Bauma Munich

 

 

Uluslararası İnşaat, Madencilik Makinaları ve Malzemeleri Fuarı BAUMA Munich, 07-13 Nisan 2025 tarihlerinde Messe Münih Fuar Alanı'nda yapılacak. 1954’ten beri 3 yılda bir yapılan fuar 7 gün sürüyor. 33. kez düzenlenecek etkinlik inşaat sektörünün en büyük ve en çok tercih edilen ticaret fuarı olarak tanınıyor. Bauma Munich Fuarı, inşaat ve maden makineleri, inşaat araçları, iş makineleri endüstrisinden üretici, distribütör, ihracat ve ithalatçıları tek merkezde buluşturuyor.

 

Sektörün Sınırlarını Kaldıran BAUMA Munich Fuarı

İnşaat makineleri ve madencilik endüstrisinin teknolojik gelişmelerini dünyaya duyuran Bauma Munich Fuarı, yatırımcılar ve sektör profesyonelleri için güçlü bir bilgi paylaşım merkezidir. İnşaat ve madencilik sektörü endüstriyi yönlendiren dinamiklere ve güçlü ticari bağlara bu fuar aracılığıyla ulaşıyor. Sektörünün uluslararası sınırlarını kaldıran fuar pazarı ve hedef gruplarını tek merkezde toplayarak yeni iş alanlarını mümkün kılıyor.

Düzenlenen her Bauma artan ziyaretçi ve katılımcı sayısına sahip. Sektörü harekete geçiren her türlü gelişmeye sahne olan fuarın gündemdeki konuları arasında sürdürülebilirlik, inovasyon, dijitalleşme ve verimlik var.

Endüstri liderlerine, sektörün yeniliklerine, hedef gruplarına terk merkezde erişmek uzmanlar ve karar alıcılarla iletişimde olmak BAUMA’nın katılımcı ve ziyaretçilerine sağladığı avantajlardan bazıları. Aynı zamanda organizasyon, gelişmeyi bekleyen potansiyel ülkelere yatırım yapabilmenin, ortaklıklar kurmanın ve bilinir olmanın önünü açıyor.

Ürün grupları arasında; inşaat araçları, iş makinaları, yol yapım, boru ve kablo döşeme ekipmanları, hammadde çıkarma ve taşıma, madencilik makineleri, beton, asfalt makineleri, sıva, harç, inşaat malzemeleri, vinçler bulunuyor.

 

Sayılarla Bauma Münich Fuarı

Bauma Münich 2022 yılı verileri,

 

Bauma Münich 2019 yılı verileri,

 

Bauma Münich 2016 yılı verileri,

 

Fuar sonunda yapılan anketlere göre,

 

Mühendislik Bauma’da, Seyahat Dixifuar’da

İnşaat ve Madencilik Endüstrisi’nde geleceğin teknolojileri ile tanışıp karlı iş bağlantıları kuracağınız BAUMA Münich Fuarı markanız için eşsiz bir potansiyeldir. Dixifuar bu potansiyeli yakalamanız için sizi üst düzey hazırlanmış fuar organizasyonlarıyla hedefe ulaştırır. Her türlü seyahat planınızda Dixifuar yanınızda.

 

Bauma Münich Fuarı Hakkında Bilgiler

Uluslararası İnşaat, Madencilik Makinaları ve Malzemeleri Fuarı BAUMA Munich, 07-13 Nisan 2025 tarihlerinde yapılacak. Fuar hakkında daha detaylı bilgiyi Dixifuar sitesinden alabilirsiniz.

Fuar Adı İngilizce Bauma Munich
Fuar Adı Türkçe Uluslararası  İnşaat Araçları ve İnşaat Malzeme Makineleri Fuarı
Tarihler 07-13 Nisan 2025
Ülke  Almanya
Şehir Munich
Fuar Alanı Messe Munich
Fuar Alanı Adresi Am Messeturm, 81829, München
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail info@bauma.de
Organizatör Messe Munchen
Organizatör e-mail  newsline@messe-muenchen.de
Sektörler İnşaat Makineleri,İnşaat Malzemesi Makineleri,İnşaat Araçları
Ürün Grupları İnşaat Araçları, Hafriyat Makineleri, Yol Yapım ve Bakım Ekipmanları, Boru ve Kablo Döşeme Ekipmanları, Kaldırma Aletleri, Şantiyelerde Beton ve Harçların Taşınması için Gerekli Makineler, Hammadde Çıkarma ve Madencilik Makineleri, Hammaddelerin Taşınması, Yapı Malzemeleri İmalatı, Beton Ürünleri İmalatı için gerekli Makineler, Asfalt Makineleri, İnşaat Malzemesi Taşıma ve Paketleme Tesisi, Önceden Karıştırılmış Kuru Harç, Sıva, Şap ve Yapı Malzemeleri Deposu Ürünleri Üretmek için Makine ve Tesisler, Kireç ve Yapı Ürünlerinin Üretimi için Makineler
Fuar Metrekare Bilgisi  414.000 metrekare
Son Fuar Katılımcı Sayısı 3.200
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 495.000
Düzenlenme Sıklığı Üç Yılda Bir
Fuar Giriş Ücretleri 2024 Sonbaharında Belli Olacak
Fuarın Şehre Mesafesi 9,6 km.
Fuar Sosyal Medya Sayfaları Facebook
Instagram
Twitter
Linkedin
Sektöre Ait Birlik ve Odalar İMDER (Türkiye İş Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği), İŞİM (İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi), ARUSDER (Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği), İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Formen, Forum Makine

 

Bauma Münich Fuarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Bauma Munich katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Uluslararası İnşaat, Madencilik Makinaları ve Malzemeleri Fuarı'nın en son yayımlanan 2022 katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Bauma Munich fuarı ne zaman gerçekleşecek?

Bauma Münih, 07-13 Nisan 2025 tarihleri arasında Venue, Messe München’ de gerçekleşecektir.

Bauma Munich fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messe München’ de gerçekleşecektir.

Bauma Munich fuar alanına ulaşım nasıl sağlanır?

Araba, taksi, toplu taşıma ve merkez istasyon ile fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Bauma Munich fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

H4 Hotel München Messe, Novotel Muenchen Messe, Hotel Motel One München-Messe, H2 Hotel München Messe, MyRoom - Top Munich Serviced Apartments yürüme mesfesinde bulunmaktadır.

Bauma Munich fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Bauma 2025 fuarı için bilet fiyatları ve ziyaretçi kayıtları 2024 sonbaharından itibaren mevcut olacaktır.

Buuma Munich Milli Katılım mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Bauma Munich stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve stant kiralama talebiniz için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor