyon, Alarm Sistemleri, Erişim Engelleri, Biyometrik İletişim, Çevre Koruma ve Perdeleme Sistemleri, Yangın Koruma Sistemleri, CCTV ve Gözetim, Drone Sistemleri, Agrega ve Agrega İşleme, Dozajlama Ekipmanları, Blok Finişer ve Karo Üretim Ekipmanları, Çimento ve Çimentolu Ürünler, Kimyasallar ve Katkılar, Beton Kesme Ekipmanları, Beton Güçlendirmeleri, Beton Onarım Ekipmanları, Dekoratif Beton, Kalıp ve İskele, Prekast Üretim ve Ekipmanları, Hammadde Çıkarma Ekipmanları, Hazır Beton, İnşaat Demiri, İnşaat Teknolojı̇lerı̇, Robotik, Akıllı Bina ve Otomasyon, 3D Baskı, Yazılım ve BT Çözümleri, Yapı Bilgi Modellemesi (BIM), Yeşil Bina Malzemeleri, Atık Yönetim Sistemleri, VR/AR & Giyilebilir Cihazlar, Ölçüm ve Kontrol Teknolojisi, Akıllı Binalar, Enerji Verimliliği Yönetim Sistemleri, Bina Otomasyon Ağı, Bina Yönetim Sistemleri (BMS), Sıhhi Tesisat, Ticari ve Konut Mutfak Ünitesi, Modüler Volumetrik Sistemler, Modüler MEP Sistemleri, Endüstriyel Zemin Boyaları, Macun ve Dolgular, Yıkım Tankerler, Römorklar ve Traktörler, Forklift, Vinç, Yol İşaretleme Ekipmanları, Beton Mikserleri, PV İnce Film, FV İnvertörler, Yazılım ve BT Çözümleri, Fotovoltaik (PV hücre ve modül), Kentsel Tasarım ve Peyzaj, Drenaj Sistemleri

 Fuar Metrekare Bilgisi  38.000 metrekare 
 Son Fuar Katılımcı Sayısı 820 
 Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 44.542
 Düzenlenme Sıklığı Her Yıl
 Fuar Giriş Ücretleri Henüz Belli Değil
 Fuarın Şehre Mesafesi 21,3 km
 Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Twitter
Linkedin

Youtube
 Sektöre Ait Birlik ve Odalar İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği), TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği), İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği), TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği), TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği)
 Sektöre Ait Dergiler Yapı İnşaat Dergisi, Yapı Magazin, Şantiye Dergisi, EkoYapı Dergisi, İnşaat Dünyası

 

Big 5 Construct Saudi Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Big 5 Saudi Construct 2025 fuarının katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Big 5 Saudi 2025 fuarı katılımcı listesi henüz yayınlanmadı. Son gerçekleşen 2024 fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Big 5 Construct Saudi 2025 fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Big 5 Saudi fuarı, 15-18 Şubat 2025 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2025 The Big 5 Construct Saudi fuarı nerede gerçekleşecek?

Yapı ve inşaat fuarının kapsamlı bir seçkisini sunacak olan Big 5 Saudi fuarı, Riyadh Front Exhibition & Convention Center’da gerçekleşecektir.

Big 5 Construct Saudi’nin düzenleneceği fuar alanına nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Şehir merkezinden fuar alanına aracınızla veya taksi ile 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Big 5 Saudi fuarına yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Riyadh Expo fuar alanının yakınında bulunan 3 yıldızlı konforlu otel Super 8 by Wyndham Al Riyadh’ı tercih edebilirsiniz. Ya da sadece 3 km uzaklıktaki 4 yıldızlı lüks Radisson Blu Hotel’de konaklayabilirsiniz. Bunun yanında eğer yaklaşık 6 km uzaklıkta bulunan bölgenin en lüks otellerinden olan 5 yıldızlı Fairmont Riyadh’ta da konaklayabilirsiniz.

Big 5 Saudi Construct 2025 fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Big 5 Saudi 2025 fuarında ziyaretçi kaydı oluşturmak için tıklayınız.

Big 5 Construct Saudi fuarı milli katılım listesinde var mı?

Big 5 Saudi fuarı milli katılım listesinde yer almamaktadır.

2025 Big 5 Construct Saudi fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Big 5 Saudi 2025 fuarında stant kiralamak için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Forma ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor