Munich Fabric Start

 

Her sene kış ve yaz olmak üzere yılda iki kez düzenlenen Münich Fabric Start, 03-04 Eylül 2024 tarihlerinde sektöre kapılarını açacaktır. Kumaş ve kumaşla iş yapan her işletmeyi ilgilendiren dünyanın sayılı fuarlarından biri olma özelliğine sahip Münich Fabric Start, yerleşim alanını genişleterek dünya firmalarına hijyenik şartlarda fuara katılma imkanı yaratmaktadır. Çok sayıda moda profesyonelinin yenilenen koleksiyonları için kaynak bulduğu fuar, tekstil endüstrisinin pazarı olarak kabul edilmektedir. Sadece bu tarihe özel işletme odaklı “Kumaş Günleri” konseptiyle katılımcı ve ajanslara yeniliklerini sunma şansı verilmektedir.

Munich Fabric Start fuarı, sektördeki yenilikleri takip etmek, iş bağlantıları kurmak ve işbirlikleri geliştirmek isteyen tekstil ve moda profesyonelleri için önemli bir etkinliktir. Fuara katılarak, sektördeki son trendleri keşfedebilir, yeni iş fırsatları yakalayabilir ve geleceğin moda dünyasına yön veren isimlerle bir araya gelebilirsiniz.

 

Moda Endüstrisinin Kalbi Münich Fabric Start Fuarı’nda Atıyor

Yılda iki fuarla sektörü buluşturan Münich Fabric Start Fuarı moda ve tekstil endüstrisinde tüm sezona ilham olacak bilgi deryasını stantlarına taşıyor. Modanın desen ve renklerinin kumaşlara yansıdığı fuarda ürünlerinizi öne çıkarmak için özel olarak tasarlanmış mekanı dünya isimleriyle paylaşmanız mümkün. Mevcut pazarda yerinizi güçlendirerek yeni pazarları keşfetmeye fırsat yaratan Münich Fabric Start etkili bir ticaret için mükemmel bir platformdur.

Her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısını artıran Münich Fabric Start Fuarı 1996 yılından beri tekstil ve hammaddeleri sektörüne yön vermektedir. Rekabet gücü yüksek ürün çeşitliliğini ziyaretçilerine sunan fuar giyim kategorisinde tekstil ve aksesuar bileşenlerine, sokak ve spor modasına yer vermektedir. Her tür kumaşı ve teknolojik baskı yöntemlerini sektöre tanıtmaktadır. Münich Fabric Start fuarı, eşsiz kumaşlarla dolu bir dünyaya kapı aralamaktadır. Bu fuardaki sıra dışı desenler, dokular ve renklerle bezenmiş kumaşlar; ziyaretçileri büyülemektedir. En son koleksiyonlar, yenilikçi malzemeler ve özgün tasarımlar, fuarın her köşesinde keşfedilmeyi beklemekte ve moda dünyasının sınırlarını zorlamaktadır.

Eğer moda ve tekstil tutkunuysanız, Munich Fabric Start sizin için vazgeçilmez bir deneyim olacaktır. Bu büyülü fuar, size moda dünyasının en iyi ve en ilham verici yönlerini sunacaktır. Munich Fabric Start 2024 fuarına katılarak moda yolculuğunuzda bir adım öne çıkın ve tutkunuzun peşinden gidin.

 

Sayılarla Münich Fabric Start

Münich Fabric Start 2022 yılı verileri,

 

Münich Fabric Start 2019 yılı verileri,

 

Münich Fabric Start 2016 yılı verileri,

 

Munich Fabric Start Katılımcı Listesi

Yıl içerisinde iki defa yapılan Munich Fabric Start Fuarı’na en son yaklaşık 1000 katılımcı ve 20 bin ziyaretçi gelmiştir.

23-25 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenen fuara 1584 katılımcı ilgi göstermiştir. Munich Fabric Start 2024 katılımcı listesi için tıklayınız.

 

Dünya Markaları ile Aynı Çatı Altında Buluşmanın Keyfini Yaşayın

Şirketinizin uluslararası imajını güçlendirmek, pazar payınızı artırmak için Münich Fabric Start önem taşır. Münich Fabric Start Fuarı’nda moda profesyonelleriyle aynı çatı altında buluşmanız için Dixifuar’ın profesyonel ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Ulaşım, konaklama, transfer ihtiyaçlarınızda yanınızda olan Dixifuar, size eksiksiz hazırlanan fuar tur paketleri ile kusursuz bir seyahat planı sunar. Siz iş birliklerine imza atarken, fuarla ilgili tüm ayrıntıları Dixifuar düşünür. Yerinizi ayırtmayı ihmal etmeyin.

 

Munich Fabric Start Fuarı Hakkında Bilgiler

Her sene kış ve yaz olmak üzere yılda iki kez düzenlenen Münich Fabric Start, 18-20 Temmuz 2023 tarihlerinde sektöre kapılarını açıyor.

Fuar Adı İngilizce Munich Fabric Start
Fuar Adı Türkçe Munich Uluslararası Tekstil ve Kumaş Fuarı
Tarihler 03-04 Eylül 2024
Ülke  Almanya
Şehir Munich
Fuar Alanı MOC München
Fuar Alanı Adresi Lilienthalallee 40, 80939, München
Fuar Web Sitesi  Tıklayın
Fuar İletişim e-mail visitormunichfabricstart.com /
cm@munichfabricstart.com 
Organizatör MUNICHFABRICSTART Exhibitions GmbH
Organizatör e-mail  info@munichfabricstart.com
Sektörler  Tekstil ve Hammaddeleri
Ürün Grupları Tekstil Aksesuarları, Moda-Giyim, Kumaşlar, Moda Kumaşlar, Dantel, Yün, Pamuk, İpek, Karışımlar ve Fonksiyonel Elyaflar, Dokuma ve Örme Kumaşlar, Popeline, Kanvas, Dimi Kumaşlar, Kemerler, Bluz Kumaşları, Düğmeler, Tokalar, Tokalar, Kaplamalar, Kaplamalı Kumaşlar, Kordonlar, Denim, Tüyler, Polar, Kürk, Sahte Kürk, Değerli Taşlar, Strass, Ceketler, Jakarlar, Jersey, İnce Jersey, Örme Kumaşlar, Etiketler, Dantel, Nakış, Deri, İç Giyim Kumaşları, Astarlar, Cep Astarları, Nonwovenlar, Telalar, Loden, Filt, Yürüyüş Kumaşları, İmalat, Membran, Mull, Ambalaj, Elbise Askısı, PAnts, Etekler, Performans Tekstilleri, Peluş, Baskılar, Kapitone Kumaşlar, Şeritler, Kordonlar, Örgüler, Saten, Gömleklik, Omuz Yastıkları, Spor Giyim Kumaşları, Terry, Trend Ajansları, Tül, Ağ Kumaşlar, Kadife, İplikler, Fermuar
Fuar Metrekare Bilgisi   
Son Fuar Katılımcı Sayısı 1.000 (Yaklaşık)
Son Fuar Ziyaretçi Sayısı 20.000
Kaç Yılda Bir Yılda İki Kez
Fuar Giriş Ücretleri Fuara giriş tüm ticari ziyaretçiler için ücretsizdir
Fuar Alanının Şehre Mesafesi 9,6 km
Fuar Sosyal Medya Sayfaları

Facebook
Instagram
Twitter

Linkedin
Youtube

Sektöre Ait Birlik ve Odalar ITHIB (İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), IHKIB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği), ITKIB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği), MTBIRLIKDER (Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği), MHGF (Moda ve Hazır Giyim Federasyonu), MTD (Moda Tasarımcıları Derneği), Tekstil Tasarımcıları Derneği, ZETSIAD (Zeytinburnu Tekstil Sanayici İş Adamları Derneği)
Sektöre Ait Dergiler Adres, TextoWear, Textotex Online Magazine, Hedef

 

Munich Fabric Start Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Munich Fabric Start katılımcı listesine nasıl ulaşabilirim?

Tekstil endüstrisinin pazarı kabul edilen Munich Fabric Start fuarı katılımcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Munich Fabric Start fuarı gerçekleşecek mi?

03-04 Eylül 2024 tarihleri arasında Venue, Münih Messe’de gerçekleşecektir.

Munich Fabric Start fuarı nerede gerçekleşiyor?

Messe Münih’de gerçekleşecektir.

Munich Fabric Start tarihleri nelerdir?

Munich Fabric Start Fuarı 03-04 Eylül 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

Munich Fabric Start fuar alanına nasıl ulaşım sağlanır?

Münih Havalimanı'nın merkez bölgesinin hemen altında, S1 ve S8 hatlarının banliyö tren (S-Bahn) istasyonu vardır. Trenler her 10 dakikada bir şehir merkezine hareket etmektedir. Seçtiğiniz rotaya bağlı olarak, MOC München'e yolculuk 45 ila 60 dakika arasında sürmektedir. Bazı otellerden Dixifuar’ın katılımcı ve ziyaretçilere özel fuar transferleri bulunmaktadır.

Munich Fabric Start fuara yürüyüş mesafesindeki oteller nelerdir?

Innsıde Premium Hotel, Hotel Arena Stadt München, SportScheck Hotel - FourSide Hotel München, B&B Hotel München City-Nord, Premier Inn Munich City Schwabing hotel  otelleri yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Munich Fabric Start fuar biletini nasıl temin edebilirim?

Fuar bileti için ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve biletinizi temin etmek için tıklayınız.

Munich Fabric Start fuarı milli katılım listesinde var mıdır?

Milli katılım listesinde yer almamaktadır.

Munich Fabric Start fuarında stant kiralamak için ne yapmalıyım?

Stant kiralamak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Bize Yazın

  Ad Soyad Firma Adı
  Telefon
  E-posta
  Mesajınız

işaretlenmiş alanların girilmesi zorunludur.

Whatsapp İletişim
Uzman Temsilcilerimiz
Sorularınızı Bekliyor